Kdy ucítí pohyby tatínek?

14. únor 2023

Holky, uz si to nepamatuji od kdy je citi partneri? Miminko cekam druhé, pohyby citim od 18 tydne. Nyni jsem 20 tt. Kdyz si položím ruku, tak jej sama citim, ale partner zatim nepozna.

jaja01k
14. únor 2023

Nikdy 😄 Jakmile mi někdo položil ruku na břicho, mimino se okamžitě hýbat přestalo 😄

autor
14. únor 2023

@jaja01k tak to ne, dcera určitě neprestávala s vrtěním😉

klokanka31
14. únor 2023

U nás to bylo většinou jak píše
@jaja01k , malá mě mohla kopat o 106, ale jak si manžel chtěl sáhnout, okamžitě přestala 😄 a jak dal ruku pryč, zase pokračovala. Až později měl štěstí na kopance, hlavně ke konci těhotenství, když si povídali.

jjasmina
15. únor 2023

Ve 3 trimestru u mě nejlíp

aanisecek
15. únor 2023

Ono záleží i na tom kde máte placentu..já ji měla.ve předu a pohyby jsem necítila skoro vůbec

autor
26. únor 2023

Tak miminko uz take citil, 22 tt. Placentu mam na zadní straně a zadny hubeňour.

adelapolloczkova
1. bře 2023

Jsem ve 21tt a partner už to cítí. Akorát musí být trpělivý. Jak mi sáhne na břicho, tak se malé na chvíli přestane hýbat. Ale pak po chvilce zase začne. Držímu mu ruku přímo v místě, kde kope a trochu tlačím na bříško, aby to bylo líp cítit. A dýchám do břicha.

ivivi
23. dub 2023

Ja citila kopnuti do ruky 17+0 a manzel 17+1. Jestli ty citis kopance do ruky, tak musi citit i partner, pokud teda neni drevo😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru