Pád na zadek v 16. týdnu těhu, mám zajet na pohotovost?

nikina88
23. lis 2013

Ahoj holky, jsem v 16.tt, dneska cca před hodinou jsem uklouzla na trávě, pád jsem zbrzdila rukou, ale přesto jsem spadla na zadek, od té doby cítím, že mě pobolívá v podbřišku, jako při MS, mám si zajet na pohotovost nebo nemusím plašit? Díky za reakce a zkušenosti.

cenichmat
23. lis 2013

Jela bych. Mě se něco podobného stalo taky, ale ve vyšším stupni těhu, šla jsem až druhý den ke svému doktorovi a strašně mi vynadal, že se může v těchto případech klidně i odlučovat placenta nebo můžou být hematomy. No a jestli tě bolí podbřišek, vůbec bych nepřemýšlela. Radši jet zbytečně než něco zanedbat. No a vidím, že čekáš dvojčata, tak gratuluju a opatruj se.

terrorkax
23. lis 2013

spadla jsem ve 12 tt ze schodu, na pohotovost jsem nejela z duvodu, ze jsem dalsi den mela kontrolu..vsechno bylo v poradku, ale pro klid duse bych jela, zvlast kdyz te boli bricho

michaela_2
23. lis 2013

@nikina88 pokud by mě po pádu začalo bříško pobolívat, tak bych jela. Čistě pro jistotu 🙂 a budeš mít alespoň klid, než nad tím do další kontroly přemýšlet......

lajla
23. lis 2013

jela bych okamzite, a jela bych v rozmeri par dni znovu...hematom se nemusi utvorit ihned ja sletela ze schodu, krava vykaslala jsem se na kontrolu pry to bude dobre i kdyz jsem mela kostrc uplne narazenou...udelal se obri hematom tyden na to krvaceni a dva dny nato jsem o mimi prisla

zuuuzaaa
23. lis 2013

Určitě bych jela kór když tě pobolívá podbřišek, raději zbytečně než si to pak vyčítat...držím pěsti ať to nic není 😉

evulinkab
23. lis 2013

souhlasím se všemi, jela bych...

klouzek
23. lis 2013

Určitě jet k doktoru,pro klid duše,at víš že je vše v pořádku,zbytečně by ses trápila.Kamarádka spadla ve 38tt ze schodů a měla nohu v dlaze,si myslela že s ní bude i rodit,ale i přenášela,tak ji to stačili sundat 10 dní před porodem

llluckaaa
23. lis 2013

Taky jsem v těhotenství sletěla na zadek. Nic se naštěstí nestalo. Na pohotovost jsem nejela, ale pořád jsem se pozorovala a kdyby něco, tak bych si zavolala záchranku.

nikina88
autor
23. lis 2013

Děkuju všem za reakce, nakonec jsem se rozhodla, že nikam nepojedu, raději jsem se na celé odpoledne natáhla a i se prospala, žádné příznaky, které by značily, že je něco špatně se neobjevily a musím přiznat, že mě odradila i naše gyn.pohotovost, kde dokáží být velice nepříjemní, věřím, že by mi snad neudělali ani utz(předchozí zkušenost). Takže se dál pozoruju a kdyby něco, tak samozřejmě váhat nebudu. Uklidňuju se tím, že ten pád nebyl nijak dramatický, uklouzla jsem na trávě když jsem šla ze svahu dolu, ujela mi noha, na rovině by to bylo horší, takhle jsem měla zem kousek od zadnice. Mě spíš vyděsilo to bolení břicha, ale já ho mám teď pořád takové citlivé, sem tam mě píchne, pobolívá podbřišek a to bolení nebylo nijak jiné, než jsem do teď měla. V úterý jdu na prohlídku, tak snad bude vše ok, věřím že ano.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru