Přibírání ve 13. týdnu těhotenství

verusa110
21. dub 2018

Chtěla jsem se zeptat...Jaké zkušenosti máte s přibíráním v těhotenství? Jsem ve 13. týdnu a zatím ani gram nahoru...Spíše možná naopak...Hodně se píše, že v prvním trimestru má žena přibrat tak 2-3kg...

laja64
21. dub 2018

@verusa110 je jedno co se píše, hlavně když jste vy i miminko v pořádku. Ja přibrala 1,5kg.

terka555
21. dub 2018

Nepribrala jsem nic protoze mi bylo furt zle a zacala jsem nabirat az ve 2.trimestru..vubec se neohlizej na to co je kde psano,kazda to mame jinak.

dora13
21. dub 2018

Prvni trimestr jsem koncila minus 2 kila, bylo mi furt strasne zle. A nakonec sla rodit s plus 20, takze neztracej nadeji😀 A na tabulky se vykasli, kazda zena pribira jinak, on je i dost podstatny rozdil, zda zacinas s 50 nebo 80 kily treba, ze jo🤷‍♀️

beata.n
21. dub 2018

Ja nikdy nebyla tabulkova. Vzdycky jsem v 1.trimestru zhubla. Ted dokonce nejvic-7kg.Zatim jsem pribrala jen 1kg a to budu zacinat 21tt.Nekoukej na tabulky, kazdy clovek je jiny. Zalezi, jak se citis a jestli nemas nejake problemy.

lussinka88
21. dub 2018

Taky bych se nedivala na tabulky... mam tatu gynekologa a ten mi rikal ze pokud to neni rapidni hubnuti, tak se to uz. vubec neresi. Ja treba pribrala az ve 3trimestru a sla jsem rodit s 10ti kilama navic

iv_ka12
21. dub 2018

Ja zhubla jedno kilo a to jsem nezvracela ani jednou 🙂

jitulien
21. dub 2018

Zhubla jsem v 1. trimestru asi 5 kilo 😉 a vše cajk, rychle jsem to dohnala

lenickakl
21. dub 2018

začla jsem přibírat až kolem 22. týdne

marii90
21. dub 2018

To je individualni. Nekdo ma horsi nevolnosti, nekdo ma naopak zravou, nekdo nema zadne "priznaky"... v tomhle bych se na tabulky vyprdla. Hlavni je, jestli se citis dobre ☺

lentilkah
21. dub 2018

Ja v tehotenstvi hubla, rodit jsem sla s jednim kg navic a po porodu byla hned 8 kg v minusu. Prcek si z tebe vezme co potrebuje.

ivuska1986
21. dub 2018

Ahojky, v klidku, ja pribrala az po dvacatem týdnu prvni kilo, do te doby nic. Celkove za tehu pak necelých 15 kg

vila_z_lesa
22. dub 2018

Jsem ted 13tt a zatim jsem -2,5kila 🙂 dulezity je, ze se dari miminu 🙂

sell1
22. dub 2018

Moje zkusenost je taková, ze první kilo jsem přibrala až mezi čtvrtým pátým měsícem. Do te doby šla kila jen dolu.
Nemusíš se bát, miminko se neochudi 🙂)

verusa110
autor
23. dub 2018

@laja64 jj, jsme...Dnes jsme po ultrazvuku v 1. trimestru...Zase jsem klidnější...

bayt
23. dub 2018

@verusa110 Haha, já v prvním trimestru přibrala 7 kg a naopak ve třetím nic :D Je to různý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru