Z domova, home office

adells
24. kvě 2019

Čau holky...
Pracujete některá z Vás z domova? Sháním nějakou práci z domova popřípadě chození do práce a do terénu jen zřídka. Někde kde by nevadilo, že jsem těhotná a mohla bych popřípadě pracovat pak i během rodičáku ☺
Nevíte o něčem? 😉
PS: Něco na způsob MaryKay, nebo lepení obálek fakt ne, děkuji.😂

lv
24. kvě 2019

Oslov Mary Kay, Avon, Oriflame, Tiande a podobné MLM, nový lidi berou pořád - pokud jsi hodně vyrecna, umis prodat, zajimas se o kosmetiku, máš okruh komu prodat, abys měla odbyt. Spíš než toto bych zkusila mystery shopping, nebo brigady po okolí.

lv
24. kvě 2019

Aaas já jsem husa - NE jako Mary Kay jsi myslela!

pipapi
24. kvě 2019

Mě by zajímalo kolik se dá v.takovych firmách jako Avon a mk, Oriflame za měsíc vydělat ..ma někdo reálnou zkušenost?

ah1234
24. kvě 2019

Ja robim online marketing a analyzu webu - ani to nejde inak ako z domu, lebo firma je z anglicka.
A predtym som robila PR a fundraising pre jednu neziskovku - oni casto ponukaju home office, lebo proste nie vzdy maju miesto :D ale teda bol to skor "charita", davali mi 140 korun na hodinu, ale zase som sa nenadrela 🙂
Obe moje prace idu v pohode robit pri mimi, ja do toho aj studujem 🙂
Ono uprimne povedane, v dnesnej dobe je na tom trh tak, ze si nemozu zamestnavatelia vyberat.. nie su ludia, takze urcite niekoho presvedcis, len si musis ujasnit, co chces robit. Trebars ten online marketing a analyzu webu moc fakt netreba sediet v kancly.. to ze cesky zamestnavatelia trvaju na tom, aby ludia sedeli v praci je prezitok za prve a za druhe aj nasa moralka.. vela ludi totiz z domu nepracuje no.. ale ked ich presvedcis ze si dobra ;)
Fkat hrozne zalezi aj na tom, co vies, co si vystudovala, kde si pracovala..

adells
autor
24. kvě 2019

@lv Psala jsem v příspěvku že tohle přesně nechci.

xantista
24. kvě 2019

Já jsem začala dělat správu domů. Teď z toho mám víc než předtim při práci. Hlídám revize, domlouvám opravy, předalvám byty..ale to chce na začátku odvahu a vychytat majitele domu, který shání 🙂

sudylichozrout
24. kvě 2019

@adells ahojky, zalezi na tom, co umis. Cim ses zivila predtim?

rajecka
24. kvě 2019

To je hrozne obecne, chci delat neco z domova, zalezi prece na kvalifikaci. U nas v pojistovne zrovna hledame nekoho a je moznost home office, neni to nic narocneho ale musis umet komunikovat v aj, hlavne po telefonu. Ale myslim ze prijmout tehotnou a “verit” ji ze bude behem rodicaku pracovat je pro zamestnavatele celkem risk...

syrinxka
24. kvě 2019

@adells mne se třeba poštěstilo najít brigádu z domu v oboru. Příprava podkladů pro účetnictví pro začínající firmu. Jde opravdu o to, co člověk umí a co ho zajímá.

vanea
24. kvě 2019

Zkus https://mavimi.cz/ , záleží co umíš, jakými jazyky mluvíš...z domu můžeš psát články, dělat grafický design, programovat, překládat, dělat korektury, dělat účetnictví, marketing... dá se najít, ale záleží na tobě🙂

berenika39
24. kvě 2019

A máš doma další děti? Nebo čekáš první? Ono je fajn si plánovat, ale mimčo, druháček, a na práci času minimum.
Jinak za mě - korektury? překlady? přepis textů? Tam si můžeš odpracovat svoje podle sebe, jen odevzdat práci na dead line. Nic víc, nic méně. Dělám.
Záleží na tom, co nabízíš.

kaja2016
25. kvě 2019

@adells Nejlepsi je se domluvit nekde, kde jsi uz pracovala. Ono vylucne homeoffice je o tom, ze musis dotycnymu verit, ze doma neco fakt udela....

astyna88
27. kvě 2019

Hlavne na zacatku rekli,ze jen HO. Ja husa kdysi davno chtela podobnou praci,domluva super, smlouva...a uz to jelo,muzete aspon jednou tydne do kanclu? Jee,vy umite aj i fj? A ty statistky zvladnete i tri tydne?

Ve vysledku jsem oddelala dva mesice a pustila to. Tak bacha i na to.

linee
7. pro 2023

Ahoj, obnovuji diskuzi. Uz nekdo zadal v zamestnani, jak to zakon umoznuje? Jaka byla reakce? A je k tomu nutny formular nebo staci klasicky napsana zadost? Nekdo s aktualni zkusenosti?
Rada bych zazadala, mam deti 7 a 5 a na dva dny v tydnu bych urcite vyuzila.

miryp
7. pro 2023

@linee nemusela jsem, jsem na home office od covidu, jen jsem si k tomu teď sepisovala písemnou dohodu, protože to zákoník práce nově vyžaduje.
Zákoník práce nepředepisuje, jak má žádost vypadat, takže formulář žádný nepotřebuješ. V žádosti označíš zaměstnavatele, uvedeš, na základě jaké pracovní smlouvy tam pracuješ a na jaké pozici. A pak uvedeš, že v souladu s ustanovením § 241a písm. b) zákoníku práce žádáš o částečný výkon práce na dálku a vypíšeš, které dny. Pokud ti zaměstnavatel nevyhoví, musí ti to písemně odůvodnit, protože žádáš coby matka pečující o dítě mladší 9 let.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru