Změna pohlaví 😃. Stalo se to někomu z vás ?

vaalllllllli8i
28. lis 2021

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat vím že se o tom všude píše, ale byla jsem na prvním screeningu ve 12tt typ pohlaví podle Dr. Holčička na 90%
Dnes 20+3 TT a najednou je potvrzený chlapeček, prý tam něco vidí a vypadá to na chlapečka , já tomu pořád nemůžu uvěřit , jelikož u nás v rodině není narozený ani jeden chlapeček , že by ten vysněný? Zázrak ? :D Ať je to holčička nebo chlapeček je mi to celkem jedno hlavně ať je to zdravé , ale byla bych velice překvapená kdyby to opravdu byl chlapeček , takže raději už kupovat jen neutrální

cikitkapb
28. lis 2021

Tohle se může stát komukoliv. Dokud se to nenarodí, je určování pohlaví jako věštění z koule. Žádnej doktor neřekne, že to bude to či ono na 100 %.

sigyn
28. lis 2021

V okolí mám pár případů, kdy si doktoři byli jistí na 100 % a výsledek byl stejně jiný 🙂

marselina
28. lis 2021

@vaalllllllli8i kamaradka to tak měla, ve 12tt řekli na Utz holcicku, doma už dvě měla . Ve 20tt najednou chlapecek.Narodil se chlapecek ☺️

plksv
28. lis 2021

Já jsem to tak měla. První screening holka, druhý kluk.

mamikry
28. lis 2021

@vaalllllllli8i Můj bratránek čekal Šárinku a na porodním sále z ni byl Petříček. Takže asi tak 😉

vaalllllllli8i
autor
28. lis 2021

@plksv věřím tomu že to je tak akorát mě to překvapuje :D tak uvidíme na další návštěvě
@marselina no přesně takhle to mám já :D dvě holčičky už doma mám

vaalllllllli8i
autor
28. lis 2021

@cikitkapb mám doma už dvě holčičky , nikdy se právě paní doktorka nemýlila řekla holka tak holka :D teď chlapeček tak snad se to potrvdi na další návštěvě a pak už jen až po porodu :D nic jiného nezbývá než začít neutralnima vecickami

uzivatelkapetra
28. lis 2021

Mě ve 12tt řekl rovnou ať po něm nechci zjišťovat pohlaví, že to v této fázi bývá střelba od boku.

j.a.n.i
28. lis 2021

@cikitkapb No, na 100% to neřekne, neb muze udělat chybu, ale tvrdit, ze je to ve 20tt věštění z koule, je hodně mimo, když se kontroluje treba srdce a podobně.

clo1
28. lis 2021

Ve 12 týdnu je to většinou takový odhad, takže spíše bych počítala s chlapečkem. Přece jen ve 20.týdnu je vše už lépe vidět. 🙂

zrzeckas
28. lis 2021

Kamaradce tvrdili, nezavisle na sebe, ze to bude kluk cele tehotenstvi na kazdem vysetreni... No narodila se holcicka.... Takze asi tak

malinkaelinka
28. lis 2021

22 tt potvrzen kluk, narodila se mi holčička. Podruhé už jsem si nenechala nic říct 😅😅

cikitkapb
28. lis 2021

@j.a.n.i Kontroluje se srdce, ale na základě srdce se neurčuje pohlaví. A vzhledem k tomu, že i váhové odhady se můžou lišit klidně o 500 g, tak ano, je to pořád věštění z koule.

natysnovec
28. lis 2021

Nam rekly chlapecka🙂a ze pani doktorka se nikdy nespletla...tak povidam supeeer a na genetice nam rekly,ze cekame holku....🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️plakala sem...tesily jsme se na chlapecka(ze budem mit parecek).Ale nemenila bych jsou ro moje kravicky ale miluju je🥰🥰🥰

j.a.n.i
28. lis 2021

@cikitkapb Jako promin, pokud je videt tolik podrobností, ze je možné zkontrolovat srdce, tak je stejně podrobně videt i pohlavni ústrojí, takze to fakt neni věštění z koule. A vahove odhady do toho netahej, vahovy odhad se pocita z hodnot, ktete se nameri, takze je celkem logické, ze se mohou lidit, protože lidi nemajo stejne proporce, nekdo ma vetsi hlavu, nekdo mensi, nekdo kratsi nohy

nazka
28. lis 2021

@vaalllllllli8i ahoj, u nás u první chlapeček do 23 tt, pak najednou nevěděli a ve 26 tt holka. A máme holku 🙂

limali
28. lis 2021

Môj gynekológ tvrdil, že 100 percent to budeme vedieť až po pôrode 😁

vaalllllllli8i
autor
28. lis 2021

@natysnovec Taky si říkám že by se nám hodil už ten chlapeček :D jinak vám děkuji 🤗🤗

vaalllllllli8i
autor
28. lis 2021

@limali no jenže mě tvrdí jednou tak pak jinak tak člověk už neví :D radši už prostě vše neutrálni a hotovo uvidí se po porode :D jinak děkuji 🤗🤗🤗

vaalllllllli8i
autor
28. lis 2021

@nazka jejejj 😂 stává se mno hlavně že je to zdraví to je to nejdůležitější ♥️♥️🤗🤗

vaalllllllli8i
autor
28. lis 2021

@j.a.n.i 👍👍👍 6teho mám jít na kardiologii ultrazvuk tam se nějak dá i připlatit za určení pohlaví? Jsem nedočkava ,, 😂 ještě dlouhá doba jsem objednaná ke svým DR na další návštěvu až v lednu

limali
28. lis 2021

@vaalllllllli8i no žiaľ, na tom ultrazvuku to nie je presne poznať. Na screeningu mi na lepšom UTZ potvrdil doktor chlapca. Môj gynekológ mi to potvrdil až na konci 7 mesiaca, do tej doby si vôbec nebol istý. Kamarátka bola na tom istom screeningu a tiež jej ten lekár potvrdil chlapca a nakoniec z toho bola princezná.

j.a.n.i
28. lis 2021

@vaalllllllli8i Hele, nevim, ja se prostě zeptala a u obou deti mi to rekl dost jiste. A u obou to bylo správně. Jasne, pokud je blbe natočený, tak ti treba rekne, ze nevi, ale když se ukaze, tak je celkem presne.

veronikaopava
28. lis 2021

@vaalllllllli8i mě naprvnim screeningu rekli holku a na druhém teď kluka a potvrdila mi to i moje doktorka.u prvního syna říkali kluk od začátku

jajulin
29. lis 2021

stát se určitě může cokoli, ale u všech čtyřech těhotenství nám po 20tt lékaři řekli pohlaví s takovou jistotou, že o tom nebylo vůbec pochyb a na UTZ jsme to dokázali vidět i my. A nikdy se nemýlili. Ve 12tt bych sdělené pohlaví nebrala nijak závazně.

badyr
29. lis 2021

V prvním těhotenství nám po 1.a2. screeningu tvrdili, že budeme mít holčičku, ejhle ve 30. týdnu kluk. Vyměnili jsme výbavu, vymysleli jméno a malý se narodil v 33 týdnu, stihli jsme to tak tak 😁

daasqua
29. lis 2021

U první mi to teda doktor neřekl až do 34tt (chtěl za to VIP příplatek), na UTZ v 20tt se všem zdálo, že vidí kulky... a je to holka 🙂 Jinak tedy všechny babské příznaky byly na holku (před ovu, chutě, strava při otěhotnění, stav pleti...). Jinak v okolí to všem vyšlo, 13tt a 20tt stejné odhady.

jucy693
3. pro 2021

@cikitkapb paní to asi myslela tak s tím srdcem, že když se dá podle uz kontrolovat srdce, je to zřetelné tím 0adem by tak mělo být zřetelně vidět i pohlaví 😉 a váha se odhaduje nejen podle toho kolik by cca mělo mít v tolikatem a tolikatem týdnu, ale i podle stehenní kosti, takže je to pouze odhad, ne věštění z koule 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru