Neznáme pohlaví, ikdyž chceme. Měla jste to tak některá?

michaelalad
7. zář 2019

Ahoj holky zitra jsem v 31tt a jdu v pondělí na velký ultrazvuk. Zatím stále neznáme pohlaví ikdyž bysme chtěli.Chtěla jsem se zeptat jestli jste to tak některá neměla? A jestli jste se pohlaví dozvěděla ? Je mi celkem jedno jestli holčička nebo chlapeček ale už bych si chtěla koupit něco do barvy (neutrální už mám téměř všechno 😂a už mě to nebaví ). Tak se ptám jestli je šance, že nám to konečně řeknou .

katka_nedo
7. zář 2019

@michaelalad miminko se musi ukazat.Jinak az pri porodu.Moje dcera zase ukazovala pipku,ale oblicej nikoliv.Vzdy byla otocena zady.A ja si tak prala foto z utz

ireniq
7. zář 2019

A proc ho stále nevíte, mimi se nechtělo ukázat, nebo doktor nechtěl hledat? Každopádně jestli jdete jinam než obvykle, tak je dobrá šance - jiný lékař, možná lepší ultrazvuk... Ja pohlaví věděla docela brzo od svojí gynekolozky, ale krátce pred porodem jsem byla na ultrazvuku v porodnici a hned se mě tam ptali, jestli pohlaví vím/chci vědět, takže ani vyšší stupeň těhotenství není překážkou...

michaelalad
autor
7. zář 2019

@ireniq chodim ke svému a na velký jinam ;) doktor se snažil nemohu říct ,že by nás odflákl.Mám velmi klidné miminko kopne si jen parkrát za den. Takže na ultrazvuku si mává ručičkou trochu pokopává ale jinak změna pozice nehrozí 😂takže parkrat nohy u bříška a nebo se mi udělá z břišní stěny stín a přímo tam . Protože leží vždycky tak že se tam pan doktor nemůže úplně dostat .

michaelalad
autor
7. zář 2019

@katka_nedo dělají nám to schválně 😂já se vždycky po měsíci těším ,že nám řeknou a pak odcházím zklamaná ikdyž jsem šťastná ,že jinak vše v pořádku 🙂

malytlustyhroch
7. zář 2019

V obou tehu, ani utz v 31tt a jiny lekar nic nezmohl

denny27
7. zář 2019

Jj, holku až ve 32tt.... jinak všechny kluky po tom 13tt..😆
Tak by to mohla být holčička 🤔😊

adenka84
7. zář 2019

@michaelalad miminko musi hlavne spolupracovat a nestydet se co tam dole skryva. My pohlavi u obou deti znali uz ve 12 tydnu. Zalezi take na sikovnosti sonografisty.

markii88
7. zář 2019

pokud se miminko neotoci tak bohuzel vam to nepovi ani jiny lekar 😉 ale budu drzet pesti at prcek spolupracuje a dozvite se co budete mit 😉

blueyonder
7. zář 2019

@michaelalad já to mám podobně, na dvou screeningech se prdolka neukázala a ted ve středu jdu na 3 screening, budu 31+3, tak doufám, že se ukáže. Teda moje gyndařka mi dvakrát řekla, že tam vidí holku, ale předce bych to ráda slyšela u velkého utz.

anguly
7. zář 2019

U mého prvního syna mi to dr. řekla hned kolem 4 měsíce. Myslela jsem si, že ti, kdo tvrdí, že jim to doktor nedokázal říct, že jen kecaj a nechtějí to říct...
Ale druhý syn mě přesvědčil, že to tak prostě může být. Ten se neukázal a neukázal... všichni mi říkali, že to bude určitě holčička, že pindík už by byl vidět... Prdlajs. Prostě se neukázal ani jednou... A to jsem ležela měsíc v nemocnici a měla jsem ty ultrazvuky častější...
Takže jsem měla překvápko až do porodu 😉

michaelalad
autor
7. zář 2019

@blueyonder ja 31+1 😂tak budu držet palečky 🙂 všechny moje kamarádky to vědí od 16 tt a už mi nikdo nevěří že nevíme 😂tak pak napište zda vám řekli 🙂

palacinka_marmeladova
7. zář 2019

Staršího jsem se dozvěděla až na tom posledním velkym utz.Nechtěl se ukázat.Mladšího jsem vědět nechtěla a někdy v polovině těhotenství mi to doktorka prokecla :/

nazka
7. zář 2019

@michaelalad já se dozvěděla až v 26.tt.,do té doby říkali, že to bude kluk a nakonec holka

summer2012
7. zář 2019

První syn až ve 32tt...taky měl téměř vše neutrální a naštěstí pár modrého, co jsem dostala po kamarádky klucích a říkala si, že kdyžtak holčička unosí...u druhého mi to bylo jedno, případná holka by stejně dělila.minimálně ze začátku po starším...no a zase kluk a ukázal se už kolem 20tt 😀

daasqua
7. zář 2019

Já se pohlaví dozvěděla zhruba v 33tt. Sice bylo mimčo natočené krásně ve 22tt, ale doktor byl skoupý na slovo (neplatila jsem jejich megahypersuper VIP poplatky, tak podle toho se taky chovali, dvě slova a už tu nezaclánějte). Manžel to aspoň točil na kameru, takže jsem si prohlížela doma a nemohla pořád poznat, zda to jsou kulky či kávové zrno... spíš jsem se přikláněla ke klukovi, i když pindíka jsem neviděla. No a pak se jiná doktorka podívala a hned poznala, že to bude vysněná holčička 🙂 Byl to takový divný pocit tak dlouho mimčo "oslovovat" v duchu jako "to", byla bych radši, kdybych to věděla dříve, i když samozřejmě nic není 100%.

ladyhacek
7. zář 2019

Starší syn se ukázal až kolem toho 30tt na velkém utz 🙂

michaelalad
autor
7. zář 2019

Tak mi dáváte naději 🙂 Přesně jak tu paní píše 🙂 to To je nepříjemné ale zas říkat obě jména 😂😬a hlavně už sem netrpělivá 😉no uvidím v pondělí 🙂

kittyy17
7. zář 2019

@michaelalad jak už jsem psala v jiné diskuzi, jeden doktor mi řekl že kluk, jinej doktor holka. Takže jsme stejně věděli kulový. Taky znám spoustu případů, kdy se doktoři spletli. Dokud se miminko nenarodí, není jisté nic...
Něco do barvy pořídíš později, času dost 😉

dzogobela
7. zář 2019

Tipuju holku, ty se vetsinou ukazujou pozdeji 😀 ale jinak my taky nasi prvni vedeli az nejak kolem 25 tt 🙂

merope
8. zář 2019

Já si to nejdřív říct nenechala, pak jsem byla v 30tt v nemocnici a že jako nevím, doktorka že vidí, ale já na to, že hned další týden jdeme s partnerem na velký UTZ a necháme si to říct tam společně. Rejdila tam asi 5 minut jen kvůli pohlaví a neviděla nic. A pak už jsem věděla, že budu rodit předčasně (otoky 0,5 kg / den), tak už jsem to nechala s tím, že to bude prostě překvápko. Takže pokud se dítko moc nehýbe (ten můj naopak cestoval pořád), tak tam opravdu nemusí být nic vidět. @dzogobela jo a máme kluka 🙂

blueyonder
8. zář 2019

@michaelalad děkuji, jasně dám vědět, chápu vás, je to blbý pocit nevědět, taky všem odpovídám, že asi čekáme holčičku, ale to asi je divné 😉

astyna88
8. zář 2019

Rika se,ze se holky skryvaji,zato kluci se radi ukazou hned 😀 ja to sama poznala na velkem uzv, koule a pindik nesel prehlednout....

avital
8. zář 2019

Na druhym velkym UTZ mi rekli, ze tam neni nic videt, tak spis holka a od ty doby ani tuk. A to jsem mela UTZ kazdou kontrolu. Ani na kontrole v porodnici nic nevideli. Ale nakonec to byla ta holka🙂

michaelalad
autor
8. zář 2019

Též mi jednou doktor řekl spíš holka (ale když viděl jak sem nadšená, tak hned začal že to není 100% že to jde fakt blbě vidět a že mi příští měsíc může říct kluka ) a příště už zas nic vidět nebylo 😬😂uvidíme zitra pokud ani tam nic už si nechám překvápko

michaelalad
autor
9. zář 2019

Tak holky musím se pochlubit 🙂 31+1 podle UZ 31+4 a my konečně víme 😂 čekáme chlapečka 😍❤️

kamila22877
23. zář 2019

@michaelalad ahoj, ja to nevedela do porodu. Furt se schovavala a nechtela se ukazat. Ale nejak jsme tu stydlivku odhadli 😉

hanulinka77
23. zář 2019

@michaelalad gratuluji k chlapečekovi 🙂 já mám doma dva a teď v říjnu, do třetice to bude holčička 🙂

adrianka1816
23. zář 2019

Já se to dozvěděla právě na tomhle velkém UZ u jiného lékaře že je to kluk, potom co jsem chodila na kontroli tak už se Alex neukázal takže jsem měla všechno modré a jen jednou potvrzené že je to kluk takže při porodu jsem se modlila aby to byl opravdu kluk 😂 neboj ono se ukáže 😊 já už v ranném těhotenství věděla že to bude kluk vlastní intuicí 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru