37. tt necítím pohyby. Panikařit a zavolat dr.?

lidija1234
4. říj 2021

Ahoj holky,
měla bych dotaz. Ve středu jsem byla u doktorky a vše v pořádku, teď ve čtvrtek jdu na kontrolu a na zápis do nemocnice. Od včerejška necítím pohyby miminka, nejsem si jistá jestli celý den ale možné to je. Celý den jsem uklízela a prala tak si nejsem jistá. Nevím jestli mám panikařit a zavolat doktorce nebo počkat do čtvrtka do nemocnice. Za celé těhotenství malý moc nekopal tak právě vůbec nevím.
Předem moc děkuji za rady

sebestka
4. říj 2021

@jadadee
@izzylka Holky, díky, nějak mě nenapadlo, že ty ozvy můžou být "slabé" a dalo by se to ještě řešit.

rickym
4. říj 2021

Určitě jeď🍀❤️ Nemá cenu nejet a být ve stresu..

jipe
4. říj 2021

🍀🍀🍀

katule1990
4. říj 2021

@sebestka Ano, u nás taky tragický monitor, ale i tak jsem byla ještě 4 dny hospitalizovaná, monitor mi natáčeli 6x denně a pak sekce. Pohyby jsem skoro necítila, protože byl syn KP a měl 6x šňůru kolem krku a 1x kolem těla, tak se moc hýbat nemohl. Těžko ale říct, co by se tam stalo za dalších 14 dní, kdybych nejela.

novamamina
4. říj 2021

Jak jsi dopadla?

mamikry
4. říj 2021

@sebestka Nam se stalo ve 20tt. Kdybych nejela a dala na nazor, ze je miminko jeste male a pohyby nepravidelne, a sla na kontrolu za 3 tydny, mohla by z toho byt i otrava krve, ale to asi v krajnim pripade. Ono nekdy je bohuzel, jako u nas, pro miminko pozde, ale pro maminku vcas.

sebestka
4. říj 2021

@katule1990 No teda, hlavně, že je v pořádku 🙂

sebestka
4. říj 2021

@mamikry To je mně líto ☹

jittuli
4. říj 2021

@katule1990 a tu šňůru kolem krku zjistili až při porodu nebo to šlo poznat na ultrazvuku když měřili průtoky?

katule1990
4. říj 2021

@jittuli Až při porodu. Taky jsem se divila, že toto není na ultrazvuku ani nikde vidět, ale doktoři říkali, že prý fakt není. Průtoky jsem měla kupodivu v pořádku, i když syna neživila placenta.

leymea
4. říj 2021

Jela jsi?

martulka88
4. říj 2021

@sebestka Zvrátit to nelze. Buďto jsou či nikoliv. Zažila jsem si to v lednu a nikomu to nepřeji. Bezmoc a to jsem byla 38tt, den po původním termínu CS, ale kvůli mému covidu (nebyl příčina úmrtí) mi to zastupující doktor posunul.

sebestka
4. říj 2021

@martulka88 To mě mrzí. Já mám teda podobnou zkušenost, ale ne kvůli tomu, že jsem neměla pohyby.

novamamina
4. říj 2021

@martulka88 tak ale tohle je vážně hnus...

klovalka
4. říj 2021

jak jsi dopadla?

natysnovec
4. říj 2021

Jak jsi na tom?

sudylichozrout
4. říj 2021

Dlouha odmlka... To se trochu bojim.

klokanka31
4. říj 2021

@sudylichozrout Teď jsem to zrovna chtěla napsat, že se mi to nějak nelíbí 😟

natysnovec
4. říj 2021

@sudylichozrout nestras😓

klokanka31
4. říj 2021

@martulka88 Už dlouho se tě chci na něco zeptat ohledně toho prvního těhotenství, ale nevím jestli můžu...

martulka88
4. říj 2021

@klokanka31 Napiš mi SZ - nechci tady spamovat. Pokud to bude něco, nač zvládnu odpovědět.

martulka88
4. říj 2021

@sudylichozrout Doufám, že je vše v pořádku.❤ ale bojím se.

sebestka
Autor odpověď smazal
Zobraz
aklin
4. říj 2021

Dlouhá odmlka.

megi89
4. říj 2021

🙏🙏🍀

berta3
4. říj 2021

@lidija1234 držím pěsti 🍀

evula19
4. říj 2021

@lidija1234 snad je vše v pořádku 🙏

marselina
4. říj 2021

Holky taky jste tak nervózní a nesve.Celou dobu na lidija1234 myslím a věřím ze je všechno v pořádku.

ivybee
4. říj 2021
hanousek1992
4. říj 2021

@lidija1234 taky bych jela my jsme bohuzel dopadli skoro pred dvouma rokama spatne uz jsem byla v 38tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru