Co ještě by pomohlo na vyvolání?🙊🙉

2. říj 2021

Maminky v pátek 40tt prvorodička. Když neporodím do pondělí tak jedu do nemocnice a tam si mě nechají kvůli cukrovce..
Snažím si dávat od pátku horkou sprchu ,piju maliníkový čaj,procházky..Dnes jsme zkusili i nechraněný sex..Chtěli bychom aby šla malá bez hmatu a prášku,když to ovšem půjde..Na zátku se spoléhat nemohu kvůli výtoku , který je dost hustý a má různé zbarvení..Mám stím velké problémy..
Nějaké rady co by ještě pomohlo na vyvolání ?
Od 7h mám křeče v podbřišku jako při MS co by to mohlo být?

nagojka
2. říj 2021

Zadnou extra radu nemam taky jsem zkousela kde co...cekali jsme a cekali pritel semnou sedel doma na zadku snad 3tydny pred porodem a i pak po terminu..no a nakonec pomohlo kdyz sme se na cekani vyprdli on odjel s chlapama na projizdku na motorce a na me to behem dvou hodin co odjel prislo...takze ja doporucuju se tim nestresovat na vsechno se vyprdnout,nicim nevyvolavat a necekat...Jako napotvoru to prijde zrovna kdyz to budes cekat ze vseho nejmin🙂🍀drzim palce a pohodovy porod...ja rodila 40+4tt...

klokanka31
2. říj 2021

Já jsem teda přerovnávala velikou knihovnu, a možná to mi pomohlo...jinak souhlasím s
@nagojka ono to přijde když to nečekáš ☺ já si už taky říkala že asi nikdy neporodím, a tak jsme si takhle jednou v sobotu objednali online vstupenky do zoo na neděli (byla korona a šlo koupit vstupenky jen online). No a v neděli ve 2 v noci jsem začala rodit ☺ ale zoo jsme zvládli i tak ☺

areh
3. říj 2021

Já jsme zkoušela kde co, všechny babské rady a nic. 3 týdny jsem byla "další kontroly už se nedočkáte". Rodila jsem 41+3 po Hamiltonu, den před vyvoláním. Hamilton byl úplně v pohodě. Z těch vyvolávacích metod nejšetrnější. Takže pokud babské rady nezaberou, tak si ho nech udělat (pokud to půjde). Hodně štěstí ❤️

danvitka
4. říj 2021

Já zkusila úplně všechno skákat, pít maliník, procházky, sex, svařák se skořicí, a nakonec nepomohla ani vyvolávání takže císař 🤷‍♀️ a dost jsem tenkrát váhala jestli zkusit ricinový olej a možná jsem do toho měla jít.

ferda90
4. říj 2021

Ahoj, asi žádná extra rada nepomůže, když se miminku nechce, tak se nechce 🙂 Já přenášela 11 dní. Nakonec jsem šla do nemocnice ve čtvrtek na vyvolání. Porodila jsem v sobotu až když mi dr píchl plodovou vodu, do té doby jsem vůbec žádné bolesti neměla, za to u porodu ty bolesti byly šílené, ale zas... za 3,5 hod jsme měli Filipka na světě❤️ byla to rychlovka 😁 Jinak jsem cvičila jógu, dávala procházky, sex i teplou vanu a malému se ven stejně nechtělo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru