• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká byla vaše váha v 30. týdnu těhotenství? Kolik jste ješte přibrali?

18. dubna 2017 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
5. dub 2015 v 16:35 • rmajcherova
Já jsem teď ve 30. tt, čekám dvojčata a přibrala jsem cca 14-15 kg
7. dub 2015 v 09:46  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ted 31 tt a mám nahoře 6,5 kg.
19. dub 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalka77 Já u prvního mimča přibrala skoro 30kg, ale půlku z toho jsem nechala v porodnici, tělo už hodně začíná zadržovat vodu. Ale jak píšeš, tak nejdůležitější je, že mimi je zdravoučké :slight_smile: Přeji hodně zdravíčka :slight_smile:
PS: i já mám termín v červnu :slight_smile:
19. dub 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky mě ty čísla na váze tak trošičku děsí, když jsem takový ten typ co se celoživotně snaží nějaké to kilo sundat, ale máme v 31.tt 8 kg navíc, mimčo má 1450, takže jak podle tabulek. Přiznám se že sladký si dám a to ráda, ale i hodně chodím, co to jde, hejbat se proste, navíc jsem vegetariánka, takže mě netloustnou salámky a jiné pjasárničky :slight_smile: tak fajn těhu
23. dub 2015 v 08:17  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla v 30tt nahoře 7 kg, teď 9kg :slight_smile:
5. kvě 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že také hodně záleží na počáteční váze před otěhotněním samotným, jestli se jedná o hubenou maminku, nebo už má nějaké to kilo navíc, já s první dcerou přibrala 8kg dohromady, ve 30tt to bylo asi 6kg a musím říci, že jsem se po těhotenství totálně fyzicky sesypala a v porodnici mne dávali 5 dní dohromady na kapačkách, původní váha byla 56kg nabrala jsem na 64kg a z porodnice domů jsem přijela se 47kg!!!, tentokrát jsem 32tt mám nahoře 10kg (původní váho 50kg, teď 60kg) a doufám, že ještě něco naberu, malý má necelých 2000g, kdybych shodila to, co minule, tak si nejsem jistá, že bych to se dvěma dětmi ustála...raději víc a pak se kil budu zbavovat, než vyčerpaná troska...
5. kvě 2015 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, 30 tt a mám +9 Kg, doufám že to už nebude moc, počítám ještě takových +5kg maximálně , pak už budu asi zhrozená :D :D :D :D
24. kvě 2015 v 16:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám (vážená minulý týden u dr.) nahoře 5kg. Takže doufám, že tak max dalších 5 a tím končíme...
U holky jsem nabrala 10kg a to šlo naštěstí celkem samo dolu. Pak kojením taky něco a byla jsem v pohodě na svojí váze a dokonce chvíli i nějakých 8kg pod svojí váhou... nejsem cvičí typ, vůbec. Nemám na to vůli. Takže kéž by tohle bylo stejný jako tenkrát.
24. kvě 2015 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Momentálně jsem zač. 30tt, mám 17kg nahoře, takže kdo tu vyskakuje, že má UŽ 5-8kg nahoře a je to děs, tak neví, o čem mluví :slight_smile: těch 17kg je děs, ale každý říká, že to není znát, že bych měla tolik, ovšem moje tělo mluví jinak, chodící a funící almara ..:slight_smile:
25. kvě 2015 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dnes 31+6 tt, a 8 kg plus....
28. kvě 2015 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám ve 30 týdnu přibrané 3 kila....Tak uvidíme kolik jich ještě přibude....
8. čer 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
33 tt a 13 kg nahoře ....
8. čer 2015 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
30tt a 9 kg :pensive:
8. čer 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak já se přidávám k těm "šikovnějším" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem 33tt a mám krásných 19kg a to jsem si slíbila, po prvním těhu, kdy jsem přibrala 30kg, že už se to nebude opakovat....tak sice neopakuje, 11kg už snad nedám... :confused:, ale i tak je to mazec....
Bohužel patřím mezi ty, které si musí hlídat každý drobek, který strčí do pusy, pže okamžitě přibírám :rolling_eyes: . U syna jsem shodila 12kg do konce 6-ti nedělí, pak, po kojení, 8kg dietou a 11kg jsem zhubla předloni, ale také dietou a pak fitko.
Teď vím, že nebudu na nic čekat a začnu se hýbat hned po porodu a upravím, dle možností, stravu a ono to zase půjde dolů :wink:
Jinak, Michalka 77 to máme hodně podobný, poslední 3 týdny hodně otékám, jak déle jdu nebo stojím, tak je mi blbě a bolí mě záda i nohy a tvrdne břicho, takže o žádných túrách nemůže být řeč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: njn, holt to máme každá jinak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2015 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já začínám 34tt a mám nahoře 21kg,podobně jsem to měla i u prvního těhu..poté jsem 15kg nechala v porodnici a dalších 20kg zhubla kojením,ale trvalo to skoro 2 roky...
8. čer 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
I Já nepatřím tem šťastnějším u prvního přes 20 nevím Presne a ted 33tt 14kg a ted to jde rychle nahoru.:frowning2:
@cernovlaska taky mam pěkný nohy ,nic neujdu ,záda, břicho ,spodek boli . Už bych brečela vzteky
8. čer 2015 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ehh tak to máme stejný a koukám, že termín porodu asi taky tak...jsem jak lemra a chodím jak kachna :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: ....nu což, to už doklepeme, hm? :wink:
Mám jedinou výhodu a to je to, že mě nenechají přenášet, bo jsem měla syna sekcí, takže vím, že fakt max 6 týdnů a malá bude na světě :wink:
8. čer 2015 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernovlaska doufám že nebudu přenášet to bych praskla:wink:ale mam tucha ze to bude dřív.
8. čer 2015 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31tt - 8 kg
15. čer 2015 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
30 tt a zatím mínus 6kg. Váha 3 měsíce stojí, naštěstí. Počáteční byla děsivých 95, takže i těch 89 co mám teď je nadváha jak hrom :slight_smile: .
16. čer 2015 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď 30 tt a mám 8 kg nahoře
16. čer 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som za celé tehu pribrala 15kg,po porode šli dolu 4kg,potom za cca 2 týždne zase 4 a ustálila som sa na váhe 65,čo je stále o 5 viac ako som mala a bohužiaľ to nejde dolu,to sa neprejedám,nejem skoro sladké,len výnimočne keď niekam ideme,snažím sa fakt zdravo ale vidím že bez cvičenia to nepojde na čo fakt nemám čas pri stavbe RD a polročnom mimču....ale som z toho nešťastná,mám v pase 80cm,to je o 10 viac ako som mala pred porodom :( a je to sakra vidno
22. čer 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny ... jsem 29.tt a mám +9kg ... mnoho lidí se divilo, že mám tak "velké" břicho, tak nevím ... prý to mám asi v břichu... uvidíme co po porodu no :unamused: :angry: ale řeči typu máš tak velké břicho, nejsou to dvojčata nebo máš snad termín až v září? mě teda rozčilují :rolling_eyes: při tom jsem se tady na MK dívala a mnoho maminek je/bylo na tom podobně, tak nevím co se všichni diví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2015 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchikk Já jsem na tom stejně. Jsem po třetí těhotná a opět slyšim jen, že tam jsou určitě dvě děti :grinning:
23. čer 2015 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchikk i mně to říkají ,radši nikoho už nechci videt . Ty co nebyli těhotný jsou nejchytřejší a ty co byli se srovnávají . A po porodu zas budou pozorovat jestli jdeš z váhou dolů nebo ne :grinning: cekam druhý a taky mne už stvou
23. čer 2015 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ehh
@frankie
:slight_smile: ja cekam sice prvni, ale je to "prvni" dite v rodine siroko daleko tak to kazdy resi:slight_smile:
Kolegyne mi dnes rekla,ze se ji nezda,ze by to byla hruza,ze ona sice mela male brisko,ale az tak moc ze mimco melo malo mista a narodilo se se zlomenou klicni kosti. Tak ji rikam no vidis,jak mi zas nekdo neco rekne tak mu odpovim,ze svemu mimi dopravam dost mista :grinning:
23. čer 2015 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katchikk
@frankie
Ja jsem na tom stejne uz ted.. mam jen 3,5kg nahore ale vsechno na brise a vsichni se me ptaji jestli uz jsem ve 30tt a jestli cekam dvojcata.. mam totiz hodne kratke a uzke telo, takze mimco proste nema kam rust... Kamaradka ma dlouhe telo a nema bricho skoro zadne, protoze mimco tam ma hodne mista i tak... Asi proste zalezi jak jsme kdo staveny :slight_smile:
23. čer 2015 v 15:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, zítra začínám 30.týden a mám nahoře 9kg..chtěla jsem za celé těhu přibrat max. 12 kg a už teď vidím, že půjdu přes hranici.. připadám si nemotorná, funím i když jenom sedím na zadku a vůbec je mi v mém vlastním těle nepříjemně - už aby ze mě byl prcek venku - kdyby aspoň tolik nekopal a nechal mě spát víc než 4 hodiny denně :(...
16. črc 2015 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zrovna dnes začínám 30 tt, čekám druhé dítě, holčičku a zatím mám nahoře 9 kg :wink:
16. črc 2015 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek