Jaká byla vaše váha v 30. týdnu těhotenství? Kolik jste ješte přibrali?

sarkal
26. srp 2008

Ahojky.Doufám,že toto téma už někdo nezaložil,ale nenašla jsem ho tak asi ne.
Zajímalo by mě kolik kilo jste měly navíc v 30tt a kolik jste ještě během posledních deseti týdnů těhotenství přibraly?Já mám v 30 tt 10kg navíc ☹ a bojím se kolik ještě přiberu a to se snažím nejíst večer,nejíst sladké atd.Kdybych přibrala ještě tak těch pět kilo tak by to šlo,ale mám strach,že to bude víc.Sice nosím kalhoty,které jsem nosila před těhu(samozřejmě po úpravě pasu),ale přes boky mám asi o 8cm víc 😖 .Tak mám strach aby to nebylo ještě víc a aby to šlo pak dobře schodit.Tak děkuji za každou odpověď.

rmajcherova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucinne1987
7. dub 2015

Já jsem teď ve 30. tt, čekám dvojčata a přibrala jsem cca 14-15 kg

lucy84
19. dub 2015

já jsem ted 31 tt a mám nahoře 6,5 kg.

anieb
19. dub 2015

@michalka77 Já u prvního mimča přibrala skoro 30kg, ale půlku z toho jsem nechala v porodnici, tělo už hodně začíná zadržovat vodu. Ale jak píšeš, tak nejdůležitější je, že mimi je zdravoučké 🙂 Přeji hodně zdravíčka 🙂
PS: i já mám termín v červnu 🙂

irenka12
23. dub 2015

Ahoj, taky mě ty čísla na váze tak trošičku děsí, když jsem takový ten typ co se celoživotně snaží nějaké to kilo sundat, ale máme v 31.tt 8 kg navíc, mimčo má 1450, takže jak podle tabulek. Přiznám se že sladký si dám a to ráda, ale i hodně chodím, co to jde, hejbat se proste, navíc jsem vegetariánka, takže mě netloustnou salámky a jiné pjasárničky 🙂 tak fajn těhu

mishell56
5. kvě 2015

Já měla v 30tt nahoře 7 kg, teď 9kg 🙂

maki73
5. kvě 2015

Já myslím, že také hodně záleží na počáteční váze před otěhotněním samotným, jestli se jedná o hubenou maminku, nebo už má nějaké to kilo navíc, já s první dcerou přibrala 8kg dohromady, ve 30tt to bylo asi 6kg a musím říci, že jsem se po těhotenství totálně fyzicky sesypala a v porodnici mne dávali 5 dní dohromady na kapačkách, původní váha byla 56kg nabrala jsem na 64kg a z porodnice domů jsem přijela se 47kg!!!, tentokrát jsem 32tt mám nahoře 10kg (původní váho 50kg, teď 60kg) a doufám, že ještě něco naberu, malý má necelých 2000g, kdybych shodila to, co minule, tak si nejsem jistá, že bych to se dvěma dětmi ustála...raději víc a pak se kil budu zbavovat, než vyčerpaná troska...

laura18
24. kvě 2015

Ahojky, 30 tt a mám +9 Kg, doufám že to už nebude moc, počítám ještě takových +5kg maximálně , pak už budu asi zhrozená :D :D :D :D

deathy
24. kvě 2015

Tak já mám (vážená minulý týden u dr.) nahoře 5kg. Takže doufám, že tak max dalších 5 a tím končíme...
U holky jsem nabrala 10kg a to šlo naštěstí celkem samo dolu. Pak kojením taky něco a byla jsem v pohodě na svojí váze a dokonce chvíli i nějakých 8kg pod svojí váhou... nejsem cvičí typ, vůbec. Nemám na to vůli. Takže kéž by tohle bylo stejný jako tenkrát.

lexton
25. kvě 2015

Ahoj! Momentálně jsem zač. 30tt, mám 17kg nahoře, takže kdo tu vyskakuje, že má UŽ 5-8kg nahoře a je to děs, tak neví, o čem mluví 🙂 těch 17kg je děs, ale každý říká, že to není znát, že bych měla tolik, ovšem moje tělo mluví jinak, chodící a funící almara ..🙂

kacenka81
28. kvě 2015

Dnes 31+6 tt, a 8 kg plus....

veronikahal
8. čer 2015

Tak já mám ve 30 týdnu přibrané 3 kila....Tak uvidíme kolik jich ještě přibude....

merilinka
8. čer 2015

33 tt a 13 kg nahoře ....

zuzazidkova
8. čer 2015

30tt a 9 kg 😔

cernovlaska
8. čer 2015

no, tak já se přidávám k těm "šikovnějším" 😀 😀 😀 😀 jsem 33tt a mám krásných 19kg a to jsem si slíbila, po prvním těhu, kdy jsem přibrala 30kg, že už se to nebude opakovat....tak sice neopakuje, 11kg už snad nedám... 😕, ale i tak je to mazec....
Bohužel patřím mezi ty, které si musí hlídat každý drobek, který strčí do pusy, pže okamžitě přibírám 🙄 . U syna jsem shodila 12kg do konce 6-ti nedělí, pak, po kojení, 8kg dietou a 11kg jsem zhubla předloni, ale také dietou a pak fitko.
Teď vím, že nebudu na nic čekat a začnu se hýbat hned po porodu a upravím, dle možností, stravu a ono to zase půjde dolů 😉
Jinak, Michalka 77 to máme hodně podobný, poslední 3 týdny hodně otékám, jak déle jdu nebo stojím, tak je mi blbě a bolí mě záda i nohy a tvrdne břicho, takže o žádných túrách nemůže být řeč 😅 😅 😅 njn, holt to máme každá jinak 😅 😅 😅 😅

martina468
8. čer 2015

já začínám 34tt a mám nahoře 21kg,podobně jsem to měla i u prvního těhu..poté jsem 15kg nechala v porodnici a dalších 20kg zhubla kojením,ale trvalo to skoro 2 roky...

ehh
8. čer 2015

I Já nepatřím tem šťastnějším u prvního přes 20 nevím Presne a ted 33tt 14kg a ted to jde rychle nahoru.☹
@cernovlaska taky mam pěkný nohy ,nic neujdu ,záda, břicho ,spodek boli . Už bych brečela vzteky

cernovlaska
8. čer 2015

@ehh tak to máme stejný a koukám, že termín porodu asi taky tak...jsem jak lemra a chodím jak kachna 😕 😅 🙄 ....nu což, to už doklepeme, hm? 😉
Mám jedinou výhodu a to je to, že mě nenechají přenášet, bo jsem měla syna sekcí, takže vím, že fakt max 6 týdnů a malá bude na světě 😉

ehh
8. čer 2015

@cernovlaska doufám že nebudu přenášet to bych praskla😉ale mam tucha ze to bude dřív.

bara_doc
15. čer 2015

31tt - 8 kg

jana9020
16. čer 2015

30 tt a zatím mínus 6kg. Váha 3 měsíce stojí, naštěstí. Počáteční byla děsivých 95, takže i těch 89 co mám teď je nadváha jak hrom 🙂 .

frankie
16. čer 2015

Já jsem teď 30 tt a mám 8 kg nahoře

denca1988
22. čer 2015

Ja som za celé tehu pribrala 15kg,po porode šli dolu 4kg,potom za cca 2 týždne zase 4 a ustálila som sa na váhe 65,čo je stále o 5 viac ako som mala a bohužiaľ to nejde dolu,to sa neprejedám,nejem skoro sladké,len výnimočne keď niekam ideme,snažím sa fakt zdravo ale vidím že bez cvičenia to nepojde na čo fakt nemám čas pri stavbe RD a polročnom mimču....ale som z toho nešťastná,mám v pase 80cm,to je o 10 viac ako som mala pred porodom :( a je to sakra vidno

katchikk
23. čer 2015

zdravím všechny ... jsem 29.tt a mám +9kg ... mnoho lidí se divilo, že mám tak "velké" břicho, tak nevím ... prý to mám asi v břichu... uvidíme co po porodu no 😒 😠 ale řeči typu máš tak velké břicho, nejsou to dvojčata nebo máš snad termín až v září? mě teda rozčilují 🙄 při tom jsem se tady na MK dívala a mnoho maminek je/bylo na tom podobně, tak nevím co se všichni diví 😝

frankie
23. čer 2015

@katchikk Já jsem na tom stejně. Jsem po třetí těhotná a opět slyšim jen, že tam jsou určitě dvě děti 😀

ehh
23. čer 2015

@katchikk i mně to říkají ,radši nikoho už nechci videt . Ty co nebyli těhotný jsou nejchytřejší a ty co byli se srovnávají . A po porodu zas budou pozorovat jestli jdeš z váhou dolů nebo ne 😀 cekam druhý a taky mne už stvou

katchikk
23. čer 2015

@ehh
@frankie
🙂 ja cekam sice prvni, ale je to "prvni" dite v rodine siroko daleko tak to kazdy resi🙂
Kolegyne mi dnes rekla,ze se ji nezda,ze by to byla hruza,ze ona sice mela male brisko,ale az tak moc ze mimco melo malo mista a narodilo se se zlomenou klicni kosti. Tak ji rikam no vidis,jak mi zas nekdo neco rekne tak mu odpovim,ze svemu mimi dopravam dost mista 😀

karlajasmine
23. čer 2015

@katchikk
@frankie
Ja jsem na tom stejne uz ted.. mam jen 3,5kg nahore ale vsechno na brise a vsichni se me ptaji jestli uz jsem ve 30tt a jestli cekam dvojcata.. mam totiz hodne kratke a uzke telo, takze mimco proste nema kam rust... Kamaradka ma dlouhe telo a nema bricho skoro zadne, protoze mimco tam ma hodne mista i tak... Asi proste zalezi jak jsme kdo staveny 🙂

soda365
16. črc 2015

ahoj, zítra začínám 30.týden a mám nahoře 9kg..chtěla jsem za celé těhu přibrat max. 12 kg a už teď vidím, že půjdu přes hranici.. připadám si nemotorná, funím i když jenom sedím na zadku a vůbec je mi v mém vlastním těle nepříjemně - už aby ze mě byl prcek venku - kdyby aspoň tolik nekopal a nechal mě spát víc než 4 hodiny denně :(...

leilunka
16. črc 2015

tak zrovna dnes začínám 30 tt, čekám druhé dítě, holčičku a zatím mám nahoře 9 kg 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru