icon

Jména Veronika, Kateřina a Michaela

avatar
krucis
20. čer 2019

Ahoj, s přítelem jsme se víceméně shodli na těchto jménech pro naše čtvrté miminko. Doma už máme Marušku, Péťu a Kristýnku. Příjmení bude mít Zittová. Které se vám nejvíce líbí a hodí se k sourozencům a k příjmení?

avatar
calvac
20. čer 2019

@krucis mne k prijmeni pasuji vsechna tri jmena. A libi se mi take vsechna tri. Asi bych vybrala Vercu nebo Kacku.

avatar
endys8765
20. čer 2019

@krucis Veronika.Kazde jméno by mělo jiné první písmeno a obsahovalo R

avatar
veronikajanova
20. čer 2019

Veronika

avatar
dudysek
20. čer 2019

Já nedám dopustit na Kačku 🙂

avatar
verunka15
20. čer 2019

Verunku 😊

avatar
marketa1218
20. čer 2019

Samé holky 🙂To je babinec 😀 Já bych brala Verunku, moc hezké jméno.

avatar
nikola093
20. čer 2019

My budeme mít Verunku, takže Verunku bych doporučila 😉

avatar
barumat
20. čer 2019

Taky bych dala Veroniku, aby každé dítě mělo to "své" písmenko 😊

avatar
maki90
20. čer 2019

@krucis Verunku máme doma. K vám by se hodila, všechna jména s písmenem r, to bylo takové vyvážené 🙂

avatar
jajulin
20. čer 2019

@marketa1218 Péťa je kluk, takže ne samé holky 🙂
@krucis taky jsem pro Verunku. Měli jsme ji napsanou u třetího dítěte. Nakonec je to místo Verunky Vojtíšek 🙂.

avatar
hanih
20. čer 2019

Všechna jména jsou hezká a všechna mi k příjmení sedí. Myslím, že ať vyberete kterékoliv, chybu neuděláte. Mě osobně se nejvíc líbí Verunka, taky jsem tak chtěla pojmenovat dceru, ale neprošlo to 🙂 Ještě mě napadá - co to nechat na porodní sál? Až miminko uvidíte, budete mít třeba jasno.

avatar
verunkanatalka
20. čer 2019

Mám doma Verunku, za mě krásné jméno 😍...

avatar
lenka099
20. čer 2019

Taky hlasuji pro Veroniku 🙂 Ale všechna jsou hezká!

avatar
prejeta_zaba
20. čer 2019

A já hlasuju pro Kateřinu (stejně je to na vás, k čemu hlas nějaké cizí žáby). 😝 Výběr jako z poloviny 90. let, bylo nás (jsem jedna z těch 3) v ročníku mraky, teď už jsou ta jména mezi Sofinkami a Ellami spíše rarita, přesto pěkná, jemná 🙂

avatar
margaret88
20. čer 2019

Všechny tři jména jsou pro mně překrásná. Kačenku a Verunku mám neteře.🤗❤ I Michalka je krásné jméno. Já ho měla taky ve výběru. Bohužel mám termín porodu právě u jména.😁K příjmení jdou všechny 3. 😉

avatar
ninive211
20. čer 2019

Hezká jsou všechna, já jsem asi taky nejvíc pro Verunku.

avatar
michaela_2
20. čer 2019

Já jsem Michaela a jméno se mi docela líbí, ale varianta Míša nic moc pro mě 😃
I když asi porad lepší na holku, než Míííša chlap 🙂 ale to je subjektivní názor, nic proti Michálkům ;)
Mě se nejvíc líbí Verunka z těchto 🙂
A nebo by Vám k ostatním úplně pasovala Barunka!! 💜

avatar
laka_lacenda
20. čer 2019

Všechna tři jména jsou pěkná a hodí se k příjmení. Nejvíc mi sedí Veronika.

avatar
priefi
20. čer 2019

@krucis mi se libi Michaela, je to krasne jmeno a mas moznost pak male rikat ruzne, jak se Ti bude libit.

avatar
eukamaminka
20. čer 2019

Za mě Kateřina 🙂

avatar
jaja01k
20. čer 2019

Všechna se hodí k příjmení a mně se i všechna tři líbí, ale nejvíc Kateřina 🙂

avatar
bayt
20. čer 2019

@krucis Popravdě mi nějak pasují k příjmení i sourozencům všechna ta tři jména. Nejvíc asi Kateřina.

avatar
malenka3
20. čer 2019

Vybrali jste hezky, s žádným neuděláte chybu, jde to dobře k sourozencům I příjmení. Osobně se mi líbí nejvíc Veronika.

avatar
babanci
20. čer 2019

Mě se, ani nevím proč,nikdy nelíbila Michaela. Takže bych asi zvolila Kateřinu.

avatar
makronka222
21. čer 2019

Michaela