Krváceni při používání aniballu

val333
31. led 2019

Ahojky, máte tady někdo zkušenost s tím, že po vytlačení aniballu trošku zakrvacite?... pokaždé jsem jen trošku zaspinila, ale dnes po cvičení mi vyloženě kapaly kapky krve asi půl minutky... Tak teď nwm, jestli mám pokračovat nebo ne... Jinak jsem 39+6 tt

aleenka1234
31. led 2019

@val333 už necvič.

jaja01k
31. led 2019

@val333 Určitě bych nepokračovala.

michaelllas
31. led 2019

Určitě už necvič!

jenny91
4. únor 2019

@val333 Ahojky, já jsem se na to ptala při vyšetření a bylo mi tehdy řečeno, že se nejspíš jedná o drobná poranění. U mě to nejspíš souviselo se svědivým výtokem, kterého jsem se po celé těhotenství nemohla zbavit, prý pak ke krvácení snáz dochází a je dobré se toho před porodem zbavit. (Nevím, jestli něco takového máš.) Doporučili mi snížit objem balonku. Pokračovala jsem dál, ale dostala jsem se tak na maximální objem 27,5 cm, při víc bych prostě krvácela. I tak jsem ale byla velmi ráda, že jsem pokračovala, se čtyřkilovým mimčem jsem při porodu byla zcela při poranění a během tlačící fáze jsem necítila žádnou bolest. Chystám se určitě cvičit i v tomhle těhu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru