Mariana - Marek + Jana

tuje
30. čer 2017

Holky co si o tom myslite? Kdyz nekomu reknu tenhle na napad, tak se divaji dost blbe 🙂 a kdyz vysvetlim jak to vzniklo jako splynuti...tak jeeeeee to je krasny 😀

lv
30. čer 2017

Pro mne je to Marie a Anna, nebo ženská podoba jména Marian (což je zase asi z Marie) jméno Mariana se mi mic líbí. A když má pro vás tento význam, proč ne.

zzuzinda
30. čer 2017

moje máma se jmenovala Mariana. Všude se psala sice jako Marie, ale byla Mariana. Babička - její máma - jí říkala Marienko 🙂 Mě se to jméno moc líbí 🙂

alkuska
30. čer 2017

Mě se to jméno líbí samo o sobě

blahova_andrea
30. čer 2017

mám kamarádku marianu 🙂 je to neobvyklé, ale hezké jméno. lepší než 5.natálka nebo sofinka ve třídě 🙂 a s tou vaší symbolikou...neřešila bych ostatní...vy víte proč a ostatní si zvyknou 🙂

puresin
30. čer 2017

@tuje My mame Marianu - jako spojeni Marie a Anny, tak jmeno i fakticky vzniklo. Prvni holcicka je Sofie Anna, tak se to i hodi. 🙂 Jinak kdyz nekomu reknu, ze se jmenuje Marjánka, vsichni se rozplyvaji, ze by nekdo "divne koukal" jsem fakt nezazila.

kaja2016
30. čer 2017

Marjanka je docela caste a hlavne krasne jmeno, a je to i hezky napad ve Vasem pripade🙂

prostejina
30. čer 2017

Krásný 🙂 já si zas říkám, ze když budem mít tři holčičky, tak Magdalena, Alena, Len(k)a 😂 ale asi mi to nevyjde, manžel je totiž na řadě s výběrem jména 🙂

luckapol
30. čer 2017

Mariana je pěkné jméno.

stastnablcha
1. črc 2017

moja dcera je mariana. mne sa paci

tuje
autor
8. črc 2017

Nebo Anabella? 🙂

henesee
9. črc 2017

@tuje Annabella je moje dcera 🙂 uz ji bude 6 a ja to jmeno porad naprosto zboznuju 🤗

78marcela
9. črc 2017

Mariana je krasny.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru