Sex počas tehotenstva

kika282
16. únor 2018

Ake mate skusenosti so sexom pocas tehotenstva ? Ake polohy mate najlepsie vyskusane pri sexe pocas tehotenstva ? Co take by ste mi doporucili lebo ja som uz dlho v tehotenstve nemala sex tak poprosim kazdu radu. Dakujem

gracinka7
16. únor 2018

Přidávám se k dotazu. První těhotenství jsem měla rizikové, takže nic nebylo.
Teď v druhém je všechno v pořádku a stejně mi to doktor zakázal. Prý při sexu hrozí poranění čípku a díky tomu potrat/předčasný porod. Přitom všichni říkají, že sex v těhotenství není nebezpečný. Nechápu to.

blahova_andrea
16. únor 2018

@gracinka7 on není sex jako sex. pokud jsi měla první rizikové a nemáš třeba čípek úplně ok, tak se dr. jistí. jinak "obyčejný" citlivý sex by problém být neměl. vyhnula bych se polohám, ve kterých má přítel až moc volnosti a dostane se hodně hluboko, třeba v kleče zezadu. u těch ostatních to můžeš sama korigovat, jak ti bude příjemné nebo ho brzdit 😉

barumat
16. únor 2018

Já měla sex v těhotenství pořád stejně jako před těhotenstvím, a musím říct, že bych to asi bez něj nepřežila, chtěla jsem to POŘÁD. Jinak jsme setrvali u klasiky, já na zádech, manžel ve vzpřímeným kleku, tak nám to vyhovuje nejvíc a provozujeme to nejčastěji i mimo těhu. Břichu to nevadilo.

makiszek
16. únor 2018

V posledním trimestru uz jen zezadu, moje obr bricho víc nedovolovalo 😂

michza
16. únor 2018

U nas vede poloha na boku 🙂 já zády k příteli,je mi to tak nejpohodlnější 🙂

tercula
16. únor 2018

Všem co můžete mít sex závidím, já musím kvůli nízko položené placentě abstinovat 😢

pavla70
16. únor 2018

My jsme méli sex zakázaný od 32tt kvuli placenty,a častějšímu krvácení a od 28tt hrozil i předčasný porod,

kirinka2013
16. únor 2018

Těhotenství jsem zjistila v 5tt.
Od 5tt do 15tt jsme ho měli zakázaný, jelikož jsem špinila, tak to nebylo bezpečné.
Od 16tt do 27tt jsme ho měli zakázaný, jelikož byla placenta nízko.
Od 28tt do 38tt jsme ho měli zakázaný, jelikož hrozil předčasný porod.
A od 39tt jsem už byla jak velryba, to prostě nešlo. 😀
Za celých 9 měsíců proběhl sex 2x 😀 Manžela to sralo, mě také. Nejhorši bylo, že já na to fakt měla chuť, poslední 2 měsíce jsem každou noc měla živý sen ( 😀 )..No trpěla jsem jak zvíře, co si budeme povídat. Zlepšilo se to až 3 měsíce po porodu. Teď je to nesrovnatelné oproti "předtěhotenskému období".

kafr
17. únor 2018

Sex v tehotenstvi? A to je jako co? Závidím...
1.trim jsem ho měla "nedoporučený" navíc bychom museli používat lubrikant a ty mi obecně nesedí.
2. trim už bych snad mohla, zmohli jsme se 2x😒
3. trim (30.tt) už ho mám zakázaný, tvrdne mi břicho....
No pak porod, šestinedělí... Takže sex v nedohlednu. Divoké sny mívám taky... Manžel přežívá na "ostatních technikách" a nenadělám nic...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru