• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky čekáte na IVF?

29. dubna 2015 
ne bylo to pri druhem. pri prvnim jsem nemela ani ET
9. bře 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysocanka take moc velika gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to jsem špatně pochopila ... a měla jsi podruhé jinou stimulaci ?
9. bře 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadus,jo jo,zitra :slight_smile: tak jsem prave zvedava,jak stara Blazkova :grinning: :grinning: dekuju Vysocanko za odpovedi!!!! :slight_smile: a jak budes pokracovat dal?Mas mit nejaky strezenejsi rezim,nez treba s jednim? :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mela jsem puregon pri prvni jsem mela Menopur ale o to neslo ja mela spatnou imuno
9. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobáčku a co u vác UZ na folíky už byl a kdy tak plánujete OPU?
9. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dado mě UTZ zatím nedělali .. až 8 den stimulky dnes budu píchat teprve šestou ... ale snížili mi dávky včera podle krve... takže tento postup neznám předtím jsem chodila na UTZ i krev .... OPU mi řekli +- příští čtvrtek.. takže bude stimulka delší než na co jsem zvyklá tj možná proto ty nižší dávky... třeba napěstujou lepší vaja
9. bře 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysoč.. ajo na to jsem zapomněla... no tak tu já mám taky... resp. doufám, že ted už to mám v cajku :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tuli na zítřek tfuj,tfuj,tfuj držím palečky,počkej to bude zážitek!!
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobáčku tak koukej dát pozítří vědět jak to vypadá!!!
9. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dado já pořád hledám důvod proč jít do dalšího IVF a zatím jsem ho nenašla. Prostě ne. Navíc se fakt děsím těch hormonů šílený.. mám z nich fobii..
jo zaváděli 3 a to 2 byly blaktocisty.. a jedno morulka.. zase tak malý nebyly.. a kvalitou nevím.. ale prý byly všechny pomalejší ale ještě v normě jinak by mi je nedali.
9. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtul :slight_smile: Koukej dada nevzdala to a ma vysledek,tak naber sily a jdi do toho. :wink:
9. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to dám pochopitelně :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Suzi..
já vím.. ale já do dalšího IvF letos fakt nechci :astonished: nevidím důvod..nevidím v tom naději no..
9. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉ vysočanko já mám radost až mi tady ukápla slzička fakt...... :grinning: Holky já se pos.eru já byla 6.2.na Et a čekám z vás nejdýl...mě to zabije a někdy si říkám, že to do toho pondělka prostě nemůžu vydržet :confused: Jéééé no tak první dvojčátka tfuj tfuj tfuj ať krásně obě rostou. Takže kdo dál??Dneska Pájka, zítra Tulánčata ...chci slyšet samé dobré zprávy :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Broučku vždyť pondělí je tu coby dup,a zase budeš mít vše při jednom,jako,že už uvidíš prcka se srdíčkem (nebo prcky).
9. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím já vím, Dadu děkuju když há už je/ho chci tááák moc vidět :wink:
9. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj uvidíš ještě se 6 krát vyspinkáš a je to tu!!!
9. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo broucku ja si to taky takhle odpocitavala
9. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky
vysocanka velikánská gratulace to je pekný měli ste zavedený 2 embrijka a pk?
peci jeste vydrz, uplne me desís až mam strach testovat jeste mam teda čas dnes sem 3 den po et ale uplne se bojim ze tam nic neuvidim :frowning2:
9. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
broucku hlavne ze tam más// a mas to potvrzený
holky kdy bych mela cejtit nejaký ty priznaky na mrchu se spolehnout nemuzu protoze minulý mesíc vůbec nedorazila a musela sem dostat tu vyvolavačku jinak jeste od pregnylu me bolí prsa a ty me dycky boleli i pred ms
9. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadus dekuju moc!!! :slight_smile: no tesim se moc a trosanek bojim,ale verim!!!! :slight_smile: a broucku presne,taky furt odpocitavam,ale nezapomenu na ten den,jak jsem si volala na krev,jak jsem si rikala,jeste tri tydny,to me klepne a ono uz je to zitra,strasne neuveritelny,jak to utika!!! :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanku zítra je tvůj velký den :wink: tak se těš a neboj bude to dobrý
9. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Cibi!!!Doufam,ze jen dobre zpravy :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vysocanko.... PARADA! gratulace velika :grinning:
9. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulanku... a zitra na tebe myslim!!! :grinning:
9. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Pampeliško!!!!! :slight_smile: zitra hned podam hlaseni!!!!! :slight_smile: a co ta Pajka,uz nas bude informovat brzo :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem gratulace.holky víte co by mě zajímalo možná blbá otázka.ale proč se stává že jde někdo na utz potvrdí mu srdíčko a pak jde na dalši utz a srdíčko tam už není.
9. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rattat : asi jak u koho,někdy se může zastavit ve vývoji.A co blbneš ty ČUBINO co to je za otázky??????
9. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cibka : žádné příznaky mít nemusíš.
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek