• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy se sbalit do porodnice?

24. července 2014 
I když už mám jeden porod za sebou, mám pochybnosti o tom, kdy se sbalit teď. Jestli je třeba pravděpodobné, že by to mohlo přijít dřív...Nechci zas zbytečně plašit, ale... :fearful:
4. čer 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také čekám druhé dítě, byla jsem dnes v poradně a všechno v pořádku. Ale i tak jsem si tašku zabalila dnes, jsem 36tt.
4. čer 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sinorina No, mě ani Dr.jinak než přes UTZ nevyšetřuje... (zatím?) tak se docela divím, že nemá potřebu zkontrolovat aspoň čípek... Další kontrolu mám až koncem června...
4. čer 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se balila asi tři týdny před :slight_smile:
4. čer 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arbilia Co? To je divny. Mne pan doktor prohlizi cipek od zacatku tehotenstvi vzdycky a rika, ze to je nutna soucast kazdeho vysetreni. Vzdyt je na to i tabulka v prukazce.
4. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duvi21 No, u mě to tedy nedělá...možná,že třeba začne v pozdějším stádiu...9.měs. A řekla bych, že se tabulkami v průkazce moc neřídí...
6. čer 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý dr. dělá vše jinak. můj mi třeba nikdy neměřil dělohu a ostatním maminka prý běžně dr. dělohy měří :sweat_smile: co se týká tašky, tak minule jsem rodila 36+1 a balila ji v den porodu, kdy už jsem tušila, že bude potřeba, věci do ní jsem koupila den předtím :sweat_smile: říkala jsem si, že si ji tentokrát zabalím dřív, ale pochybuji. kromě porodních kalhotek, vložek a plínek pro mimčo do ní budu dávat věci, které běžně do té doby používám nebo nosím u sebe, takže je tam pak stejně budu házet na rychlo :sweat_smile:
6. čer 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem minule balila asi někdy v 38tt, teď taky ještě sbaleno nemám, ale mám doma prakticky všechno, takže jen dát do tašky...teď doděláváme nějaké úpravy bytu, příští týden teprve začnu prát oblečky kontrolu u dr. jsme měla v 34+1tt poslední další je v 37+1tt v porodnici, tak asi sbalím až po té první poradně v porodnici podle toho jestli půjdu zase na císaře nebo budu rodit normálně:slight_smile:
6. čer 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam pripravenou tasku, mam tam jen vlozky do porodnice, vlozky na kojeni, sitovane spodky, toaletak, pantofle a rucnik, jo a kartacek na zuby.... Mam pocit, ze jak je to uz to treti, tak uz to tolik neresim, proste neco seberu a jedu :grinning: Jo a zvlast tasku pro mimco :slight_smile:
6. čer 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já balila, až v den porodu:slight_smile:
8. čer 2014 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duvi21 Tak už mám za sebou 3 monitory a ani jedno vyšetření... :astonished:
23. črc 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začala jsem balit tašku asi měsíc před termínem. Ale stejně jsem ji dobalila a zkompletovala az po tom,co mi praskla voda a vyrazelo se do porodky :grinning: :slight_smile:
23. črc 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 37+3tt a ještě nemám sbaleno - asi mám pořád čas na vše :slight_smile: Ale tak jak makám, bych se asi pro jistotu sbalit měla, možná zítra :slight_smile:
24. črc 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek