Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jméno Aranka. Líbí se Vám?

Křestní jménaJméno pro holčičku
ponikmonik
12. pro 2019

Ahoj holky. Chtěla bych znát váš názor na jméno Aranka.

falling
12. pro 2019

Pro me cikanske jmeno

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Děkuji za upřímnost

meronym
12. pro 2019

@ponikmonik Zlatka po madarsky. V nasich koncinach jmeno davano vylucne romskou kominutou.

zuzkasim
12. pro 2019

Znám jednu dospělou paní, cikánka to není ani omylem🙂 Zní mi lépe jak Vanessa, Melisa apod., proč ne?

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Holky děkuji za názory.

neomenia
12. pro 2019

Aranka umi hula hop... To je pisnicka od Ivana Hlase🙂 romske jmeno.

pipi_puncocha
12. pro 2019

A ještě v pražské ZOO je varanka Aranka. 🦎

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Trochu mě mrzí,že se nikomu nelíbí😞

ondul
12. pro 2019

Mě se taky asi moc nelíbí, asi ani ne proto, že by mi znělo cikánsky, ale přijde mi to spíš jak citoslovce. Něco jako Tralala.

te_reza
12. pro 2019

Myslím si, že by ti jednou asi moc nepoděkovala. Taky se mi nelíbí

azby
12. pro 2019

A mne se líbí! Driv se mi take nelibilo jmeno František, Antonín, Františka a ted bych rekla, ze jsou to krásná jmena. Aranka je krasne-ano spousta lidi si vybavi cikanecku. Ale realne, kolik jich znate? Nyni jsou cikanecky úplně jinak pojmenovane. Myslím, ze dnesni cikanky takova jmena nedavaji.

nafuka
12. pro 2019

Chudák holčička.

zelenaesmolda
12. pro 2019

@ponikmonik
pro me cikanske jmeno a zaroven jmeno pro psa,kdysi meli sousedi psa s timhle jmenem

ponikmonik
autor
12. pro 2019

nafuka proč chudák?

leilinka1234
12. pro 2019

Já bych se tak jmenovat rozhodně nechtěla a proto bych tak nechtěla pojmenovat své dítě.

verionka
12. pro 2019

Na Slovensku je to jméno častější, bývalý přítel měl babičku, která se jmenovala Aurélia, zkráceně Aranka. Jméno samo o sobě se mi líbí, ale také bych ho nedala právě kvůli automatickemu spojení s romskou komunitou..

knoflikarka
12. pro 2019

Aranka je hodně typicky romské jméno

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Holky nemusíte mi pořád psát že je to romské jméno. Já chci slyšet jestli se vám líbí nebo ne.

nafuka
12. pro 2019

Proto, co tu holky píšou. Aranka a Dežo figurují ve vtipech o romech.

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Na každé jméno se dá něco vymyslet

germaine
12. pro 2019

Nelíbí a měla bych strach, že mi jednou poděkuje!

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Já si myslím,že takové Lucku,Lenky a Kateřiny taky nemají rádi svoje jména.

lenka_tom
12. pro 2019

@ponikmonik mně se třeba líbí moc! Ale my prostě frčíme na jménech, která se dají nějak zkracovat, zdrobňovat a tak...

teniska1313
12. pro 2019

@ponikmonik od naší dcery,se tak jmenuje učitelka ve školce a romka není...je to zajímavé jméno,ale musím přiznat,že jsem si taky první myslela,že bude romka😱

ponikmonik
autor
12. pro 2019

Prosím nepište mi pořád o těch romech!!!!

lenka_tom
12. pro 2019

@ponikmonik přesně 😂

snahnah
12. pro 2019

@ponikmonik Mám svoje jméno Kateřina ráda. Aranka je otřesné. Ovšem když se líbí, tak ho dejte. Holka se může v dospělosti přejmenovat.

makovice88
12. pro 2019

@ponikmonik Jak jsi prisla na to, ze Lucky, Lenky a Kateriny nemaji rady sve jmeno? Naopak - svoje jmeno miluju a kdyby mi to neprislo trapny, tak tak pojmenuju i svoji dceru. 🙂
Jmeno Aranka se mi nelibi. Nevim, proc byt za kazdou cenu originalni.

ponikmonik
autor
12. pro 2019

makovice88 Protože skoro všechny Lucky,Lenky a Kateřiny z mého okolí nemají rádi svá jména. A jak jsi přišla na to že chceme být originální? Jenom se mi to jméno zalíbilo.

germaine
12. pro 2019

No radši budu stokrát Kateřina než Aranka.

Sem začni psát odpověď...

Odešli