• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vadí v těhotenství hermelín?

15. listopadu 2016 
Ahojky holky. Čtu tady na koníkovi že některá jedla hermelín a některá ne. Já teda takové chutě zatím nemám, ale když si dám třeba na chlebíček kousek tak to snad nevadí,ne? Díky za odpovědi Ivča jsem v 11tt :slight_smile:
1. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
plisnove syry a syry co nejsou z pasterizovaneho mleka by tehotny zeny a maly deti nemeli jist. je tam riziko listeriozy a preci jen to ''plisen''. ja mam citlivy zazivani (nekolikrat jsem mela salmonelosu, otravu jidlem a pod) takze ja jbych miminko tomu riziku nevystavovala. :unamused:
1. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Myslím, že když nebudeš jíst nějaký prošlý nebo v nějakém pochybném kiosku, tak si pár plátku na chleba můžeš s naprostým klidem dát...Ono se to všechno moc dramatizuje... :wink:
1. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Taky myslim, ze v pohode, dr. rikala, ze jsou to povery :wink:. Ja teda hermelin miluju, sem tam si dam a ok, listeriozu jsem nikdy nemela.
1. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se v 1.trimestru vyhýbala plísňovým sýrům a syrovému masu.Ale ted jím plísňáky normálně a marinované ryby taky(i když i z toho někdo dělá problém).Akorát toho tataráka si radši nedávám v hospodě,ale přemražené maso(doma dělaný tatarák) by mělo být naprosto v pořádku.
Žádné potíže z toho nemám,nikdy předtím jsem neměla. Taky normálně kořením tymiánem apod.Vše naprosto v pořádku.Nic se nemá přehánět,všeho s mírou :sunglasses:
4. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se tláskala vším nepohrdla sem ani tatarákem...v přiměřeném množství a kvalitní potravina nikoho ještě nezabila :grinning: jak říkala moje babička co se s chutí sní na krev se obrátí.... :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jako těhu dávala normálně v hospodě nákladaný hermelín i jedla normální. brala jsem to tak, že na to prostě mimísek měl chuť :grinning: :grinning: neodříkala jsem si tedy nic na co mě přepadla chuť :sunglasses:
4. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem jedla vše a tatárák jsem měla taky .). Ale spíš jsem to jedla až po prvním trimestru. Tatarák jsem měla asi 2x. Hermelín jím vcelku dost a neměla jsem s ním problémy ani v těhotenství.
4. dub 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela mě zajímalo, jak se vlastně plíšňáci dělají a ejhle...je to z pasterovaného mléka, takže bych se max., pokud máš sklony k vaginálním plísním, bála té plísně, než salmonely. http://www.sedlcansky.cz/jak-se-rodi-pepa/ ...Ale v malém množství to asi je v pohodě. Taky jsem si občas dala a všechno ok.
4. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak o tom, že by se nesměl hermelín, jsem ani nevěděla. Myslím, že ona ušlechtilá plíseň nemůže v malém množství uškodit. Nejím tatarák, ten z oněch zakázaných potravin jako jediný. Nivě, hermelínu ani uzenýmu lososovi nelze odolat. Můj alergolog mi doporučil kvůli ekzému plísňové sýru nejíst, ale prostě to nejde :sunglasses:
4. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jedla úplně všechno i hodně zrající sýry, tatarák a hovězí steaky. :slight_smile: A nic se nestalo... :sunglasses:
5. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejedla jsem... pro jistotu. A jak mi bylo smutno u pultů s nezdravýma salátama s majonézou a sýrama :grinning: :grinning: a to je normálně vůbec nejím.
5. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já plísňáky ve velkém nejedla, ani kupované saláty ve kterých je majonéza - ty jsem nejdla vůbec. Ale hermoš na chuť určtiě neuškodí :wink:
5. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem v těhu hermelín jedla jak zjednaná, a počítat sem to mohla né na kousky, ale na sežraný krabičky :grinning: Takže kouskem na chlebíčku si rozhodně vrásky nedělej :wink:
5. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejedla jsem ani hermelín, ani nivu, paštiky, hotové saláty na pultech rychlého občerstvení ani majonézy či tatarské omáčky. Nechtělo se mi riskovat a pak si za čas vyčítat jo holka kdybys to nejedla....
5. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Já bych se teda hermelínu nebála, já jím vše krom tataráku a sushi, ikdyž je miluju, ale i třeba medium steak si dám a nebojím se toho.
5. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já jedla a jím všechno. Pracuju v gastronomii a vím, jak je to s tadytěma strašákama :grinning: Je to neškodné - v podstatě bys nemohla jíst nic, kdyby chtěla něčemu zabránit. listeriozu můžeš chytit i ze zeleniny....
5. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v těhu teda hermelín a nivu nejedla přece jen hrozí listerioza a proč riskovat potrat že když to člověk muže vydržet ale to je muj názor.ani tatarky v občerstvení atd.ale je to každého věc já zase ujížděla na jiných věcech.
5. dub 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hermelín ani nivu nejím, nechutná mi to. Ale myslím, že když si kousek jednou za čas dáš, že z toho nějaká trága nebude. Já měla strašný chutě na majonézový saláty, no, tak jsem si ho taky asi 2x koupila, ikdyž se to normálně snažím nejíst.
5. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda při prvním těhu nejedla,ale při druhém jíst budu :sunglasses: .Já byla trošku prdlá :grinning: ,když jsem někde vyčetla,že těhotný něco nesmí,okamžitě jsem to přestala jíst :slight_smile: ,ale pak jsem přišla na to,že bych asi musela začít držet hladovku :sweat_smile: .Kámoška to třeba ani neveděla,že nemá jíst plíšňáky a futrovala je celé těhu a bez problémů :slight_smile: .Pokud budou čerstvé,tak bych si s klidem dala :wink:
10. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajimavy,jak každy ma jiny nazor:slight_smile:
jedna lekařka,co se zabyva celostni medicinou řika,že by se to nemuselo jist ani v "netěhotenskem obdobi",protože ta plisen,co se chova jako ušlechtila,se v lidskem organizmu může chovat jako neušlechtilá.
už zalezi na kazdem organizmu,jak se s tim vyporada.nekdy sniš nechtic i třeba plesnivy chleba,ale je to zbytečna zatěž na jatra apod...
11. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mě říkala lékařka, že plísňové sýry můžu, ale jen ty kvalitnější ... popravdě miluju hermelín a jednou za čas si ho dám :slight_smile:. Jediné před čím mě varovala jsou saláty s majonézou a točená zmrzlina, to prý fakt neee.
11. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si ho dej smažený nebo na pizze apod., když se bojíš... Listerie se ničí při 60st.
10. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem syrový nejedla. A jestli malý nebo velký kousek podle mne nehraje roli, pokud v něm nákaza je.
11. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sýry jedna v těhotenství o obou, jedla jsem vše jen s rozumem, těhotenství není nemoc abych nemohla nic jíst. stejně jako jsem si v těhotenství v létě občas dala na zahrádce malé pivo
11. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ja hermelin miluju a v tehotenstvi jsem ho jedla dal, ale mozna trochu min nez normalne. A dala jsem si i nakladany :grinning: a v pohode...
11. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedla vše, kromě alkoholu. A sýry obzvlášť, miluju je, Nivu, Hermelín, různé další i s plísní, i uherák..... Pokud jsou dobře skladované a nejsou prošlé (kdo by to jedl :confused: ), tak podle mě žádný problém. Moc se to dramatizuje.
11. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud vím, listerioza může být pouze z nepasterizovaného mléka.
Hermelíny, které se prodávají normálně třeba v supermarketu jsou určitě z pasterizovaného mléka, myslím, že výrobci by si to na triko nevzali. Možná bych se trochu bála takových těch "farmářských", ty můžou být z nepasterizovaného mléka.
Co se týče plísně, nikdy jsem neslyšela o tom, že by to nedělalo dobrotu, ale ráda se nechám poučit :wink:
Nakonec ale můžeš stejně dávat sebevíc bacha a neohlídáš to. Já si dneska koupila ementál v tescu, měla jsem na něj šílenou chuť a když jsem kus snědla, zjistila jsem, že je plesnivej. A to jsem dala kus i Mikulášovi :unamused: Tak doufám, že mimi v břiše i M. jsou odolný :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně bych plísňové sýry neriskovala.... ano, těhotenství není nemoc, když jsem čekala Adélku, dala jsem si i skleničku piva, protože mě šíleně pálila žáha :confounded: ale plísňový sýr, tatarák apod. bych neriskovala, abych si za pár měsíců říkala "neměla jsem to jíst, teď by se to nestalo..."
18. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek