Aká bola reakcia vášho drahého na správu, že ste tehotná?

domka25
2. bře 2017

Ahojte zienky aka bola reakcia vasho draheho na tu uzasnu spravu ze ste tehotna? Reakcia mojho ma uplne zaskocila. 😔 nepovedal ani slovko iba ked som visla s testom v ruke vytesujem sa tak jeho poznamka: no co si tehotna? To bolo vsetko a inak o babo sme sa snazili rok. Nechapem cakala som troska inu reakciu ze sa bude aspon trosku somnou vytesovat 😢

leki
2. bře 2017

Treba mu to jen nedochazi. Ten muj mel sice pozitivnejsi reakci (on uz mimco chtel dyl, ja si jeste nebyla uplne jista), ale realne mu to doslo az kdyz jsme byli spolu na ultrazvuku a videl, jak se hybe, to se uplne dojal. Ja se dojala uz u pozitivniho testu, ale podlr me je to pro nektery chlapy jeste dost vzdalena predstava, kdyz to neni v nich. Tak treba to tak bude u vas 😉

bbubble
2. bře 2017

Presne tak, myslim ze chlapi to tak zo zaciatku neprezivaju, nedochadza im to. Moj bol tiez na ultrazvuku cely dojaty 🙂 nam sa mimco podarilo omylom, sice sa teda od zaciatku tesil ale jeho prva reakcia na to ze som tehotna bola - Ho*nooooo.. :D

domka25
autor
2. bře 2017

Ja dufam len ze mu to este nedochadza ☺

zmrzlinka
2. bře 2017

Při druhém těhotenstve když jsem manželovi řekla, že mám pozitivní test tak mi řekl: No vidíš a bála si se, že to nepujde. To bylo vše.Mrzelo mně to.Za měsíc uz kupoval pampersky v akcii v Kauflandu 🙂 Chlapi jsou neandrtálci 🙂

jaja01k
2. bře 2017

Když jsem mu oznámila první těhotenství, jen mě objal a říkal, že nevidí, co na tom testu je, jak se mi třese ruka (o mimčo jsme se snažili rok a já prostě nemohla uvěřit, že se to fakt povedlo) 😀 Pak se mi smál, že jen chodím po bytě a nevím co mám dělat. Zatímco on byl úplně v pohodě. Odešel do práce a za dvě minuty byl zpátky, že prý si uvědomil, že si zapomněl vyčistit zuby a oholit se 😀
U druhého to bylo v době, kdy jsme měli s manželem trochu krizi. Jednou jsme se pohádali kvůli tomu, že prý s ním vůbec nespím. Takže když jsem mu druhý den oznámila, že jsem těhotná, jen na mě zaraženě zíral a pak se zeptal: "A kdy se to stalo?" 😀
Nic si z toho nedělej a raduj se, chlapi tohle tolik neprožívají a taky jim trvá déle, než jim vůbec dojde, co se děje a co to znamená 🙂

zajusenka
2. bře 2017

Při rozhovoru na toto téma, mi pár kamarádů řeklo že to chlapi tak nevnímají... žena má to miminko v sobě a dotoho hormony a celkový cit a vnímání dětí... zato chlapi vydí jen to bříško, ale neuvědomují si tolik to, že z nich bude otec... až když ho poprvé uvodí a mají ho poprvé v ruce, tak pak si plně uvědomí co se stalo a jsou z toho v úžasu 🙂

kituska20
2. bře 2017

Mě to nepřijde špatné :D mi první neplánovali a přišlo po 2 měsících vztahu...oba jsme brečeli ale asi ne štěstím ale tím co budeme jako dělat. A u druhého plánovaného to už nebylo žádné překvápko řekli jsme super :D

linee
2. bře 2017

Asi te nepotesim,ale vetsina chlapu to tak neproziva,jako zeny.Ale to neznamena,ze z toho nemaji radost.Jen to davaji jinak najevo. Kolik chlapu vymysli vybavicku nebo zarizuje pokojicek? Oni spise premysli,co a jak bude,jak to vse zvladnou,co to budou za zmeny,jak zvladnou nalady a chute manzelky a pod.A az to nejak v sobe zpracuji,zacnou se tesit.Pro ne to musi mit vse konkretni obrysy.Tehu test je neco jineho,nez kopance,ktere citi a nebo brisko,ktere se zvetsuje,a nebo dokonce mimi,ktere muzou drzet v naruci.
Dej mu cas,ac se urcite tesil,je to vzdy sok,kdyz to nastane.
Aspon u nas to tak bylo.

monina1210
2. bře 2017

@domka25 To je mi lito, chlapi (nekteri) jsou ale fakt asi zalozeni jinak. Ten muj uveril, az kdyz miminko videl na utz. Jeden potrat se mnou prozil, pry se bal, aby se to neopakovalo - aby me to zas nepolozilo. Rezervovany je ale furt, kdyz se mi bricho zacinalo vlnit pod rukou, rikal: to delas ty, ne mimino 🙂

domka25
autor
2. bře 2017

Dakujem zienky za podporu 🙂 ten moj truhlik to asi naozaj musi spracovat a az ked uvidi tehotensku knizku asi az vtedy uveri 🙂 ale ja sa bude aj nadalej vyteskavat a rozmyslat nad dalsimi krokmi ☺

kituska20
2. bře 2017

@domka25 spíš až bude mít mimčo v náručí🙂 do té doby to chlapi moc nevnímají

monaluza
2. bře 2017

"Notyvole, ja nechci, vzdyt jsem jeste mladej!", rekl dnes skvely tata 15mes. syna, na ktereho je spoleh, perfektne me podporil v tehotenstvi i pri porodu, pro syna by se rozkrajel. Ono nezalezi, co chlapi rikaji, ale jak se chovaji. My zensky jsme uneseny tutununu chlapama z filmu, ale realita je jinde, a neni na ni nic spatneho...

novamamina
2. bře 2017

Ten můj se usmíval a nevěděl co má říct. A když jsem se ho zeptala co na to říká, řekl: a co se má teď jako dělat? Dostali jsme oba záchvat smíchu a to bylo celé. Teď jsem ve 12tt a přítel o těhu moc nemluví.... Když se ho kamarád zeptal jak se těší na mimi, čekala jsem s napětím odpověď. A on na to řekl, že zatím neví, že to není vidět a ještě si to moc neuvědomuje.
Takže hlavu vzhůru, ono jim to fakt trvá dlouho než jim to dojde! 😀

viiny
2. bře 2017

Já jsem příteli udělala překvápko a v koupelně mu na zrcadlo pověsila bodýčko - jsem úžasný jako táta! a k tomu vzkaz - Těšíš se? :D .. a on vylétl z koupelny a prej - cooooooooože?! :D pak mě objal, protože jsem fňukala, jestli má vlastně radost 😂 dál to neprožíval. Teď jsem domů pořídila angel sounds a když uslyšel srdíčko, tak mi říká - to zní jako kdyby tam pochodoval vojáček! 😂 Zatím to moc neprožívá, určitě se těší, miluje svou neteř, takže věřím, že bude skvělý táta, ale zatím o tom moc nemluví apod. 🙂 takže to samé to bude i u Tebe, dojde mu to až časem nebo až bude prďola na světě 🙂

novamamina
2. bře 2017

@viiny Hele a taky to je u vás tak, že když o tom začneš mluvit, vydrží to tak pět minut a pak už na něm vidíš že už o tom mluvit nechce?

viiny
2. bře 2017

@novamamina Spíš mi připadá, že ho to téma moc nebaví, protože neví co říkat, třeba když mi není dobře, tak mě ještě div nesprdne, že mám špatnou náladu a převádím to na něj 😂 a ujistil mě o tom, že oblečky apod budu kupovat sama, protože on se na to necítí, jedině co se mnou půjde koupit je kočárek 😅 ještě že existují kámošky!

novamamina
2. bře 2017

@viiny Ježiš to jsem tak ráda že v tom nejsem sama. Se mnou nechce jít ani na ultrazvuk... Natož k porodu. Včera jsem mu řekla že ho k porodu nenutim, ale že bych byla ráda aby byl aspoň někde na chodbě, prostě blízko. A on že vůbec, že to nechce ani slyšet 😀

absintka19
2. bře 2017

@domka25 dojde az ked uvidi na ultrazvuku 🙂

viiny
2. bře 2017

@novamamina ten můj sice nechce být u porodu, protože co kdyby náhodou ''něco'' viděl, ale nakonec řekl, že je to naše dítě a že tam pro mě bude jako opora u hlavy 😂 tak třeba i ten tvůj to tak pak bude brát, uvidíš, změní se to 🙂

novamamina
2. bře 2017

@viiny Teeeeda, máš hodnýho chlapa. Já ani nevím jestli chci aby tam se mnou byl přímo u toho. Přece jen taky nechci aby "něco" náhodou neviděl... Jsem stydlivka a v tomhle směru dokonce i před přítelem. Ale to už jsem OT.

gnozka
2. bře 2017

Kliiiid . Manžel hodne omezil
Kouření kdyz jsme se rozhodli mít mimi . Kdyz jsem za nim přišla s pozitivním tt cela stasťna tak se na me podíval z poza periny a rika "muzu zacit zase kouřit ?" Takže asi tak 🙂)) az postupem času mu docházelo co se vlastne děje 🙂)

laurinka2016
2. bře 2017

Ahoj, no když já si na to vzpomenu tak se musím smát, tehdy mi to směšné nepřišlo ale teď s odstupem času když vidím jaký je hotový z naší dcery tak mi to přijde úsměvné, oznámila jsem mu to po cestě z práce domů způsobem,, musíme si vážně promluvit, chci ti něco důležitého říct " s úsměvem na mě odvětil,, co jsi kotna? " a já jen zaskocene odpověděla,, kotna ne, ale podle testu těhotná " jeho odpověď,, no tak budeme mít dítě ". Také jsem čekala něco jiného, celé těhotenství vůbec neprozival ani si nechtěl připustit že to bude holčička a jaký je teď hrdý šťastný tatínek 🙂

laurinka2016
2. bře 2017

Jo a určitě si stojím za názorem, že by měl každý chlap být u porodu vlastního dítěte... Ten můj byl při měl při mém předčasném porodu celé to prožíval semnou a sám říkal že to byl velmi silný zážitek a že si nedokázal představit co si žena prožije...

maudd
2. bře 2017

Můj muž věděl že jsem těhotná dřív než já 😄 takže když jsem vylezla s testem, na kterém byly dálnice tak se na mě vítězoslavně kouknul a říká "já to věděl" 😄

stepanka_
20. bře 2017

Moje těhotenství bylo neplánovany,takže když jsem šla za přítelem mu to říct,tak jsem se trochu bála,ale vzal to skvěle. Teda nejdřív si dal panáka,aby to rozdýchal,ale pak měl radost a teď uz plánuje,co všechno koupime 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru