Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

verlis1
30. pro 2013

@kofik.h ahoj, tak co, dostala jsi zadanku na krev 🙂 ??

kofik.h
30. pro 2013

@verlis1 ahoj, nedostala, ale sama jsem si tam došla. ..muj doktor ma do konce roku dovolenou, takze si musi pockat nez se dozvim dalsi info....to čekani je hrozne...snad je prcek v poradku....jake si mela hodnoty toho testu?

verlis1
30. pro 2013

@kofik.h hodnoty si bohuzel nepamatuju, jenom vim, ze mi to stouplo...tak si musime drzet palce

verlis1
31. pro 2013

Ahoj holky, tak jsem zhruba ve 4tydnu od poceti a uz tri dny me boli celkem dost zaludek,nemam vubec chut na jidlo, vcera jsem poprve zvracela..myslela jsem, ze to prijde daleko dyl, ale bohuzel....mate to taky nekdo takhle brzo?

zabzulka
31. pro 2013

@verlis1 to víš, každý to má jinak..některé holky zvrací hned od začátku a některé jsou celé těhotenství v pohodě..já jsem dnes 5+2 a vůbec o těhotenství nevím..musím si pořád dělat testy, jestli se mi ty dvě čárky náhodou nezdály 😉 pokud si vzpomínám, se synem jsem to měla stejně..párkrát mi bylo špatně, ale až tak ve 12-13tt..

verlis1
1. led 2014

@zabzulka tak to ti zavidim, ja zvracim uz treti den, zhruba 2x denne, vetsinou dopoledne a pak nez jdu spat...a pri predstave, ze to takhle bude treba 2mes. me jima hruza. Mam velke nechutenstvi obecne, jim jako vrabcak jen dietni jidla

loafeer
1. led 2014

Ahoj holky, můžu se k vám potichounku nenápadně přidat 🙂 ?....Ještě několik dní před MS jsem si netrpělivě udělala testík a byl tam slaboulinkatý duch, ale byl...Ted jsem 2 dny po vynechání, duch sílí, ale žádná dálnice. Ráno jsem měla na paíře čerstvou krev, pak trošku zašpinila, ale teď ok, tak uvidíme, jak se to vyvrbí. Dnes bych měla být jakože 4+1 😀 ...

zabzulka
1. led 2014

@verlis1 neboj, to přejde 🙂 jsi prostě na HCG víc citlivá

eliskav
1. led 2014

@loafeer Tak držím palce, aby to vyšlo. Já měla obě čárky stejně silné až 5.nebo 6.den po vynechání 😉

loafeer
1. led 2014

@eliskav no snad jo, snad bude silit! hlavne to cekani, kdy jit k dr....jeste tri tydny, aby bylo neco videt, to bude hruza:o)!

kocka5
1. led 2014

@verlis1 to přežiješ, já jsem těhotenství vždy poznala podle žaludku...... týden žaludek na vodě a pak už jsem si udělala test a rovnou šavlovala....... vždy měsíc od početí...... hlavně si udržuj humor a nadhled.....jak se začneš litovat nebo nějak stresovat tak to bude horší..... takže bojuj..... já už jsem v druhém kole. 😉
Zase se říká, že kdo blije nepotrácí...... snad je to pravda. 😉

eliskav
2. led 2014

@loafeer No můžu říct, že to čekání na Dr. celkem utíká🙂 Teda mně utíká teď hlavně díky tomu, že většinu času čekám během vánoc, svátků, silvestra..to se pořád něco děje. Já třeba nezvracím vůbec, ale často chodím na záchod a v noci moc nespím. Každá má něco 🙂 A k doktoru už jsi objednaná?

loafeer
2. led 2014

@eliskav no já jsem nervní, protože to mám celé divné. čarka moc nesili, vcera byla celkem pekna ( ale o dalnici nemuze byt rec) a dnes z ranni moci skoro viditelny duch, ahjo:o(

eliskav
2. led 2014

A kolik dní máš zpoždění? A děláš pořád stejné testy?-stejná značka?

loafeer
2. led 2014

@eliskav značka dr max a zpozdeni moc nevim, mela jsem to tted takove chaotické, nicmene pokud bych pocitala 28dni cyklu, tak bych mela zpozdeni asi 31 dni

loafeer
2. led 2014

a ješte jedna vec, treba ted po xy minutach jsem se sla podivat na toho sveho ducha a ted je to vybarvene pekne, tak nevim, jeslti se mam na to ohlizet nebo ne....

muddledgirl
2. led 2014

@verlis1 ahojky,mně je zle cca od 4.-5 tt...zvracím teda až poslední dva týdny,ale zhoršuje se to.. 😒

muddledgirl
2. led 2014

@loafeer ahojky,pokud by jsi měla být začátek páteho týdne,nemusíš mít dálnice...já měla taky nízké hcg..klid...nic to nemusí znamet..běž na gyndu na krev a je to.. 😉

vlasanah
2. led 2014

@loafeer v těch testech píší že po určité délce test už není spolehlivý ;) ale to až tak po 10 minutách ;) mě první test začal ukazovat čárku po 4 minutách (psali tam po třech, že se dá odečítat) a po 5 byla čárka krásná ;) udělej si test ještě za pár dní a uvidíš ;)

loafeer
2. led 2014

@vlasanah test jako pozitivni je, o tom zadna....ale furt slaby

vlasanah
2. led 2014

@kocka5 ... moc jsi mě tím, že kdo blije, nepotrácí, neuklidnila :( já nebliju a snědl bych na co přijdu :D

verlis1
2. led 2014

@muddledgirl je to hruza co, mam to tak 3x denne, mam strach jit treba k MUDr. aby me to tam nechytlo....nebo se treba bojm jet sama nakoupit..jsem kvuli tomu uplne vyrazena z provozu...vadi mi i myt nadobi, nebo ho davat do mycky, jak mi vadi jidlo a o chozeni do prace ani nemluvim, to si fakt nedokazu predstavit. Ale nechci se litovat, jenom doufam, ze to nebude trvat dlouho !!!

loafeer
2. led 2014

@verlis1 a který jsi týden ted?

vlasanah
2. led 2014

tak leda fakt skočit doktorce anebo vydržet a udělat test třeba za dalších 5 dní ;) může to být nízkou hladinou HCG ;)

muddledgirl
2. led 2014

@verlis1 Ježiš koško,já jsem po IVF a jsem šťastná,že jsem doma od začátku...Ty jsi taky tedy doma?Jinak moc gratuluju...je to pár měsíců,co jsme si psali...a Ty už jsi,supper...No,lízátka mi tedy nepomáhají..dnes jdu do lékárny,jestli něco neporadí a dám Ti dyžtak vědět....

verlis1
2. led 2014

@loafeer ODhadem tak 4-5 tt odpočetí

loafeer
2. led 2014

@verlis1 ja-4-5 tyden dle ms a je kdybych nemela ty sve duchy, tak ani nevim, ze jsem tehu:o)

verlis1
2. led 2014

@muddledgirl jj.take jsem dostala neschopenku, v tomhle stavu se nedalo chodit do prace, takze zrejme budu uz doma porad. JJ.prislo to ffakt necekane 🙂 ja jdu dnes k doktorce,tak jsem zvedava, akorat se mi zase zacina navalovat :/ takze se me nikam nechce :(

muddledgirl
2. led 2014

@verlis1 no,tak to je dobře... 😉 Je to děs....ono je děs i nezvracet a mít nevolnosti,ale zvracet,je mazec...Tipy na netu jsou zázvorové sušenky,zázvorový čaj,studené pití, cola po doušcích...no..mně teda nepomáhá nic.... 😒

eliskav
2. led 2014

@loafeer Já neměla čárky nijak silné..takže neházet flintu do žita🙂 Mimochodem, shlédla jsem tvé album miminka, měli jste úžasný kočárek... Roan-na ten také koukám. Ale ideálně nějaký pěkný bazarový... A sporťák jste pak měli nový zvlášť? Já jsem totiž velká fanynka houpacích kočárků, ale sporťáky na těch podvozcích se mi nelíbí vůbec...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru