Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

verlis1
25. pro 2013

@audreyi tak to je fakt nahoda, na nej jsem taky koukala a videla na nej reklamu na www.znamylekar.cz inzeruje tam, ze se k nemu lze objednat, ale nakonec jsem si nechala poradit od svagrove

kofik.h
25. pro 2013

@audreyi já jsem z chodova

audreyi
25. pro 2013

@verlis1 budoucí švagrová (taky doktorka) toho mého doktora taky dost vychvalovala. Ale těhotná jsem prvně,takže nezbývá než věřit 😜

verlis1
25. pro 2013

Ja bydlim na rozmezi Ladví a Kobylis..byl mi doporučen primar Thomayerovy nemocnice, soukrom.praxi ma na poliklinice Opatov, coz mam sice trochu z ruky,ale za dobrym doktorem si klidne dojedu 🙂

kofik.h
25. pro 2013

@verlis1 a ty chodíš ke komu?

verlis1
25. pro 2013

@kofik.h doted jsem chodila na Poliklinu Mazurská (Bohnice) ale uz tam chodit nebudu

audreyi
25. pro 2013

@verlis1 no tak držím palce, aby byl doktor dobrej!Jdeš teda taky v pátek?Dám vědět jak jsem dopadla,dej taky 😃

kofik.h
25. pro 2013

@verlis1 můžu se zeptat na jméno? toho bych zas měla blíže já 🙂...teda pokud někoho bere...

verlis1
25. pro 2013

@audreyi jj.jdu v patek..ale jen na registraci, ten doktor tam pry nebude, jen sestry...takze me asi zadne vysetreni neceka..ja byla na prohlidce v pondeli jeste u puvodniho gyn centra a vse bylo ok...jj. urcite napis, jak jsi dopadla...🙂 urcite to bude OK 🙂

verlis1
25. pro 2013

@kofik.h nevim, jestli nabira, ale jmenuje se MUDr. Petr Kolek,ale vim, ze tam ordinuje vice doktoru, tady je odkaz: http://www.gynekologiekolek.cz/

lubinkova
25. pro 2013

@verlis1 Ahoj 🙂 ... můžu se zeptat ke komu jsi chodila na Mazurskou a proč jsi odešla? Já tam taky chodím- od loňského října, co jsem otěhotněla (mám to pár minut pěšky..). Byla jsem tam po celou dobu těhotenství strašně moc spokojená, v pondělí tam byla vždycky taková mladá doktorka z Bulovky, protože můj doktor chodil pondělky na Bulovku sám... ta provázanost s Bulovkou byla dobrá, když jsem pak byla odeslaná na Bulovku jako na rizikové těhotenství, tak spolu sami komunikovali, můj doktor měl u sebe zprávy z Bulovky... teď mám čerstvě pozitivní těhotenské testy, poslední měsíčky 22.11. - tak se tam někdy v lednu chystám zas a doufám, že všechno bude tak, jak má... 🙂

muddledgirl
26. pro 2013

@audreyi ahojky, u mně bylo srdíčko vidět 5+4..jsem teda po IVF...... 😉

kofik.h
26. pro 2013

@verlis1 ahoj, můžu se zeptat kolik tě stál ten krevní test? Předem děkuji 🙂

verlis1
26. pro 2013

@kofik.h nestal me nic 🙂

kofik.h
26. pro 2013

@verlis1 a ty jsi šla na ty testy sama nebo jsi měla žádanku? Jsme přemýšleli, že bych si zítra došla na testy, jestli testy nelžou 🙂 Tak by mě zajímalo na jakou částku se mám připravit..

verlis1
26. pro 2013

@kofik.h no, mela jsem pokazdy zadanku, ale gynekolog by sam mel chtit videt vysledky z krve a jak mas vysokou hladinu HCG

eliskav
26. pro 2013

@verlis1 Ahoj Verlis, jsem tu chvíli nebyla a tady přibylo tolik příspěvků 🙂 Děkuju za gratulaci🙂 Jsem od Kladna. Víme to tedy od 23.12. Ale upřímně řečeno jsem první test dělala už 20., v pátek, vyšel pozitivní duch, ale bylo to ještě před termínem MS, tak jsme se z toho zatím nechtěli úplně radovat, kdyby to pak náhodou nevyšlo... Takže tak 🙂 Ale MS se nedostavila a tak je to fajn.
Jinak rodině jsme to oznámili včera. Původně jsme nechtěli takhle brzo, ale manželova babička a teta se strejdou to na mně poznali! 😀 Takže jsme nechtěli aby se něco jentak začalo šuškat, chtěli jsme to oznámit my 😉 Ale bylo to hezké oznamování 🙂

pampeliska1
26. pro 2013

@kofik.h krevní test hcg stojí cca 200 Kč.

audreyi
27. pro 2013

Ahoj,dneska jsem byla tedy na kontrole.Všechno vypadá dobře.Velikost sedí,umístění v deloze,srdíčko ještě nebylo vidět.Další kontrola za dva týdny 😊

weweruschka
27. pro 2013

ahojik taky gratuluji já jsem už za prvnim měsícem a začla jsem druhý a ta nevolnost mi tedy dává zabrat za tyden jdu taky na kontrolu tak se už těším 🙂

prcek21
27. pro 2013

Ahoj holky 🙂 tak jsme si s pritelem nadelili tuto novinku 22.12. Prvni viditelnost 2 carky sice miinimalni, ale byla🙂 ted mam 6 dni opozdeni MS a dve II jsou tam zcela nepochybne 😃 je to nase prvni mimco, takze i trocha soku 🙂 prasky jsé vysadila po 10 letech v cervnu a od rijna jsme to nechali na prirode🙂 v pondeli mam v planu navstivit doktora 🙂 tak uvidime 😎

audreyi
27. pro 2013

@prcek21 tak moc gratuluju a ať u doktora proběhne vše v pořádku!😊

verlis1
28. pro 2013

@audreyi cauky, tak to jsem rada, ze ti kontrola dopadla v poradku. Ja byla naposled 23.12. a to tam jeste nebylo nic videt...ted jdu 2.1. to uz snad mi reknou neco vice 🙂

kamillka_v
30. pro 2013

@verlis1 Ahojky, tak už i já jsem po kontrolním UZ 🙂 Všechno je v naprostém pořádku, velikost odpovídá vynechané menstruaci a taky už nám tluče srdíčko🙂 Držím pěsti, ať máš taky vše OK 🙂

kamillka_v
30. pro 2013

@nibl Ahoj, tak jak jsi dopadla na kontrole? U mě vše v pořádku a srdíčko tluče 🙂

verlis1
30. pro 2013

@kamillka_v tak to je super zpráva, jen tak dál...já jdu až 2.1. a začíná me docela bolet od žaludku..

kamillka_v
30. pro 2013

@verlis1 Tak držím pěstičky!!! Já zase trpím hrozným nechutenstvím. Jsem jen na rohlíkách s máslem a s marmeládou. Při pohledu na maso se mi zvedá žaludek. Zatím nezvracím. Je mi jasné, že jíst musím, ale když na nic nemám chuť, tak je to hrůza...:-/ Jinak zatím žádné jiné příznaky nejsou. Viděla jsem, že už ses přidala mezi srpňátka, já už taky, tak můžeme diskutovat tam 🙂

baby1984
30. pro 2013

Ahoj holky,taky jsem těhotná,první ultrazvuk mám 3.1 tak uvidíme co se nám ukáže,snad bude vše v pořádku.Jsem po IVF.Podle kalkulačky na netu bych měla být dnes 5+6 a termín porodu 25.8.Chtěla bych se přidat do skupinky srpnovek ala enmůžu jí nikde nějak najít 😒 myslela jsem že není vůbec ještě založená

verlis1
30. pro 2013

@kamillka_v no me zacalo byt spatne od zaludku az od vcerejska..do ty doby ok.Ze zacatku bolely prsa, to uz nejak ustalo a ted ten zaludek a je to teda hruza...take mam chut jen na dietni jidla, pecivo,piskoty, atd. a to se rika, ze blbe od zaludku je az tak konec 2 az 3 mes. a ja jsem tehotna tak 4tyden

verlis1
30. pro 2013

@baby1984 gratulace a vitej mezi nami 🙂 odkaz na srpen je zde:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru