• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlupatí někomu z vás bříško v těhotenství?

18. září 2013 
Chtěla bych se zeptat, zda se někomu z vás chlupatí bříško v těhotenství, tak jako mě a mám tam dosti i černých chlupů....prosím o radu či fígl, co s tím. :unamused: Holit se to prý nemá... :frowning2: poraďtě...děkuji...P.
22. srp 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwpetulkawwje to hormonalna zmena, nespravis s tym nic. Ale vsetko sa po porode vracia do povodneho stavu :slight_smile: tak nemusis mat obavy
22. srp 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
neholit!!! ja vypadam, jak medvidek:slight_smile:
22. srp 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff nejsem v tom sama :grinning: taky mi to bylo divny. Myslela jsem,ze to je z ivf,ale koukam,ze to tim nebude :slight_smile: A priznam se,ze je trham.
22. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:D Otazka docela k pobaveni:D . Nemyslim to nijak zle, jen jsem se prave od srdce zasmala.Vubec si s tim nelamejte hlavu, me taky "chlupati" podbrisek.Ve skutecnosti vam vubec nechlupati, jen ty chloupky tmavnou.Taky mam pocit, ze je jich vic, ale neni.Po porodu(nekomu hned a nekomu po nejake dobe)to zase vybledne samo.Moje kamaradka mela zase tlustou a skoro cernou caru od pupiku az dolu.Trvalo ji skoro rok, nez to zase vybledlo.Ale hormony delaji hodne, kazdy ma treba jinou hladinku a na kazdem tele se taky podepisuji jinak.Nestresujte se chloupkama a uzivejte si tehotenstvi.Koukam, ze uz zacatkem prosince budete mit svoje detatko v naruci, to ja si budu muset jeste mesic pockat.Ted se stresujem, jestli je vubec zdrave..... .Budte rada, ze je vse jak ma byt a chlubte se krasnym tehu briskem, hm?Pekny den :slight_smile:
22. srp 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem v 16tt a začaly se mi prodlužovat a zahušťovat chlupy na ruce-na bříšku zatím ne, ale na rukách je to opravdu vidět-sice je mám světlé, ale strašně dlouhé a vypadám jak plyšový medvídek :sweat_smile: Doktorka mi říkala, že jsou to klasické hormonální změny a tělo matky více "zarůstá", aby miminko bylo v teple. S úsměvem mi říkala, že z jeskyní jsme vylezli před 20 000lety, tak je to holt dar z minulosti, ale prý se i zahušťují vlasy, což je pozitivní. Po porodu prý zase "vypelicháme". :grinning:
22. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě se to nedělá ale pro změnu mám obličej samý pupínek :(
22. srp 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem jak opice :rolling_eyes:
22. srp 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby jen bříško. Jsem přírodní blondýnka a nikdy na mě nic nešlo vidět, teď bych pletla culíky jak na bříšku tak na nohách, o zbytku radši nemluvím :dizzy_face: stupím dokonce i pánskou břitvu :grinning: tak doufám, že po porodu se to zase upraví
23. srp 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, to jsem ráda, že v tom nejsem sama. :slight_smile: Nejvíc mě asi trápí to bříško - stydím se do plavek a vůbec se mi to nelíbí. Ale taky mám o dost horší nohy i ruce. Myslíte, že to můžu epilovat?
23. srp 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jééééééjej :D bříško mám už řádně chlupatý, hlavně okolo pupíku se mě vytvořily takový dlouhatánský chloupky :angry: :grinning: už i přítel se mě směje, že jsem pomalu chlupatější jak on... ale na mou obranu, on je od přírody takový "holátko"
23. srp 2013 ve 13:25  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky mám...
23. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jéje,a jak...přítel říká,že už ho mám chlupatější než on :slight_smile:))
4. zář 2013 v 17:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chlupatá od pupíku dolů .... :slight_smile:
4. zář 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi chlupatilo bříško v těhu a zůstalo mi to ....
4. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pupík, stehna do půlky a lícní kosti :grinning: Vše zchlupatělo, ale časem se zase vytratilo :wink:
4. zář 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké :grinning: Já dnes koukala, že mi krz elasťáky (sice slabé) trčí sem tam chlupy. Mám je úplně světlé, ale teď je jich fakt nějak víc a jsou delší. Takže stehna a myslím, že i pupík a prsa začínají. No, bude zima, tak se budou hodit :wink:
18. zář 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se hned na začátku těhu udělala ta těhotenská čára přes břicho a taky mi zchlupatilo pěkně..:D Přítel si ze mě dělal vždycky srandu, že než porodím budu na tom s chlupama na břiše líp jako on :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že to zmizí časem..:D Jen si tak říkám, když už se mi tak zachlupatil pupek, mohla se mi zachlupatit i hlava, zatím vlasy jenom padaly..:-/
18. zář 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to jsem ráda, že nejsem sama :grinning: U nás je to jak u pár z vás, přítel si ze mě taky dělá srandu, že ještě chvilku a budu stejně chlupatá jak on :grinning: Ale taky mi spíš příjde, že jsou ty chloupky tmavší, než že by jich bylo extra víc :slight_smile: Jsem si nejdřív myslela, že mi to břicho tak rychle vybledlo, když nechodím na solárko a tím se chloupky zvýraznily, ale bylo mi divné, že dřív jsem to tak neměla :grinning: Ale třeba vlasy a nehty tak super nebyly x let, tak si jich užívám, než začnu kojit :grinning:
18. zář 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek