• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chodí k vám kontroly ze sociálky? Těhotné na neschopence

23. května 2017 
Jsem na neschopence od února a v úterý jsem tady měla kontrolu. Ale zrovna v době vycházek, tak měly smůlu a pak už nepřišly.
11. čer 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xxlucka90 :grinning: :grinning: :grinning: to jsou blbci:slight_smile:
11. čer 2015 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jj :grinning: byla doma mamka a říká tomu chlapovy, ale dcera doma není, podíval se do papírů a hlásí aha ona má vycházky tak nic :grinning: :grinning: :grinning: Obcházel toho víc, protože se mamky ptal na různý ulice.
11. čer 2015 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xxlucka90 to je jelito :grinning:
11. čer 2015 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja byla od prosince do vcera na neschopence a nikdo u me nebyl:slight_smile: ode dneska uz na materske :slight_smile:
11. čer 2015 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ty_na Tak to je drsný, u mého dr. nebyl problém - jen jsem nahlásila místo pobytu, dr. vypsal hlášenku na sociálku a v poho byla jsem 5 dní u rodičů
11. čer 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mého dr také ne, ochotně mi se vším pomohl, ale na sociálce s tím měli problém :wink:
@mer
11. čer 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím mezi Vás, Pardubice a mám dnes za sebou první kontrolu, 15minut před vycházkou.
23. črc 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem týden na mateřské, jinak od ledna na PN, a nikdo nepřišel za celou dobu, a to jsem měla dost nerva a teď posledních pár týdnu, jsem to už docela flákala....
23. črc 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje zkušenost s kontrolou ze sociálky.V prvním těhu nic.Teď v druhém těhu jsem byla na rizikovém,takže nemocenská hned od začátku (prosinec).Před zhruba dvěmi týdny mi nemocenská skončila a já nastoupila na mateřskou.A ejhle,přišla mi kontrola :grinning: Chlápek na mě kouká já na něj a říkám,že už jsem na mateřské,že měl času dost mě přijít zkontrolovat :grinning: No tak paní dr.asi ještě neposlala ukončovák a pánové na sociálnce tudíž netušili.
23. črc 2015 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika182 ahoj, prosim Tě, jak jsi dopadla s Allianzkou?
5. srp 2015 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nějaké zkušenosti s kontrolou v okresu Vsetím a Frýdek místek (o Ronyx vím)?
A na změněném místě pobytu vás někdy kontrolovali?
5. srp 2015 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlis ahoj, vyprdla jsem se na to
5. srp 2015 v 19:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2017 (10. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na neschopence treti mesic a kontrolu jsem tu ze socialky mela už 4x .. A pokaždé v 9:00-9:30 ale chodí sem pořát stejná paní a při prvním setkání mi řekla že ona chodí na udání zaměstnavatelem... Takže mě zamestnavatel snazi machytat. A jednou mi prisli v dobe kdy jsem mela zmenenou adresu na chalupu ale to mi hned omluvili protoze to jeste nemeli zapsane.. BRNO. A mamina marodi sice po operaci s pateri v Hodoníně a jí za púl roku nedosli vubec..
10. pro 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po 6 mesicich v PN hlasim, ze kontrola ani jedna. Zamestnavatele mam 100km daleko, takze spadam pod CSSZ tam, ale nevim, jak to funguje.
8. bře 2016 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mám dotaz. pracovala jsem na slovensku a šéf jak zjistil že jsem těhotná mi odmítl prodloužit smlouvu. Tak jsem šla v jejich ochranné lhůtě na marodku (doktor mi ji chtěl dát už od začátku kvůli prvnímu mimoděložnímu těhotenství). Marodka mi teda chodí ze Slovenska. Vycházky mám 6 hodin denně. Jen mám teď problém, mamka má o víkendu 50tiny a já to mám 30 km k nim a 30 zpátky. A furt tak nějak váhám, jestli na mě může ze slovenské sociálky někdo o víkendu přijít? co myslíte? :( děkuju za názory.
6. dub 2016 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zkot stačí si u svého gynekologa zažádat o změnu pobytu v době pracovní neschopnosti (uvedeš adresu, kde se budeš nacházet ). Pošle to na sociálku a je to, klidně můžeš být u vašich celý víkend. Já takhle zvládla Vánoce, Velikonoce atd.
6. dub 2016 v 11:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zkot presne jak pise @monie2 :slight_smile:
6. dub 2016 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na neschopence od začátku března a dneska tu byla poprvé kontrola. Nicméně jsem byla od sestřičky i doktora upozorněna, že v Pardubicích na těhotné chodí pravidelně. Tak jsem si dávala pozor na dodržování vycházek.
6. dub 2016 ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka23 někde jsem četla, že na té sociálce nemají napsaný důvod neschopenky. Mají jen razítko z gyn, ale to může být cokoliv. Proto kontrolují :unamused:
6. dub 2016 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na me kontrola prisla dnes dopoledne kolem 11 hod
5. kvě 2016 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem na neschopence od konce listopadu a zatím nikdo nepřišel
5. kvě 2016 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já byla na neschopence od ledna do poloviny dubna, kdy jsem nastoupila na MD a kontrola mi nepřišla ani jednou... Měla jsem štěstí...
5. kvě 2016 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mám dotaz. Dneska ráno jsme musela akutně k zubaři,ale vycházky mám až od 13:00. Když mě nezastihnou doma,nechávají lístek ve schránce nebo jak zjistím že u mě byli?
5. kvě 2016 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@derinne já byla dopo právě u lékaře, jela jsem tam v deset...když jsem přišla domů, byl ve schránce lístek, že jsem nebyla zastižena, ať se do 3 dnů dostavím s vysvětlením na OSSZ..volala jsem lékaři, říkal, ať tam dojedu, že mi napíše, že jsem byla u něj...tak snad to bude v poho...
5. kvě 2016 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem kontrolu 2krát v těhu
5. kvě 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj =) chtěla bych se zeptat,třeba už to sem někdo psal,ale je tady tolik příspěvků,že než bych to našla,tak bych možná dřív porodila :sweat_smile: Jsem na neschopence od ledna,a už mi 3x přišla kontrola,z toho 2x ze sociálky . Vycházky mám od 12-18.hod a dodržuju je,ale pořád slyším dohady,od kdy do kdy vlastně kontrola může chodit.. Když je přítel v práci tak chodím se psem radši až po 22.hod,ale právě jsem slyšela,že můžou přijít až do 24.hod.. Česká Lípa
7. kvě 2016 ve 20:36  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nazka Neni pravda. Na neschopenku pro OSSZ se nepise diagnoza,ale kod diagnozy a na OSSZ ty kody samozrejme znaji,takze vi,s cim asi tak jsi doma.
Me tam dr.psala kod bla bla..hroziciho potratu a jeste me upozornovala,at si dam pozor,ze na tehotny kontroly chodi bezne.
7. kvě 2016 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla na neschopence od prosince do brezna a nikdo neprisel.
7. kvě 2016 ve 20:50  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladah já to taky dodržuju, jsem takový poctivý blbec. A ani mi to teda neva. Krom toho, když něco chci vařit a ráno zjistím, že mi něco k tomu chybí :grinning: holt člověk se učí líp plánovat :grinning: chtěla jsem se zeptat, v kolik tak u tebe byli? Slyšela jsem, že po osmé večer a před osmou ráno nechodí, že to je nějaký osobní klid nebo co... že už můžu spát a pak mi nic nedokážou. Já teda usínám kolem 21 hod, manžel mívá noční, takže kdyby přišli třeba v 21,30, tak je prostě neslyším
7. kvě 2016 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek