Disco v těhotenství, nemohl hluk uškodit prckovi?

anett2211
16. říj 2016

Dobrý den jsem 16 týdnů moje první. Včera sme jeli na disco byla sem jako řidič a nakonec sem se nechala ukecat a šla i dovnitř tancovali sme bavili sme se ale byla sem rychle unavena takže sem to dlouho nevydržela ale chtěla sem se zeptat nemohl hluk nějak uškodit prcinkovi? Nějaké zkušenosti? děkuji

koordinatorka_odboje
16. říj 2016

Spis bych se bala meningokoka, chripky, plicnich chlamydii a jinych nakaz z tech lidi tam.

nuggett
16. říj 2016

Já osobně neznám maminu které by hlasitá hudba udělala zle 😉 Myslím že se to dnes všechno moc řeší 😊 já na žádné party nebyla ale ne proto že bych se bála ale neměla jsem chuť, únava apod. 😊 já jsem v 19tt a je mi zdechlo jít někam tančit 😂

anett2211
autor
16. říj 2016

Děkuji za Váš názor 🙂 trosku Me uklidnil.. no nemoce to Me ani nenapadlo 😯

nuggett
16. říj 2016

No nemice....stále chodím do práce kde každý chrchla kašle smrka pčika to samé skoro každý den do obchodu a o MHD ani nemluvě 😂 abych se vyvarovala nemoci musela bych se kompletně na devět měsíců izolovat 😂

salenas
16. říj 2016

@koordinatorka_odboje počkej, to by nemohla žádná těhule do krámu, do tramvaje, atd .. vlastně ani k doktorovi, tam taky všude číhaj bakterie ....

@anett2211 hudba nevadí a mírný tanec též ne

kamino
16. říj 2016

Jeste v 36 tydnu jsem byla na festaku 🙂 nestresuj 🙂

anett2211
autor
16. říj 2016

Děkuji 🙂 fakt Me to uklidnilo 🙂

konekokira
16. říj 2016

V těhotenství jsem šla na PSH a v létě na několik fesťáků. Doma si taky poustim nahlas hudbu. Dítě se mi hluchý nrnarodilo 😉 a naopak je spokojena v šátku při hudbě a když si s ni tancim 🙂

yelowangel
16. říj 2016

Pokud hlasitá hudba nedělá zle tobě je to v pohodě, já bych se ale spíš nepohybovala v zakouřených prostorech což diskotéka je. Nemoci bych až tak neřešila jak už tady bylo řečeno nemohla bys vyjít z domu a imunita ti zůstala pořád stejná.
@nuggett tak teď znáte mě 😉 Byla jsem v 10 týdnu na Kometě a ne hudba ale ty bubny jak začly šla jsem do kolen. Na štěstí přímo předemnou stáli zdravotníci a jak jsem si na to zvykla bylo to lepší a vydržela jsem až do konce zápasu. Ale byla to úleva když jsme se vymotali ven.

nuggett
16. říj 2016

@yelowangel no tak aspoň jste věděla čemu se příště vyhnout 😊

astyna
16. říj 2016

Taková mhd na podzim - to je výživné místo pro bakterie a viry daleko víc než diskotéka. Mě dělaly špatně vibrace 😒 a po pravdě mě ani nenapadlo tam jít...Navíc neznám disko, kde by se nekouřilo.

msimankova
16. říj 2016

Ja jsem do 7. mesice pracovala v rockovem baru, bud klidna 😀 Mam zdrave, spokojene a spolecenske miminko s porodni vahou 3750 g 🙂

karcoolkap1
16. říj 2016

Ja se v 16. tt vdavala a parila jsem az do pulnoci na zivou hudbu jak z divokych vajec. Vsechny babky se tam malem zblaznily,ze nesedim :D dokud se bavi maminka,tak je to super 🙂

pabka
16. říj 2016

@anett2211 neboj, v obou tehotenstvich jsem navštívila několik hudebních akci a večírku, na Vánočním jsem tančila témeř do rána, takže v klidu 🙂 obě dcery mam zdravé, chytré, společenské 😂👍

wwwejka
16. říj 2016

vadilo by mi jenom to zakouřené prostředí...
Oba těhu jsem pracovala ve fitku, kde hudba jede celkem nahlas a cvičení je asi stejně náročné jako tancování 😉
Prckovi se alespoň teď líbí stejná hudba jako mě, když byl maličký tak ho housíky dobře uklidňovaly...

anett2211
autor
16. říj 2016

No to jo jediny co Me vadilo bylo zakouřeny prostředí ale 4 hodky mu snad neublíží jsou maminky co kouří celé těhotenství a taky dobrý.

achjonetusim
16. říj 2016

Dítě má v břiše imrvére už tak hlasitý vjemy (hluk o síle kolem 80 decibelů, což je hlasitě zapnutý vysavač), že ho nějaká diskotéka nerozhodí 😀

koordinatorka_odboje
16. říj 2016

@salenas na diskotekach se pry obzvlast dobre siri, hlvane meningokok. Ale nevim proc, vim, ze nas pred nim varovali

svetlus_pepca
16. říj 2016

Já byla třeba ve 4. měsíci na zábavě 🙂 I jsem tancovala. Dělala jsem to, na co jsem se cítila. Mně osobně by na diskotéce nejvíc vadilo to, že tam bývá nakouřeno. (Na zábavě by mohlo být taky, ale tady se na sále kouřit nesmělo.) Neboj. Dělej vše s rozumem a na co se cítíš a užívej si to 🙂

pabka
16. říj 2016

Jednou se přežije i to zakourene prostředí, neboj... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru