Jak jste neplánovaně otěhotněly?

cekypetra
29. zář 2020

Ahoj maminky,

dost casto ctu prispevky zde a vzdy me zaujme formulka "neplanovane jsem otehotnela". Vy, co se vam to stalo a mimi jste si nechaly, podelite se o pribeh, jak se to stalo?

Hezky den vsem.

jitkaem
30. zář 2020

@cekypetra byla jsem tri mesice po porodu. Mela jsem s manzelem nechraneny sex a v hlave myslenku, ze takhle brzy po porodu a kdyz kojim urcite neotehotnim...😂😂😅

janedv
30. zář 2020

@mariegroth ja prave po porodu taky nad nim uvazovala, ze zavedu a mam klid. Ale pak jsem teprve zjistila ten princip fungovani a to proste neni pro me. Takze Evra, i kdyz vracet se k hormonum se mi taky extra nechtelo. Dalsi ditko uz vazne nechceme, takze tyhle diskuse asi prestanu cist a budu doufat 🙂

nazka
30. zář 2020

@cekypetra můj příběh to není, ale kamarádka otěhotněla po 5ti měsíčním vztahu s klukem, který mlel o dítěti. Kámošce bylo tehdy 25 a měla z dětí osypky, tak nechtěla ani slyšet. Jenže dostala zánět ledvin a atb a už to jelo. Teď už mu je 7 let, s přítelem dávno nejsou. Jak zjistil, že je opravdu těhotná, hnal ji na potrat. Už je šťastně vdaná jinde a snaží se o další miminko už dva roky a nejde a nejde.

katkatomaskova
30. zář 2020

@janedv Já Evru beru, je skvělá, a těhotná nejsem 😀 Měla jsem ji před těhotenstvím a po šestinedělí jsem se k ní opět vrátila. Jinou antiko bych nechtěla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru