Jak originálně oznámit těhotenství otci miminka? 🙂

petula86
8. lis 2014

Ahoj holky, pořád přemýšlím jak originálně oznámit moje těhotenství manželovi 🙂 on mě požádal o ruku fakt originálně, tak mu to chci oplatit, ale nic mě nenapadá. Máte nějaký nápad nebo jak vy jste to oznámily?

dasara
14. lis 2014

Mně třeba napadá vyrobit nějaký "poukaz na otcovství" - napsat tam k odběru (měsíc předpokládaného termínu) porodu 😉

hojda
14. lis 2014

TAk jsem našla foto toho mého dopisu:

summer18
14. lis 2014

Já jsem mu podala těhotenský test (ten digi) a on mi na to řekl,,co to je?" Tak jsem mu řekla, že to asi teploměr nebude. A co on jen ,,Jupííííí" a koukal dál na fotbal :D Už jsme jedno zklamání zažili a proto se prý nechtěl moc radovat. Když viděl miminko na utz tak měl slzy v očích... a to je pro mě víc, jak oznámení!! 🙂

schwarzova4
19. lis 2014

Já těhu zjistila týden před naším 4letým výročím, takže jsem zamkla ústa na týden a dělala že nic, i když mi to dalo pěkně zabrat.. Koupila jsem malé bílé bodyčko a fixkami na textil na něj napsala Ahoj taťko, dala do krabičky a k tomu přiložila digitální těhu test. Na naše výročí, než jsme šli na večeři jsem mu řekla, že pro něj mám dárek a on jako ještě s údivem, že pro mě nic nemá, že nic nechce.. Tak jsem mu zavázala oči, dala to rychle ještě do kupy a podala mu krabičku a sedla si naproti němu. Otevřel, nechápavě koukal a říkal si teploměr? (v duchu) :D Tak jsem mu řekla ať to rozbalí, tak to vytáhl, zeptal se jestli si dělám srandu, okamžitě slzy v očích a už jsem ho měla kolem krku 🙂

marlenka90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru