• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké berete vitamíny v těhotenství?

26. listopadu 2015 
já používala zahrádku a sad!! plne mi to stacilo!!
25. črc 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. zář 2013 v 11:22 • beruskaevuska1
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
1. zář 2013 v 11:25 • irca86
nic...podle mě je to zbytečné, pak je dítě podle mě větší, jen kyselinu listovou a pestrou stravu
1. zář 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jen listovku a vápník, hořčík, zinek a pestrou stravu :wink:
1. zář 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já užívám už několik týdnů vitamíny a minerály od elasti-q a jsem spokojená....
4. zář 2013 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2013 v 09:00 • zizi27
brala jsem hlavně kyselinu listovou, pila magnézii, aby mě netrápili křeče do nohou a jinak nic extra.
16. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
15. únor 2014 ve 21:31 • alice80
Já brala celou dobu Mamavit. První 3 měsíce poctivě, pak jsem to občas flákala, ale tak 2-3x za týden jsem si ho zobla :slight_smile:.
Samo jsem se snažila jíst opravdu zdravě, ale znáte to - chutě v těhotenství jsou strašná věc. Takže na začátku jsem neměla na nic chuť a pak zase hlavně na čokoládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Docela jsem to zkoumala a ten Mamavit mi přišel nejlepší, že tam těch vitamínů je nejvíc, navíc DHA a o tom se teď hodně mluví, že to je fakt důležité, takže jsem byla ráda, že už to DHA tam je obsažené a nemusím brát další tabletu navíc. Ještě jsem se na to ptala gynekologa a ten mi můj výběr pochválil :sunglasses:
17. únor 2014 ve 22:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Femibion :slight_smile:
17. únor 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volila bych vitamíny, které nemají velký obsah vitamínu B kvůli hmotnosti miminka, zkuste třeba Vitamins&minerals :wink:
23. bře 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla první tři měsíce (cca od 4tt) cosi hlavně na kyselinu listovou, plus čestvé ovoce, zeleninu (pokud jsem ho zrovna mohla) :sunglasses: ... pak, co jsem to dobrala už nic; jenom každý den čerstvé ovoce a zeleninu ... a všichni jsme to zvládli i bez "zbytečné" chemie.
23. bře 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
15. led 2015 v 09:58 • teja86
Calibrum mami:slight_smile:
5. únor 2015 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Femibion :slight_smile: , jedničku každý den, teď dvojku tak obden i obdva dny... :wink:
5. únor 2015 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žádné hromadné.
Na začátku jsem brala kyselinu listovou, ale velmi záhy jsem vždycky začala zvracet a nebyla schopná ji polknout. Takže jsem ji vždycky tak od 7.týdne už nebrala, stejně bych ji vyzvracela.
A potom jsem nebrala žádné, mám za to, že pestrá kvalitní strava by mohla být lepší než chemické vitamíny.

A v pozdějším stadiu těhotenství jsem brala omegu, tu jsem brala i dlouhodobě při kojení. :slight_smile:
5. únor 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja femibion jendicku prvni tri mesice, pak elasti-Q pro Mimi s DHA, ale jen obcas a dobiram ten femibion ale po pulkach , bo jsem si ho nakoupila do zasoby na lepsi otehotneni (po predeslem potratu), a kupodivu se zadarilo rychle. Femibion ma jako jedinny tu listovku uz metabolicky spracovanou pro telo. Strasen moc zen v dnesni dobe pry nedokeze matabolicky premenit listovku na ten metafolin, takze je to brani listovky pak k nicemu.
5. únor 2015 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem v 28tt. Od začátku (i ještě před otěhotněním) beru jen kyselinu listovou. Přes zimu teď slabý celaskon. Jinak se snažím myslet na to, abych vitamíny do sebe dostávala v potravě... Ale já mám od začátku těhotenství všechny testy v pořádku... Nevím jak by to bylo, kdybych měla nějaký problém.. Ale pokud mi nic není a mimču, tak není důvod se cpát chemickými tabletkami...
9. únor 2015 v 09:56  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem pro kyselinu listovou. Já jsem ji začala brát hlavně, když mi bylo pořád blbě a někdy jsem myslela, že ten den už nezvládnu :slight_smile: pak jsem si koupila kyselinu od Elastiqu a s ní jsem moc spokojená.
18. bře 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tuto tému (vitamíny v tehotenství) jsme spolu s pani Stříteckou publikovali článek : http://www.slimming.cz/seznam-vitaminu-ktere-jsou-dulezite-v-tehotenstvi/ . Doufám, že článek Vám pomůže...
6. říj 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky co jste brali v zacatcich tehotenstvy dekuji za odpoved :slight_smile:
7. říj 2015 v 16:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.
magnesko :slight_smile: jako prevence unavy a proti tvrdnuti briska-moje mamka na to hodne trpela a tak se bojim ze to budu mit po ni. Je lepsi pak rozhodne pokud budes porizovat tak ciste magnesko protoze jestli k tomu budes brat jeste i jine vitaminky tak aby to neobsahovalo porad dokola ty stejne vitaminy :slight_smile:
9. lis 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Je mi 16 vím no není to ideální věk ale rozhodla jsem se miminko nedat pryč a vzhledem k tomu že nemám zkušenosti s těhotenstvím :cry: a nechci aby miminku něco uškodilo chci se zeptat co vše mám jíst a na co si dat pozor? když jsem se koukala na netu tak bych nemohla jíst naprosto nic. :zipper_mouth:
26. lis 2015 v 18:21  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek