Jména. Jak to bylo u vás?

13. srp 2022

Ahoj, taková odlehčená diskuze na téma jména, nic vážného jo 😄... Stalo se vám, že jste měly nějaké vysněné jméno pro miminko, případně po otěhotnění jste nějaké vymyslely a pak, když jste miminko viděly třeba na utz (ve 3D apod) nebo dokonce po narození, že jste si najednou řekly, proboha tohle není X, to je jasný/jasná Y? A třeba i měnily jméno po narození?
Mně se to totiž stalo tento týden, celou dobu (už před těhotenstvím) jsme měli vybrané jméno Martin, kdyby to byl kluk, kterého nám tedy i potvrdili... Ale jak jsem ho tam tak viděla, říkám no to vůbec, to přece není Martin, to je Jonášek 😄 úplně z ničeho nic mi to došlo... A od té doby mám pocit, jakoby do sebe tak nějak všechno zapadlo... Je teda pravda že tohle jméno se mi líbilo už v prvním těhotenství, ale nakonec jsme pro kluka vybrali jiné (a navíc máme holku)...
Podělte se prosím 🙂🌷
Jo a prosím anonym, nikomu zatim jména neříkáme 🙂

sinicka
17. srp 2022

Jo.. meli jsme vybrane jmeno pro holcicku. Vlastne jsem ho asi vybrala já.. najednou screening a ja si rikam : paneboze, to prece neni X ale Y… tatinek se s tim nemuze smirit a chce X, ale ja proste citim, ze to nejde.. takze jsme na mrtvem bode 😀 kazdy budem oslovovat tim svym asi 🤷🏼‍♀️Co bude v rodným listu, to netusime…

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru