Jméno pro kluka. Co si myslíte o jménu Maxmilián?

21. zář 2023

Co si myslíte o jméně Maxmilián? A co je lepší Max nebo Maxmilián? 🙂 nemůžeme se rozhodnout :/

miaelle90
21. zář 2023

Pokud mate krátké příjmení, volila bych Maxmilián a naopak 🙂

gdpr
21. zář 2023

Viem ze to nie je možnosť ale ja by som dala Maxim alebo Max. S Maximiliánom môžu mať v zahraničí problém s výslovnosťou a podla mňa zbytocne dlhé meno nikdy nikto ho nebude volať Maximilián keď chcete Maxa tak Max alebo ten Maxim.

brnohrot
21. zář 2023

Max 😉

jaja01k
21. zář 2023

Max 🙂

kelerub
21. zář 2023

Taky teď máme stejné dilema a řešíme totéž jméno. Maxmilián je dlouhý a Max se jmenuje každý druhý pes na vesnici. Asi to bude Maxim.

kitycat
21. zář 2023

Maxim turbulence?

Ja som za Maximiliana

pilzzee
21. zář 2023

Je to super jmeno 🙂 Varianta zalezi podle toho, co se vic hodi k prijmeni. Maxim je taky dobry.

mysh_me
21. zář 2023

Maxmilian je moc dlouhe (a realne se mu tak opravdu rikat nebude) a Max zase kratke, evokuje to psa… nejlepsi verze je podle me Maxim, protoze to zni nejvic jako plnohodnotny jmeno primerene delky 🙂

kakba
21. zář 2023

Jedine MAX.

swan42
21. zář 2023

Nelibi se mi, je to jak pro psa 🤷‍♀️

evellin123
22. zář 2023

Máme doma Maxmiliána a jsme spokojeni v zahraničí mu říkají Maxwell i na letišti ho při kontrole takto oslovila jedná paní. Máme krátké příjmení ,proto jsme s manželem volili tuto variantu. Babička mu říká Maxmiliánku a dědecek Maxíku je tam hodně možností to se nám s manželem líbilo . Jméno pro psa ano,ale to už je dneska každé druhé sousedka má pudla a jmenuje se Nelinka druhá sousedka má labradora Ellu 🤔,takže tímhle bych se rozhodne neřídila ,pokud přímo Vaši sousedi v okolí nemaji psa Maxe a při zavolání by hrozilo ,že přiběhne i Váš syn 😉

rnika
22. zář 2023

My volili plnou formu Maxmilián, ale Max mu říkají ve skole, i se tak zatím podepisuje.

zelenaesmolda
22. zář 2023

@gdpr
Maxim fakt ne,to je pansky casopis

morgan
22. zář 2023

My máme Maxima a nikdy by mě nenapadlo dávat to do souvislosti s pánským časopisem 🙄 Syn je se jménem hodně spokojený a mě se to taky pořád moc líbí.

rnika
22. zář 2023

@morgan Taky by me to nenapadlo spojovat, mmch na další syn je Leonard a říkáme mu Leo 😉

morgan
22. zář 2023

@rnika O tomhle jméně teď taky uvažujeme, ale líbí se mi právě zkratka Leon 😊

zelenaesmolda
22. zář 2023

@morgan
Tak u me je to prvni co me napadne kdyz se rekne Maxim.

rnika
22. zář 2023

@morgan Mě se také moc líbí Leon, ale většinou se to povede, když říkám Leo-ne! 😅🙈 (naši kluci mají dvě jména a Leonard s tím druhým ladil lépe ... 😉)

veronicka89
22. zář 2023

My mame maxe sousedi maximilian

Oni fakt volaji celym jmenem a ja jsem rada ze mame max ptz bychom celym jmenem nevolali. Zijeme v cizine

Chtela jsem neco mezinarodniho ale at to vyslovi a napisou v pohode i treba babicky 🙂

kristousenecek
22. zář 2023

Taky mám teďka Maxmiliánka ;) nechtěla sem Max ,
Takže já sem pro dlouhé,

odula
22. zář 2023

Já teda úplně nevím proc jsem měla na tomhle vlakne reklamu na HBO Max??? Jako nikde jinde jsem ji ted tím nevidela. :O big brother twe.

kopretina32
23. zář 2023

Mame Maxmiliana, je to krasne jmeno, ani jeden v okoli. Rikame mu Maxi, Maxmilianku, Maxime. Zalezi na vas, ale dlouha verze je takova vznesenejsi 🙂

rnika
23. zář 2023

@kopretina32 Přesně ☺️ naší kluci mají ta jména dvě a všichni říkají jak to pak i s příjmením zní honosne 😁

colik
23. zář 2023

MAX

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru