Jméno MAX, MAXIM, MAXMILIÁN. Jak mu říkáte?

rebeca321
7. pro 2021

Holky co máte jméno MAX, jak mu říkáte? Je kolem vás hodně těchto jmen?

martiniquest
7. pro 2021

Mame syna Maxe (5 let) a obcas nějakého potkame. Ve skolce s nim do tridy chodi Maxim a rozciluje me, ze se taky podepisuje Max a my rodicove pak nepozname, co je ci vyrobek/obrazek.
Synovi rikame Maxi, Maxiku, Maxislave (ze srandy), Maxulo.

madaki31
7. pro 2021

@rebeca321 kolem nás o žádném jiném nevím.
Ve třídě žádného nemá 😊
Chtěli jsme jen Max ale moc jich tehdy nebylo a chtěli platit... Máme Maxmiliána
Maxulo, Maxíku, Maxi v 99%
Maxmiliáne mu řeknu jen když mě štve a to ví, že je už zle 😂😂😂

rnika
7. pro 2021

Máme Maxmiliána... Líbí se mi, že je to jakoby plný tvar, který lze krátit. Nad Maximem jsem uvažovala, ale s druhým jménem to neznelo dobře. Používáme Max, Maxicek, Maxik, Maxmiliánek. Jineho v okolí nemáme.

bervidova
7. pro 2021

My máme Maxima a také ho tak oslovujeme - Maxime, Maximku (je mu 10, tak zdrobnělinu už moc nechce). Víc nezkracujeme, Maxe beru jako jiné jméno, ale ve třídě mu tak říkají a nemá s tím problém. U nás ve městě (cca 6tisíc) vím ještě o jednom Maxmiliánovi a jednom Maxovi.

95newmommy2020
7. pro 2021

Manžel chtěl Maximuse já Maxwella nakonec jsme se neshodli, takže sme zvolili jiný jméno. Ale kolem mě neznám žádného.

maxulekapcule
7. pro 2021

Maxi, Maxicku, Maxulko, Maxulinko, když zlobí, tak Maximálko 🤣

Ale jinak Maxmilián takhle vcelku je nádherný jméno, zkráceně už se mi tolik nelíbí

hawah
7. pro 2021

Máme Maxmiliána, v okolí žádného neznám. A říkáme Maxi, Maxíku, Maxuldo, Maxičku a když vysírá tak Maxmiliáne!!! 😁

hasara33
7. pro 2021

@rebeca321 mám bráchu Maxmiliána, ale s žádným jiným jsem se dosud nesetkala 🤷‍♀️ asi to není úplně časté jméno 🤷‍♀️

mmichaella
7. pro 2021

Máme Maxima. V okolí žádného nemáme. Oslovujeme Maxi, Maxiku, Maxicku, Maxime, Maxine, Maxouši, Minimax...

hojda
7. pro 2021

@rebeca321 Tady si můžeš ověřit, kolik je jich v okolí🙂 https://krestnijmeno.prijmeni.cz/Maxmilián

jaja01k
7. pro 2021

Můj brácha je Max. Když byl malý, rodiče a babička mu někdy říkali Maxíku, Maxíčku, ale nejčastěji prostě Maxi. Jiného Maxe neznám. S mými dětmi chodil do školky Maxmilián, ve škole mají dva Maximy.

rebeca321
autor
8. pro 2021

@hojda díky, kouknu 🤍🌺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru