Jméno pro miminko. Jaká jsou vaše oblíbená pro chlapečky?

rebeca321
4. lis 2021

Maminky jaké oblíbené jména máte pro chlapečky?

kafr
4. lis 2021

My jsme jméno pro chlapečka nevybrali. Fakt ne. Naštěstí jsme byli několikrát ujištěni, že je to holčička, takže jsme nakonec to jméno pro kluka vzdali.

esmeralda11
4. lis 2021

@zelenaesmolda v roce 2020 bylo jméno Mikuláš v četnosti mezi nově narozenými chlapci až na 123. místě...před ním jsou dokonce i jména jako Slavomír nebo Radoslav. Neřekla bych tím pádem, že může být prěmikulášováno...(celkem v celé ČR 6000 Mikulášů)

bramarfi
5. lis 2021

Doma máme Jindřicha. Pokud bychom měli jiné příjmení, líbil by se mi Rostislav, Ferdinand, Hubert, Stanislav (teda to je synovo jméno po kmotrovi), Josef, Teodor. Kdybych volila zahraniční: Noel nebo Henry.

uzivatelkapetra
5. lis 2021

Máme po dědovi Karla a v porodnici vzpomínali, kdy naposled nějakého Karla měli a nevzpomněli si 🙂
Druhý děda je Antonín a je to moc pěkné jméno, takže kdyby byl druhý kluk, je to jasné 🙂

krebsn
5. lis 2021

@rebeca321 Máme: David Hugo, Kristián, Mikuláš a v lednu přijde Oskar😁

zelenaesmolda
5. lis 2021

@krebsn
a dalsi dite bude Vodafone :D

baja8
5. lis 2021

Ahoj my máme Toma,Vaška,Matěje,Martínka a teď čekáme Štěpánka 🙂

rebeca321
autor
5. lis 2021

@krebsn krásný jména 🤍

rebeca321
autor
5. lis 2021

@lilie16 krásný jméno jste vybrali, jinak Damiánek se mě osobně moc líbí 🍀😃

renat23
5. lis 2021

@rebeca321 máme miminko Eliáška a nemohli jsme si vybral líp 😊

marselina
5. lis 2021

@renat23 taky se už nemůžu dočkat až se nám maličký Eliasek narodi 💗

goovana
5. lis 2021

@rebeca321 máme Tomáše

goovana
5. lis 2021

@baja8 paráda 😯

chasing_rabbits
5. lis 2021

Eliášek ❤️

lilie16
5. lis 2021

@rebeca321 děkujeme 😍

westie
5. lis 2021

My dokazali vybrat jen jedno chlapecke jmeno: Ondrej. Nastesti druha se nam narodila dcera, klucici jmeno jsme ani nevybirali, protoze jsme vedeli, ze stejne nevybereme.

rebeca321
autor
5. lis 2021

@verais krásný jména

felixfelicis
5. lis 2021

@esmeralda11 záleží asi na soc. bubline, v okolí mám Mikulasu několik🙂

felixfelicis
5. lis 2021

Líbí se mi Albert a úplně nejvíc Johan (nečekám, že s tím bude někdo souznet🙂 ). Z cizich Mihai.

aaaa15
6. lis 2021

@rebeca321 Máme Karlika po pradedeccich. Moc se nám líbilo a na ničem jiném jsme se nedohodli. Jinak byl za mě ve hře Martin a za manžela Bedřich 🙂

pavcatko
6. lis 2021

Máme Jindřicha,ve výběru byl: František, Metoděj a Přemysl

rejzekl
6. lis 2021

Když jsem byla těhotná,bylo od začátku pracovní jméno Čeněk ( tenkrát odvizeno z nějaké vtipné příhody) bohužel těhotenství nedopadlo ale pořád říkám že až budu čekat chlapečka,tak chci opravdu Čeňka... Nikdo mi to nechce dovolit 😂

eeevee
6. lis 2021

Máme Teodor a Eduard, pokud bude třetí dítko a bude to chlapeček, tak to bude Otakar 🙂

atevi7
6. lis 2021

@rebeca321 mame doma Mikuláše💚 a Kristiána 💙

anetka1701
6. lis 2021

Moje holky měly být Tobias, Gabriel a Ian.... Asi se jim ta jména tak moc nelíbila, že jsou radši holky 😀 ale i tak mám na jména bláznivý nápady... Mám ráda originalitu...

2hanah
6. lis 2021

Mně se moc líbí Maxim, Adrian, Denis.

2hanah
6. lis 2021

@rejzekl Nedivím se🤦🏼‍♀️

rejzekl
6. lis 2021

@2hanah nevím,proč to plácání do hlavy 😊 mě se taky Adrian nelíbí 🤷 tak se plácněte i za něj 😁

2hanah
7. lis 2021

@rejzekl vklidu, prosím, já to nemyslela zle, dávala jsem příklady, píšete, že toho Čeňka nechce rodina dovolit, jednoho jsme měli ve škole a byl fakt z toho nešťastný, tak ať se tomu malému nepomstíte, já mám taky supr český jméno, že ho tatínek chtěl a celej život ho nenávidím🤦🏼‍♀️ tak dobrý? Už jsme si s plácáním kvit???

ninive211
7. lis 2021

@2hanah Ja bych zas treba byla nestastna, byt Oskar, Kristian, Elias, Tobias a jina podobna dosud hodne neobvyklá jmena 😂Ja dosud neznala jedineho Tobiáše (dokonce ani nemel jmeno v kalendari-ten den, 2.11.mam narozeniny, tak vim). A ted ma dcera Tobiase ve tride a syn rovnou dva! Syn je Jakub, nejkrasnejsi jmeno pro me, byt pry je v cele zebricku jiz nekolik let, navic i vyznamove sedí (jacobos=druhorozený), nemenila bych a osobně třeba ty moderní - áše (Eliáš, Matyáš, Tadeáš, Tobiáš...) nechápu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru