Kam na 1. screening v Olomouci?

zelenoockaa
23. bře 2017

Ahoj, prosím kdo byl v poslední době na prvotrimestrálním screeningu ve Fakultní nemocnici Olomouc nebo u dr. Poláka? Jsou ve Fakultce stejně pečliví? A kolik Vás to celkem stálo?

hankapalencarova
12. říj 2017

@iivii m ytam teď máme jít, je to v tom FETMEDU ok? platí se za fotky nebo jen za UV? A vysvětlí pořádně co a jak? děkuji

badyr
12. říj 2017

Já byla na začátku září u Prof.Šantavého, screening jsem neplatila, pouze 150 Kč za 2 fotky. S přístupem pana profesora jsme s manželem byli velmi spokojení, přestože jsem si na internetu přečetla docela časté negativní recenze. Na konci října půjdeme znovu k panu profesorovi Šantavému.

zelenoockaa
autor
13. říj 2017

Já tehdy tedy šla k Polákovi a nelituju. Všechno popsal mě i partnerovi, sestřičky nepříjemné nebyly, na druhém screeningu na který si mě sami objednali a byla jsem u pana Hyjánka a naprostá spokojenost. Kvůli nějaké hodnotě mě poslali ještě na echo vyšetření miminka a paní doktorka, ke které mě odeslali mě dokonce vzala ještě ten den na vyšetření abyych nemusela jezdit znovu! Vada srdce se nepotvrdila ale jsem velice ráda že jsem šla zrovna na kliniku pana Poláka.

hankapalencarova
6. lis 2017

@zelenoockaa Byli jsme nakonec v tom Fetmedu a moc spokojení jsme nebyli. Všechny kámošky byly v tom USG Pol a byly velmi spokojené, tak bych tam chtěla jít na ten 2. screening. Porádíte mi, platí se tam něco při tom 2.? děkuji 😉

odettaela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vvercatkoo
15. lis 2017

@hankapalencarova ahojky, na druhém se nic neplatí, jen za fotku a přítomnost partnera. Já byla pokaždé u Mudr. Hyjanka

petta12
3. led 2018

Ahojte chtěla sem se zeptat objednala jsem na do FNOL na screening a objednali mě na 11.1 na krev a že pak se domluvíme takže to znamená že mi akorát vezmou krev a objednají mě na jindy na UTZ? Ptám se skrz partnera a zapomněla sem se zeptat v telefonu. Děkuji moc

aguaverde
3. led 2018

@petta12 ano, vezmou krev a udělají rychlý utz na zjištění velikosti miminka a podle toho tě objednají

petta12
3. led 2018

@aguaverde moc děkuji 🙂

aguaverde
3. led 2018

@petta12 není zač 😉 přeju ať vše dobře dopadne

pavcatko
3. led 2018

Já byla na 1.ve Fetmedu a už nikdy-hodinu jsem čekala, pak proběhlo rychle vyšetření, odběr krve a pak hlavně zaplatit. Nikdo mi nic neřekl... Na 2.jsem byla ve Fakultní nemocnici a naprosto úžasné - přístup sestricek, doktorů, vše probíhalo v klidu 🙂

petta12
3. led 2018

@aguaverde Dekujii 😊

dominikaromanova
3. led 2018

@petta12, já byla ve fakultce v OL a naprostá spokojenost. Ono asi záleží kde bydlíš, já bydlím kousek od OL tak mně nejprve brali krev a o cca 14 dní později ultrazvuk. Ale byly tam maminky kterým to udělali v jeden den.
Bylo to o prázdninách a bylo tam celkem natriskano tak možná proto jsem tam byla na 2x.

martyina
3. led 2018

Byla jsem u Poláka, spokojená sem rozhodně nebyla stálo mě to 1400 Kč a i s oblečením ven jsem byla za10 min v autě. Nic mi nerekl pořádně když sem zeptala nic nešlo vidět (jsem silnejsi/) takže myslím že kdyby se něco stalo byl by z oblíkat páč napsal i do papíru špatná viditelnost . Po druhé by nám ani neřeklo hlavu kdyby se manžel nezeptal no za mě nikdo víc! Nehledě na to že známý mají přednost

martyina
3. led 2018

Ale samozřejmě jsou i holky které tam jsou spokojené a vše jim řekl a tak takže nevím jestli to je dle toho jak se vyspi

petta12
4. led 2018

@dominikaromanova me se ptala odkud jsem a když jsem řekla ze kousicek od ol tak říkala ze mam přijít nás krev a pak se domluvíme tak asi proto moc dekuju jen sem si nebyla jistá 😊

vendy94
4. led 2018

Mám prosbu na ty co byly na prvním screeningu ve fnol, musely jste být na odběry na lačno?

Sestřička si mě objednala teď na 11.1.jen na odběry a malý ultrazvuk a že se potom domluvíme na druhé návštěvě, kde může být i manžel.

A ještě prosím jeden dotaz, jsem teď 8tt+4dny, dělají ten malý ultrazvuk vnitřně nebo už přes břicho?

Moc děkuji za odpovědi.

dominikaromanova
4. led 2018

@vendy94, já byla po snídani a ultrazvuk dělali přes břicho.

vendy94
4. led 2018

@dominikaromanova děkuji, to mě trošku uklidnilo, jak si nedám hned v posteli piškot do pusy, tak pak zvracím celý den😑

petta12
24. led 2018

Můžu se zeptat kdo jste byl na prvním screeningu ve FN tak braly jste si i 3D fotku nebo jen obyč? Nebo můžu i obě varianty ? :D děkuji

aguaverde
25. led 2018

@petta12 my jsme si brali obyč a 3D dostala dcera od paní dr zdarma, jelikož ty její hemzy tam 😃😃😃😃rozesmála celou vyšetřovnu 😂

petta12
25. led 2018

@aguaverde děkuji 😂😂 já bych práve chtěla jednu tu a jednu tu. Tak aspon to všem zpříjemnila 😂

aguaverde
25. led 2018

@petta12 ano 😃 zvlášť když se zeptala kdo si prdl, že to tam smrdí 😃 pak když jsem ležela, tak se ptala zda maminka jde spát a zda ji bude paní dr řezat 😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru