Kamila nebo Jana?

katerinka92
11. kvě 2024

Holky, už se blíží termín porodu, já sice tašku do porodnice zabalenou mám, ale chtěla bych tam jet už s vybraným jménem. S manželem jsme nakonec dospěli ke dvou jménům a to Janička nebo Kamilka. Kamila mi přijde zajímavější a Jana je víc taková univerzální a tvárná. Můžete mi prosím poradit, co se vám líbí víc 😁 mě by vaše názory trošku pomohli si to utřídit

andelka
11. kvě 2024

Kami

hennrietta
11. kvě 2024

Mně se líbí víc Kamila.

utrikocku
11. kvě 2024

@katerinka92 Kamila

1pomnenka
11. kvě 2024

Jana, Kakamila ne.

jaja01k
11. kvě 2024

Jana

viperaberus
11. kvě 2024

@katerinka92 Jana, už jen proto, že se tak jmenuji já i dcera. A jako bonus byla dcera loni v porodnici jediná toho jména za celý rok. Já jsem se jménem velmi spokojená 🌸

reeeza
11. kvě 2024

Kamila se mi odjakživa líbí

kakamila12
11. kvě 2024

Kamila 😎

anonymous_ka
11. kvě 2024

Kamilka

ahyt
11. kvě 2024

Oboje hezky, ale za meJana, je jich malo , spousta krasnych variant

gruyerre
11. kvě 2024

@katerinka92 Jana se mi líbí víc

irmamala
11. kvě 2024

KaKamila neeee😀

jitushb
11. kvě 2024

Za mě Jana, nádherné české jméno a široko daleko vím jen o jedné malé Janičce 👍

lv
11. kvě 2024

Jana se mi líbí

katerinka92
autor
11. kvě 2024

6 x Kamila a 5 x Jana a jednou ne Kakamila 😁, to vypadá, že dav je na tom stejně jako já.

blondynka400
11. kvě 2024

@katerinka92 hlavně ne Jana. To je jedno z nejhorších jmen.Kamila taky není žádné terno, ale určitě lepší 🙂

xnikax1
11. kvě 2024

Kdybych si musela vybrat tak Kamila.

katerinka92
autor
11. kvě 2024

Mně se celý život líbila Kamilka, ale je fakt, že pak v dospělosti, se říká Kamčo, Kami a nejsem si jistá tím tvarem Kamčo. U Jany se mi zase líbí méně v prvním pádě Jana, ale zase Jani, Jančo mi přijde fajn. U jany je spooousty zástupců, ale jsou to spíše starší ročníky. Kamily celý život potkávám vzácně. Furt o tom dokola přemýšlím 😁❤️ Kéž by to manžel vyřešil za mě, ale ten to má taky na stejno.

teenyel
11. kvě 2024

@katerinka92 ja jsem Jana, jmeno se u nas x generaci dedilo. Ja to jmeno odmala uprimne nenavidim, vubec se mi nelibi a porusila jsem tradici, zadne z mych deti uz neni Jan/Jana. Kdyz mi nekdo rekne Jano, uplne se mi jezi chlupy. A ze skoro vsude, kde clovek neni mezo prateli, ale treba v praci atd, tak ze zkusenosti vsichni rikaji Jano 🙈 takze davam hlas Kamce 🤣

kristyneckaa27
11. kvě 2024

@katerinka92 Jana není špatné, ale já bych jí nedala. Kamila je hezké

zmrzlinka
11. kvě 2024

Oboji je hezky 👍

candat
11. kvě 2024

Já jsem Kamila a líbí se mi to 😃. Kakamila mi nikdy nikdo neřekl, ani spolužáci. Hele v ČR máš jen necelých 19 tis. holek se jménem Kamila. A Jan je skoro 264 tis. 😁 A pojmenování Kamčo mi nevadí. To je úplně stejné jak někdo říká Janě, Jančo 🙂.

mabs
11. kvě 2024

Jana se mi líbí víc. Má to víc variant.

slavojhouslice
11. kvě 2024

@katerinka92 Kamila ne. Znam samy Kakamily. Za me Jana👍🏼

katerinka92
autor
11. kvě 2024

@candat whaaaat ? 😁 to je slušný rozdíl v počtech, nechápu, že se ta Kamila skoro nedává 🤔 přitom se mi vážně líbí od dětství, tak asi na to dám

hojda
11. kvě 2024

Kamila, Kamča, mně se to líbí.

martinka_33
11. kvě 2024

Hlasuju pro Janu. Kamila by sice nebylo osklive jmeno, jenze ja znam 3 Kamily a jedna vetsi čůza nez třetí 😅 Totéž mam se jménem Monika 😀 Si rikam ze to uz snad nemuze být náhoda 🤔😀 Zase vsechny Martiny ktere znam (kro me me samosebou 😁) jsou strasny mrchy 🤣

eviicka
11. kvě 2024

Kamilu jsem měla v top10 a manžel myslím také, takže hlasuji pro ni. Pár jich znám a nikdy jsem oslovení Kakamila nezaslechla.

Jan je hodně, ale budou rychle ubývat, protože jsou jedním z nejrozšířenějších jmen v minulém století, teď už ne.

zekrt
12. kvě 2024

Obě jsou hezký. Ani jedna se dneska nedává a nebude ve škole jedna ze tří Elišek/Ell/Natálek ve třídě, za mě supr volba.

sarkoc
12. kvě 2024

@katerinka92 Máme dvouletou Kamilku a to jméno je za nás moc krásné a neobvyklé...hodně lidí pozitivně zaujme

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru