Kdy jste dostaly těhotenský průkaz?

pavlakosec
4. bře 2015

Milé maminky mohu se zeptat, kdy jste dostaly těhotenský průkaz? 🙂 Děkuji.

berusjana
4. bře 2015

Ahojky,průkazku by jsi měla dostat jak na uz bude vidět srdeční akce 🙂.

pavlakosec
autor
4. bře 2015

No my jdeme na 3 ultrazvuk v pondělí. Jsme v 7tt a už minulý týden tam prý šlo hezky srdíčko vidět. No uvidíme co bude.

lenickae
4. bře 2015

Někdy kolem 8.-10.tt.

madre1
4. bře 2015

Záleží na doktorovi,ale většinou se vystavuje při prvním velkém UTZ,tzn. v 10.-13.tt 😉

mikulilinka
4. bře 2015

já dostala teď 11.tt. 🙂

berusjana
4. bře 2015

já byla na první teď v pondělí,srdíčko vidět nebylo,jsem v 6tt,jdeme v pondělí znovu a doktor mi řekl pokud bude srdíčko vidět dostanu průkazku.ale slyšela jsem,že někteří doktoři dávají až v 8tt.

lacime
4. bře 2015

Dostala jsem ji 10+4. Někdy ji dávají až později, někde zase dřív, záleží na lékaři.

jaenik
4. bře 2015

Já dostala průkazku v 10. týdnu.

lipanek2
4. bře 2015

Asi 10.tt

berusjana
4. bře 2015

asi to má každý doktor jiný 🙂

pavlakosec
autor
4. bře 2015

Asi jo. Mi jdeme na prvotrimestrový test až ve 12tt, tak možná čekají na tyhle výsledky. Už jsem se těšila. ☹

berusjana
4. bře 2015

my pújdeme taky na vše vyšetření co jde a dokonce jsem starší osoba 🙂 takže je u mě hodně procent rizika,ale průkazku mi slíbil.uvidíme v pondělí.a možná bych byla raději bez průkazky,než o ni pak,nedej bože přišla ☹.ale musíme myslet pozitivně 🙂

vercik83
4. bře 2015

Ja ho dostala až nějak ve 13.tt

gnusnow19
4. bře 2015

Já jsem ji dostala až v 13. týdnu, v podstatě po ukončení 1. trimestru.

sim007
4. bře 2015

Ja cca 11tt

andrrriiik
4. bře 2015

Asi kolem 10tydne,u obou 😉

soda365
4. bře 2015

já jsem se ptala doktorky, když mi v 7+3tt potvrdilaa srdeční akci a říkala, že mi dají průkazku až po prvotrimestrálním screeningu (tj. ve 12tt). Od té doby tedy trpělivě stále čekám. Na žádném dalším vyšetření ani UTZ jsem od té doby nebyla. Příští týden mám přijít pouze na moč a na krev. Těhotenské příznaky téměř nemám, takže mě občas samozřejmě zachvátí obavy, zda je vše OK, ale nechám to na přírodě - ta ví nejlépe jak vše zařídit. Jinak moje sestra je teď také těhotná a dostala průkazku dokonce až v 16tt - proto mi přišlo normální, že mi průkazku dají "až" ve 12tt. Každý doktor to má evidentně jinak..

gnusnow19
4. bře 2015

@soda365 Já jsem teda musela mít na prvotrimestrální screening průkazku s sebou, vyloženě to po mně chtěli...

alyssa18
4. bře 2015

Já jsem dostala průkazku ve 12. týdnu.

eileenk
4. bře 2015

Já byla na první kontrole cca v 6tt, to ještě srdíčko vidět nebylo a na další v 9tt, to už tam samozřejmě bylo a dostala jsem i průkazku. Evidentně to má každý doktor jinak...

elen222
4. bře 2015

já jsem ji dostala po ukončení 10tt

katyxq
4. bře 2015

tentokrát až 16.tt (původní gynekoložka jaksi nebyla schopná akceptovat, že nechci úplně všecka vyšetření, která se mi snažila vnutit ona, odmítla mi proto dát i průkazku, takže dr. byla vyměněna a průkazku mi oak vystavila nová dr. - kdyby mi je nevystavila ona, tak by to udělala moje porodní asistentka, ke které chodím na těhotenské poradny víc jak na gyndu)

zabzulka
4. bře 2015

na velkém screeningu v 13tt

p1983k
4. bře 2015

V 8 tt,ale někteří doktoři dávají až třeba v 11-12tt

simdan
4. bře 2015

Já měla potvrzeno těhotenství v 8+3tt,průkazku jsem dostala při další návštěvě v 11+4 😉 u předchozích těhu(u jiného gynekologa) v6tt a 7tt

lucinka58
4. bře 2015

Já dostala průkazku v 11 tt po krevních testech 🙂 Ale každý doktor si to dělá jak sám uzná za vhodné 🙂

pavlakosec
autor
4. bře 2015

No i kdyby nám ji nedala teď v pondělí, tak s partnerem budeme kupovat angel sounds, abych mohla mimi poslouchat a byla více v klidu.

bajana
4. bře 2015

pri prvom tehu v 6+4tt, na prvej kontrole, kedy bola vidiet akcia srdiecka...nasledoval MA a vzapati druhe tehu, to som isla do poradne neskor v 9tt a prukazku mi dala (ina dr., ale vyslovene kvoli predchadzajucemu MA) az po dalsej kontrole v 11tt

lucinka58
4. bře 2015

@pavlakosec Doporučuji jakýkoliv fetální doppler. Já jsem taky po zamlklém těhotenství a kupovala jsem si ho ve 13 tt pro klid duše. Když jsem nervozní, tak si srdíčko poslechnu a je to moc fajn 🙂 Ale upozorňuju, že dřív jak ve 12 tt asi nic moc slyšet nepůjde. V tom 13 tt jsem párkrát hodně hledala, ale teď to srdíčko najdu raz dva a prakticky po minutě vypínám 🙂

lucyp13
4. bře 2015

asi záleží na doktorovi a pracovišti ale já ho dostala někdy v 13 tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru