Kdy vám začalo růst v těhotenství bříško?

smudlinka2019
25. dub 2012

Ahojky holky.Chci se vás zeptat,kdy vám začalo růst bříško,kdy to bylo vidět třeba při zatáhnutí?A pak kdy to na vás už bylo vidět jasněji,že to šlo poznat už v třeba v tričku 🙂

veronikanel
9. bře 2018

U mě velice brzy a to u všech těhotenství.U prvního tedy "až" ve 14tt a u posledního kolem 12tt.
Sama to nechápu 😄

grabolina
5. čer 2018

Já jsem v půlce 8tt a co se týče bříška, vypadám spíš neustále nafouklá a tlustá než těhotná. Je pravda, že před otěhotněním jsem neměla svou top formu šťíhlosti. Každopádně se cítím nejlíp, když mám chvíle, kdy to hodím všechno za hlavu a odpustím si to.😂 Hodně zdraví všem holky.

veronikanel
5. čer 2018

@grabolina Na tom nebude nic divného,jelikož v půlce 8tt měří miminko prd😄Ale to nafouknutí zná asi každá těhulka na začátku 😊Tak moc hledáme jakýkoliv náznak rostoucího bříška,že se spokojíme i s nafouknutím a spokojeně ho hladíme,jako by tam bylo 10cm dítě😂

duhovakony
5. čer 2018

Hezke prispevky holky😊😊
Smudlinka2019- u me az skoro ke konci 2 trimestru...ale ted uz je to znatelne,ale porad mensi vsichni rikaj (i ja si myslim) ze na 8 mesic je male....u kazde to je invidualni...

slayc
5. čer 2018

trochu ve 24tt, ve 26tt uz bylo vetsi a pak ve 28tt se zase trochu zmensilo, protoze se mala otocila hlavou dolu :D

nikush150
5. led 2019

Holky, ms nedosla na testu nic. Ale je mi na nic a to brisko. Co myslite

slayc
5. led 2019

@nikush150 na takovehle brisko je v dobe ocekavani MS opravdu brzy

duhovakony
6. led 2019

Take si myslim jako @nikush150 mozna ses prave ,,nafoukla,,ja takove brisko mela mozna ve 3 mesici,poradne mi zaclo rust az na konci 7...

anonimni1111
28. bře 2019

Ahoj holky nevím jak vy ale já ve 12tt takhle

mircakirchhofova
31. říj 2019

Posílám foto sebe ve 12 tt

michaelasv14
31. říj 2019

Tak já možná někoho pobavím 😂 toto je měsíc před porodem. 😀 Bříško jsem měla spis jako kdybych se prejedla v těhotenství jsem přibrala jen 7kg který jsem v porodnici nechala a to jsem porodila 3,5kg klacka. Hned po porodu mi splasklo bricho jen jsem měla tři dny takovou plácačku z kůže která se než jsem odjela z porodnice zatáhla. 😀

skarma007
Autor odpověď smazal
Zobraz
skarma007
Autor odpověď smazal
Zobraz
alexkisss
8. dub 2021

V 17 týdnů už sem mela pupek jako blázen

skarma007
11. dub 2021

V 16 tt uz to neslo prehlidnout

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru