Krém nebo olej, čím se mažete v těhotenství?

vvercatkoo
27. čer 2017

Ahoj holky, hledala jsem nejakou diskuzi, ale nenašla, chci se zeptat, čím se v těhotenství mažete? Dostala jsem tip na krém, ale ten už se neprodává
Děkuji Vám za vaše odpovědi 🙂

lisianne
27. čer 2017

Super je Těhotenský olej od Saloosu. Nemám ani jednu stroj či jizvičku. Matala jsem pravidelně každý den před spaním.

vvercatkoo
autor
27. čer 2017

@lisianne od nich mam sprchovy olej, děkuji

v_erunka
27. čer 2017

Pouzivam ElasticQ,krasne se mi roztiral. Ted mam od Sebamed a taky dobry,ale je hustsi.

lassii
27. čer 2017

Taky mažu olejem na prsa myslim Saloos a pak kokosovým olejem.

lavender21
27. čer 2017

Používala som ElastiQ a potom LadyMax na strie, v 37tt sa mi urobili po celom bruchu... Teraz používam Bi-Oil a myslím že nie sú také výrazné, ale ešte ho používam krátko... Ale ja mám veľmi veľké brucho, bábätko mám úplne vpredu uložené, takže myslím že by mi nič nepomohlo....☹

terezia10
27. čer 2017

dětským olejíčkem teď momentálně od Astrid předtím od Alpy ale od puberty mám strie i na kolenou tak jsi myslím že mě nic nepomůže

vvercatkoo
autor
27. čer 2017

Ja mám ten elasticQ a mě se teda špatně roztírá

rennni
27. čer 2017

ja pouzivam olej na strie od Babylove z DM, hezky voni a je prijemny

cranbie
27. čer 2017

Já zatím vyzkoušela Bi-oil a ten je fajn, jen dost drahej. Potom zatím favorit od Nobilis tilia - trochu hustší olej, krásně se vstřebává a vyživuje. Objednala jsem si i teď od Saloosu výhodný balení 500ml. Plus čas od času bambucký máslo s mandlovým olejem od Delibutus, vydrží dlouho a hodně vyživuje. strie zatím nemám (ťuk ťuk 🙂 )
takže skoro všechno oleje a moc mi to vyhovuje

marki00
27. čer 2017

Mám Těhotenský olej od Saloosu a myslím, že je fajn. Používám ho po sprše, když je ještě kůže vlhká. Dobře se roztírá a břicho potom není úplně mastné. Nevím jestli to pomůže, zatím břicho nemám, ale strie od minula. Ale aspoň mám pocit, že jsem pro to udělala vše🙂

kristynatita
27. čer 2017

nejlepe stridat vyrobky... oleje se vstrebavaji pouze na vlhke kuzi, takze po sprse neutirat a rovnou natrit olejem.

pucmelinka
27. čer 2017

Ja pouzivala bioil a strie se mi neudelaly,ale mela jsem pidi bricho oproti ostatnim...tak otazka,jestli je uzasny bioil,nebo geny...

kopretinak
27. čer 2017

Vyzkoušela jsem olej na strie od Balea asi 150 ml za 90 Kč ( hezky voní, má dobré složení, pěkně se roztírá a dobře vstřebává )- vypotřebovala jsem dvě balení, pak jsem přešla na Saloos - neutral - měla jsem ho doma větší balení na masírování, takže tím se mažu asi 3 měsíce a zatím žádná strie. Je pravda, že tyhle oleje se hůř vstřebávají, ale zas stačí malé množství. Přes den se občas mažu krémem od Bione - Cannabis,je sice na pleť, ale když mě svědí břicho hned pomůže. Pak mám ještě tělové mléko s hroznovým vínem od Bione, to je lehoučké a hned se vstřebává. Jsem zvědavá jestli kůže vydrží nebo popraská ke konci těhotenství. Co se má stát, stane se. 😉

terlik
27. čer 2017

Ahoj, na noc používám Hipp Mama Sanft Masážní olej prevence striím nebo od Alverde Mama tělový olej, hůř se to vstřebává, ale zase mám pocit, že hydratace vydrží i po celý den. 🙂

luska__
27. čer 2017

mě nejvíc vyhovuje saloos. Zítra jsem 30tt a jsem zvedava, jestli vydržím bez

luj89
27. čer 2017

Ahoj, diskusi na toto tema je tu hodne 🙂. Napr.:
https://www.modrykonik.cz/forum/o-tehotenstvi/jaky-krem-olej-na-strie-pouzivate-a-kde-jej-kupujete/
https://www.modrykonik.cz/forum/o-tehotenstvi/nejlepsi-krem-na-strie-poradte/
https://www.modrykonik.cz/forum/o-tehotenstvi/cim-mazete-briska-abyste-nemely-strie/
Ja treba pouzivala oleje od Saloos (2 pestici tehotenske a 1 primo proti striim). Zitra mam termin porodu a zadnou strii nemam 🙂. Zkusila jsem i Elasti-Q, ale ten mi teda vubec nevyhovuje svym slozenim i konzistenci.

cranbie
27. čer 2017

odkaz na saloos výhodné balení, já už objednala a jsem zvědavá jaký bude 🙂 http://www.ceska-kosmetika.cz/tehotensky-pestic...

bru_cka
27. čer 2017

@cranbie Ahoj děkuji za tipy. Můžu se zeptat, kde jsi koupila to bam. máslo? Mám zatím jen olej a ráda bych prostřídala. Děkuji

cranbie
27. čer 2017

@bru_cka Koupila jsem tady http://www.delibutus.cz/zbozi/bambucke-maslo-s-... jinak je to úžasný obchůdek a kluci jsou fakt milí, tak jim fandim. Mají super produkty, různá séra a tak.
To bambucké máslo mi víc vyhovuje s kapkou oleje než to úplně čisté, lépe se roztírá a vstřebává. A vydrží dost dlouho, stačí trochu 🙂

bru_cka
27. čer 2017

@cranbie moc děkuji, takže si do tohoto ještě kápneš olej? 🙂 a máš to malá balení nebo větší? vůbec si neumím představit kolik toho je, jsem v tomhle hrozná 😀

cranbie
27. čer 2017

@bru_cka nene, právě jsem si koupila už bambucké máslo s mandlovým olejem (viz ten odkaz), mají i jen čistě bambucké. Koupila jsem si to větší 150ml, používám tak 2x-3x týdně a už ho mám asi 4 měsíce a pořád ho je dost 🙂

bru_cka
27. čer 2017

@cranbie super děkuju, asi ho také zkusím 🙂

luj89
27. čer 2017

@cranbie tybrdo, 500 ml oleje? Ja jsem na konci tehotenstvi a jsem tak v pulce 3.baleni po 50 ml. Ale potvrzuji, ze saloos i delibutus jsou moc fajn 🙂

cranbie
27. čer 2017

@luj89 fakt jo? tak to tleskám za šetrnou spotřebu, já už spotřebovala skoro tři balení po 200ml a teprve začínám 3. trimestr. Mažu ráno a večer, ale břicho mám velký tak mám velkou plochu na mazání :D
no a těch 500ml kdyžtak vypotřebuju i po porodu, zjistila jsem, že mi ty oleje vyhovujou víc než krémy 🙂

luj89
27. čer 2017

@cranbie ja zacala nekdy ve 3. mesici a mazu teda jen bricho (vim, ze nekdo maze i prsa, boky, zadek). A taky mi vyhovuji vic oleje nez kremy, a to i na oblicej 🙂. Kremy mi proste prijdou takovy chemicky nebo neprirozeny nebo jak to rict 😀

luciebx
27. čer 2017

ja mazu co mi padne pod ruce.. mam bio oil ale I taky niveu ale I taky neco na strie. Zalezi co mam bliz k ruce. Ale u prvniho tehu se mi neudelala skoro zadna a ted doufam v to same.

petra86zn
27. čer 2017

Já ElastiQ nedoporučuji, měla jsem po něm vyrážku. Hodně chemie, je to konvenční kosmetika. Nejlepší je dle mé citlivé kůže z DM od Alverde, za cca 99,- Mamaglück. Strie nejsou žádné, jsem v 9 měsíci. A krému mám snad už snad 4 balení. Je pravda, že občas mažu na noc avokádovým olejem z Havlíkovy apoteky. 😉

mku
27. čer 2017

pouzivam Elancyl a naprosta spokojenost. Ani jedna strie, a to mazu jen jednou denne.
U prvniho jsem pouzivala elasti-q a strii jsem mela strasne moc (nastesti po porodu zmizely).

verca156
27. čer 2017

Ahoj já za sebe mohu doporučit olivový olej, bylo to super nenechal skvrny na oblečení a po porodu a zhubnutí celkem čtyři strie. Nenapadlo to mě ale poradil kamarád z posilovny a fakt to stálo za to.

cascabel
27. čer 2017

Já střídám arganovej olej, kokosovej a Mamaglück od Alverde. 9 týdnů do porodu a zatím nic, ale stejně mám strach, že jednou ráno tam bude poseto ☹ 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru