Neukázalo se vám mimi na ultrazvuku? A co se narodilo?

hojda
8. pro 2011

Ahoj,

do 30. týdne se nám mimi neukázalo a teď už to asi ani nemá cenu, abychom si to případně nechali říct. Zajímalo by mě, jestli se vám nakonec narodila holčička nebo kluk.

díky

maturantka
8. pro 2011

Typuji to na holčičku, přece jen kdyby to byl kluk tak určitě by bylo něco vidět 🙂

michaela_2
8. pro 2011

Tak to našim známým nebyli schopni pohlaví určit po celou dobu těhotenství - že bylo mimčo špatně natočené, nebo nějak schované.......nebyli tedy na 3D ultrazvuku, ten nezkoušeli. Narodil se jim chlapeček 🙂. Ono to není vždycky tak, že - pokud není nic vidět, je to určitě holka. I u holky to ,,nějak'' vypadá 🙂. My máme několikrát potvrzenou holčičku a doktor nám vyloženě ukazoval kde co má 🙂.

saminomimino
8. pro 2011

mě to u syna řekli až ve 32tt a bylo to vidět báječně,a byl to opravdu kluk 😉

petrusew
8. pro 2011

No, mě jednou jedinkrát doktor řekl, že to vypadá na holku...od té doby nemáme potvrzené vůbec nic, takže čekáme, co se nakonec narodí. Řekla bych, že je to stejně jedno, přece jenom s tím nic nenaděláme 😀 Prcek každý utz zdárně sabotuje, jednou dokonce odmítl ukázat i mozek, takže bych to řekla asi takhle: 100% jisté to máš jen v tom případě, až se narodí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru