Otěhotnění před či těsně po menstruaci. Stalo se vám?

jesterka09
30. kvě 2011

Holky je vůbec možné otěhotnět před či těsně po MS? Stalo se to některé???

pettulka
30. kvě 2011

ahoj tak mě skončili měsíčky 29.12.2010 a zacatkem unora tohoto roku jsem se tusila ze jsem tehotna test vysel a doktor mi to potvrdil 5 tyden tehu takze jsem otehotnela hned po mentruaci taky jsem tomu neverila ale jako a Terezka bude zivi důkaz 🙂 🙂

bajca.klom
30. kvě 2011

já jsem otěhotněla sedmý den cyklu..takže u mě to byl čtvrtý den po menstruaci 😉

lera1
30. kvě 2011

Moje kamarádka otěhotněla den po ms 😉

werry
1. čer 2011

ahoj, nám se to povedlo pár dní před MS, půl roku nic a v době, kdy jsem to fakt nečekala, se to povedlo, možná jsem měla déle ovulaci, možná psychika, že jsme na to nemysleli, když to bylo v době, kdy je malá pravděpodobnost 🙂

marinka
1. čer 2011

Jasně, že to jde, já mám teď ovulaci každý měsíc v jinou dobu, ale často je hned po MS 😉 Jsou holky, co mají ovulku i během MS..

paolin
1. čer 2011

ahojky! já otěhotněla pár dní před menzes. normálně mám ovulku 14.den a najednou ejhle... 😉

lukza
1. čer 2011

Ahojky tak já sem otěhotněla při prvním dítku hned po MC takže 9DC MC sem mívala 7-8dní takže opravdu hned po MC a druhé je zase opak otěhotněla sem až tak 20DC🙂)

dont_speak
3. čer 2011

Ano, stalo se mi to 🙂 ... když mi končila MS a máme kluka 😉

dupik
19. čer 2011

Já otěhotněla 5 dní před ms..holt Gaussova křivka určuje jen největší pravděpodobnost otěhotnění v polovině cyklu, ale tělo si může ovulovat kdykoliv...

klarinetek
21. čer 2011

5 den po MS jsem otěhotněla. Myslím, že každá žena je jiná...některá může před MS, jiná po MS.

asaka
24. čer 2011

jedna moje kamaradka otehotnela 7dc, jina zase 28dc ;)

apollo11
25. čer 2011

Ano, stalo - 1-2 dny po 😉

andelka
26. čer 2011

Záleží jak dlouhý má kdo cyklus. Když krátký, může být ovulka brzy, klidně pár dní po skončení MS. A někdo si na ni musí zas počkat, třeba já i 31 dní - to už má normální člověk většinou MS 😅

spagatice
26. čer 2011

Určitě to jde, já jsem měla cyklus 35 dní dlouhý a otěhotněla jsem (s největší pravděpodobností) 31. den cyklu 😉

kachoraaa
1. únor 2012

chtela bych se zeptat jestli muzu otehotnet hned po menses

talina
1. únor 2012

já otěhotněla taky do týdene po MS

vendullka
4. únor 2012

Já otěhotněla s největší pravděpodobností hned den po🙂

petrusew
4. únor 2012

s největší pravděpodobností jsem otěhotněla taky těsně po ms

ashlee
4. únor 2012

me řikala u gynekoložky zdr. sestra že otěhotnela hned po menstruaci.

schnek
4. únor 2012

ano, poslední dítko je ze 7DC 😀 prej neplodný dny... u nás teda ne 😀

doldol
4. únor 2012

já zas otěhotněla před..taky v ty rádoby neplodné dny :D

dana3262
4. únor 2012

Moje segra otehotnela dokonce pri MS a ja druhe dite tyden pred MS.

zdezli
4. únor 2012

Ja otehotnela se synkem asi tak 12hod pred MS 😀 Manzel pry, ze se nic nemuze stat 😀 😀 😀 😀

ela_21
26. únor 2012

Dobrý den mam dotaz...vyspala jsem se s pritelem (jsme spolu kratce) 😀 😀 21.unora mmi zacinali mesicky...no a 24.unora mi skoncily....a my se ten den co to skoncilo se spolu vyspali a on se do me dvakrat udelal...tak mi poradte...jestli muzu bejt tehotna??

hehena
26. únor 2012

tak já si myslím, že vždycky jde o brzkou nebo pozdní ovulaci, přičemž luteální fáze zůstane stejná, takže se to prostě povede. jednoduše ale musí bejt to vejce. čas od času se prostě stane, že se cyklus rozhodí a vy máte ovulaci jindy než obvykle, což třeba bez měření BT často ani nepoznáte... určitě bych to nenazývala neplodnýma dnama!

@ela_21 tak poradím ti - můžeš i nemusíš! 😀 😉

marecek4
26. únor 2012

já nikdy jinak 🙂

hlavinka
26. únor 2012

Zdravim.
Ja vzdycky tesne pred menstruaci, mam ovulaci ke konci cyklu.

martaska78
26. únor 2012

Já měla cykly klasika 28-30 dní a vždy jsem otěhotněla těsně před MS, tak jsme vždy čekali jak mimi poroste a jestli je vše v pořádku a bylo 😀

nuovoemporio
24. dub 2012

Ahojky všem 🙂 tak jestli je to pravda, tak tě pic 😀 Celkem jsme se nechali s přítelem unést 3x před MS a jednou po... O víkendu jsem měla několikrát zvláštní křeč, jak při menzes a bolest v kříži, a od neděle mi je šoufl 🤐 Od včera baštim mamavit, protože jsme se právě o víkendu bavili o tom, že to necháme náhodě, ale že nejprve se nadopuji vitaminy a hlavně kys. listovou a železem co mi chybí... od prvního unešení to bude 14 dní, ale i tak si myslím, že to je ještě brzy si dělat test... co vy na to? 🙂

korcula
24. dub 2012

nám se zadařilo 3 dny před...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru