Otěhotnění v červenci 2011

kixi
26. črc 2011

Ahoj holky, jsem tu nová. Pozitivní těhu test, asi 5. týden. Zatím cítím bolesti a únavu, příští týden poprvé na UTZ. Ráda popovídám s dalšími novými těhulkami a určitě budeme i rády za rady těch zkušenějších 😎 To co nás určitě nejvíc zajímá: máte také bolesti od samého počátku? co se děje na prvním vyšetření a kdy už si můžete říct, že jsem opravdu těhotná? Zatím mám strach si cokoliv připouštět, abych to nezakřikla 🙂

fifca
7. lis 2011

@chanellka tak asi leda zajít na magistrát nebo zavolat a tam ti určitě řeknou 🙂

verusa.j
7. lis 2011

@chanellka - myslím, že by ti dali automaticky po matce, ale otec po porodu může nahlásit, kde chcete mít trvalé bydliště prcka, myslím na matrice

terioza1
7. lis 2011

@chanellka ahoj, trvalko ma dite podle trvalka po mamince... pak se muze dyztak prehlasit...

zdeniii
8. lis 2011

Ahojky holky, dnešní kontrola za námi a vše v pořádku. Toníček je zdravý jako řípa a je to pěknej kliďas, skoro se ani nehnul, jen si tak hezky ležel nožky nahoru a otevíral pusinku 🙂 A taky je o týden větší než jsem těhotná 🙂 tak uvidíme jak to dopadne. Každopádně jsem si dělala srandu že svou váhou musí jako pořádnej chlapák překonat sestřičku, takže dáme 4,5 kila 🙂))

finka13
9. lis 2011

@zdeniii Tak to je super zpráva,že je vše Ok!To je vždycky nejdůležitější 🙂 4,5 kila no to bude pořádnej chlap 🙂

chanellka
9. lis 2011

@zdeniii tak to je pperfektní takový zprávy mám nejraději, když je vše v pořádku 🙂 Takže to bude Toníček? To už máte rozhodnuté?? 🙂 Je to krásný česká jméno... 😉

zdeniii
9. lis 2011

Joo už máme jasno, já v tom jasno už mám déle a muž se s tím srovnává 🙂 ba ne, líbí se mu to,a le stejně by byl nejraději kdyby se jjmenoval po něm 😀 ale to má smůlu 🙂)

chanellka
10. lis 2011

@zdeniii to ti chlapi tak chtějí všichni 😀 ale my jim to pspěšně kazíme 🙂

zdeniii
10. lis 2011

@chanellka jo viď 🙂 akorát by v tom byl zmatek.

terioza1
10. lis 2011

@zdeniii gratulujeme jeste jednou ke ko...

@chanellka muj zamitl jmeno po nem - Karel... 😀

zdeniii
10. lis 2011

@terioza1 Konečně chlap co má rozum 🙂)

terioza1
10. lis 2011

@zdeniii s timhle jmenem se m teda ani nedivim .-) ale chtel by aspon holku Kaju..... 😀

zdeniii
10. lis 2011

@terioza1 takže stejně chce 😀

terioza1
10. lis 2011

@zdeniii pravda 😀

tina74
13. lis 2011

@zdeniii Píšeš, že tančíš orientální tanec. Je všechno kromě shimmi v těhotenství bezpečné? Různé kroužení, osmičky, velbloud, zvedání a pouštění boků.... Já jsem chodila na kurzy několik let, teď jsem nějakou dobu netančila, ale ráda bych doma zase pozvolna začala, bylo to velice blahodárné na záda...

chanellka
14. lis 2011

Ahoj holky 🙂 tak jsme vybrali kočírek 🙂 v týdnu jdeme zaplatit zálohu, je to model 2011 tak ho do konce roku přestanou naskladňovat, tak aby jsme ho měli jistej 🙂 😵

zdeniii
14. lis 2011

@tina74 Ahojky, jen tanči, pokud nejsi začátečník tak určoitě poznáš co ti dělá dobře a miminku a co ne. Já dělám i šimi zatím jen trochu mírněji a to samé twist 🙂 u otoček se mi někdy trochu zamotá hlava tak se pak třebas neotáčím 🙂 ale vyloženě to neřeším 🙂 Teď jsme ještě "málo" těhotné a jde všechno, až bude pupek pořádnej tak už to jde hůř, ale jde to 🙂) když jsem byla prvně těhotná tančila jsem až do 40tt 🙂) a nyní máme příští týden vystoupení 🙂 kde budu tančit fakt všechno 🙂

Osmičky, kroužky atd jsou úpln teď nejlepší právě na záda. Co se týká pouštění boků - dropů tak dělej spíš lehce bez důrazu. Ono ti vážně tělo ukáže co ano a co ne. Hlavní je tančit 😵

@chanellka Jééé a jaký nakonec?

tina74
14. lis 2011

@zdeniii Tak já to postupně vyzkouším... Tělo a miminko si snad řeknou, co se jim líbí a co ne🙂
Přeji hodně úspěchu s blížícím se vystoupením! 🙂

chanellka
15. lis 2011

@zdeniii mám ho v albu Abc Design Veiper 4s, byla to láska na první pohled 🙂 V týdnu asi pljdeme zaplatit zálohu protože je to model 2011 a ty přestanou do konce roku naskladňovat, mám velkou radost že už to máme za sebou, točku jsem z toho začala už šílet...
😅

zdeniii
15. lis 2011

@chanellka hmm ten je krásnej 🙂 kolik stojí taková kára? 😎

@tina74 moc děkuji 🙂 jsem trochu nervóza 🙂)
Určitě tanči, opravdu uvidíš že budeš vědět co a jak 😉

Jinak holky, dneska jsem objednala konečně postel pořádnou pro Helí a vlastně i pro Toníka a taťku 🙂)) abych měla v ložnci klid 🙂)) Palandu s přistýlkou, jsem na ní moc zvědavá :_)

tina74
15. lis 2011

@zdeniii Tak jsem se do toho dnes pustila. Vytáhla jsem staré CD s Amr Diabem a tělo si začalo pomalu vzpomínat🙂

chanellka
16. lis 2011

@zdeniii dobré ránko, příjde nás asi na 13.000 ze všim všudy, tak snad budeme spokojení 🙂

Jinak holky už naplno cítím Kubíčka v bříšku a je to fak nááádherný pocit 🙂

chanellka
16. lis 2011

@tina74 tanec se nezapomíná 🙂

tina74
16. lis 2011

@chanellka Vypadá to tak🙂 A miminku se to snad taky bude líbit. Na posledním ultrazvuku si samo jakoby tančilo do rytmu🙂 Pan doktor se celou dobu jen smál...
To je krása, že už cítíš pohyby.🙂 Já mám občas jen takové zvláštní vlnění nebo brnění, tak nevím... Už bych si přála, aby mě miminko pořádně koplo. Ale toho si ještě asi užiju až až...

zdeniii
16. lis 2011

Ahojky holky, tak jsem si dneska dopřále těhotenskou masáž, to byla krááása 🙂 hned jsem se objednala na další 🙂

verka_motylek
16. lis 2011

Ahoj holky! tak mám dojem že jsem dneska poprvé cítila pohyby:D celý den takový zvláštní lochtání a brnění to je super! doufám, že už je to ono!!!!

verka_motylek
16. lis 2011

@zdenii ty jo to ti závidím to muselo být úžo🙂

chanellka
17. lis 2011

@tina74
@verka_motylek holky určitě už je to ono..já jsem si taky prvně myslela že to jsou jen střeva ale pak jsem volal segře a ta mi řekla že to je vono 😵 tak jsme šťastní 🙂 V pondělí nás čeká ultrazvuk tak se na malýho už moc těším, že ho zase uvidím 🙂

zdeniii
17. lis 2011

@verka_motylek jéé to bude určitě ono uvidíš 🙂 že te%d budou sílit :ú i když můj klouček je pěknej lenoch :_))
Ale na včerejší masáži dělal přímo artistická čísla jak se tam korutil a já měla břicho jednou tam a pak zase jinde 😀

@tina74 to budou taky určitě pohyby 🙂 a jak říkáš ještě si jich užijeme všichno až až 🙂))

verka_motylek
17. lis 2011

holky víte co je na tom vtipný? že vždycky když se teda asi hne tak mě to zalohtá a musim se na tom místě podrbat:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru