Pohlaví miminka - starší partner. Jakou máte zkušenost?

pellullinka
28. kvě 2020

Hezký večer, chtěla jsem se zeptat, jakou zkušenost máte s pohlavím miminka, která mají staršího tatínka (45 a více). Pozoruju, že starší muži mají vetšinou holčičky, je to možné nebo je to blbost? 🙂

fafetka
29. kvě 2020

Mému muži bylo 49 a narodil se syn😉za tři roky ještě dcera.

95newmommy2020
29. kvě 2020

@jako_mala_holka vážně ? Já mám pocit, že je to spis samej kluk. :D skoro nikdo ty holky neumí.

pellullinka
autor
29. kvě 2020

Tak jo, vzdávám to holky, přesvědčily jste mě :D Ale já věřím, že tentokrát mě ta holčička nemine.. samozřejmě, doufám, že vše bude v pořádku a miminko bude zdravé. Berte toto téma s rezervou, prosím.

tasimia
29. kvě 2020

@pellullinka schválně koukala si na ten Čínský kalendář? Mě to teda vyšlo :D. Tak mrkni co ti vychází.

jako_mala_holka
29. kvě 2020

@95newmommy2020 no jako obecne mam taky pocit, ze vidim same kluky, ale ze znamych maji proste vsichni holky... stejne si myslim, ze to je tak 50/50 a nam se to jen tak zda, ona to ma priroda dobre vymyslene 😀

pellullinka
autor
30. kvě 2020

@tasimia koukala jsem, kluci mi vychazi a ted vychazi holcicka 🙈

martiina_k
30. kvě 2020

My zase máme kolem sebe samé kluky. Ségra, já, sestřenice, samí kluci. A teď je další od jedné sestřenice na cestě. My byly generace holek a všechny máme syny. Jediný kluk u nás byl jeden bratranec a ten má dvě dcerky 🙂

tasimia
30. kvě 2020

@pellullinka me to právě vyšlo u všech těch kalendářů co vyskočily. Tak dej pak vědět.

pellullinka
autor
30. kvě 2020

@tasimia dám za 12 týdnů vědět :D

nykita
30. kvě 2020

1 dcera se manželovii narodila v 40 letech. Chtěl ještě kluka a v 45 letech měl opět holku😝

tasimia
30. kvě 2020

@pellullinka si pockam, pohoda :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru