Poměr kil v těhotenství a velikosti bříška

yaninka89
16. čer 2016

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, jestli vám přijde, že vám jdou kila nahoru přiměřeně velikosti pupíku? Nebo jestli máte větší bříško a přesto jdou vidět ta kilča i jinde? Jde mi o to, že jsem ve 21 tt, mám 4,5 kg nahoře. Jsem malá-měřím 159 cm, takže se u me ta kila zase nemají kde tolik rozložit🙂. Přes pupík mám už z 60 cm 85, myslíte, ze to muže tak nějak odpovídat te nabrané váze ( jako ze se tolik kg nemusí projevit jinde než na břiše)? Vždycky jsem měla kvůli postavě velký dril doma, tak to asi řeším více, než bych měla..

hani1234
16. čer 2016

Je, to je hrozně individuální, já mám 176 cm a začínala jsem na 63 kg a teď +15 kg.. Mám pocit, že se to rozložilo jen na břiše .

pety91
16. čer 2016

já si taky myslím, že je to individuální, počet kg plus je u tebe zcela v pořádku

zuzineckah
16. čer 2016

nijak to nesouvisí, někdo přibere 5 kilo a má prdel jak bečka, jiná nabere 17 a kromě toho, že je malinko nateklá ji neporoste téměř nic kromě břicha 😀

marketa11112
16. čer 2016

ja mam 158 cm, rodila jsme 30 +5 a mela jsem 7 kilo nahore, teda tesne před porodem jsem 4 zhubla, ale to je jina věc... kazdopadne tech 7 kilo bylo videt dost.. na brise, trosku na bocich.. to se schazovalo hur..... ale neres to, hlavni je dite, s postavou si poradíš později...🙂)

yaninka89
autor
17. čer 2016

Holky díky moc za reakce, mě prave přijde, že jsem ten případ, kdy je to vidět jen na břiše, ale snad nepostrádám sebekritiku :D marketa11112 teda, to jsi rodila docela brzy, jasně, hlavní je, že je mimi zdravé, kdyz se to srovná s těmi komplikacemi, kila jsou az někde na posledním miste.

pamich
17. čer 2016

Ahoj holky, jsem ve 33 tt a mám 14 kilo nahoře. Šlo a jde mi to do stehen a pupíku 🙂

marketa11112
17. čer 2016

@yaninka89 jojo, brzy.. stava se, třeba priste vydzim dele. maly je nastesti v poradku. 🙂).. kiila resit nebudu. kamarádka je ted tehotna 4 mesice ama nahore uz 11 kilo. ma cca 165 cm...jinak byva pekne hubena, ted teda 🙂)) ne

vejik85
17. čer 2016

Já jsem asi nejmenší, mám jen 146cm, přibrala jsem 5kg, ale fakt je to u mě vidět jen na břiše.. Dokonce v obličeji jsem prý i zhubla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru