První velký ultrazvuk a doprovod. Můžu vzít partnera i mamku?

kadz
13. črc 2023

Zdravim vsechny maminky! Chtela bych se vas zeptat jakou mate zkusenost s doprovodem na prvni velky ultrazvuk. Urcite jde se mnou partner, ale chtela bych asi vzit i svou mamku.. Je ten doprovod omezen na jednu osobu, nebo muzu vzit oba? Diky za vase odpovedi 🙂

lencaa11
13. črc 2023

@kadz asi záleží na místě někdy je to menší prostor a jde jen 1 osoba tak že bych to zvážila a třeba to udělala jednou přítel a na další mamka

annk4
13. črc 2023

Asi jak kde, nebo podle doktora, co zrovna vyšetřuje. Někdy je proste malá místnost…

laxesis
13. črc 2023

Tam kde jsem byla jsem viděla babičku, manžela i dvě děti😅 ale záleží na prostoru a doktorovi, zavolej si a zeptej se🙂

lusiana777
13. črc 2023

@kadz přesně jak píší holky, záleží kam jdeš. U nás v Brně jsem byla ve dvou prenatálních centrech a obě měla u hlavy 2 židličky, takže tam by problém určitě nebyl 😉

kadz
autor
13. črc 2023

@lusiana777 v Brne kde, prosim? Ja chodim do Heliosu

xxx3d
14. črc 2023

asi bych si zavolala tam, kam jdu, jestli je možné přijít "ve třech" 🙂
chodila jsem na Veveří v Brně, prenatal centrum, prostě ultrazvukový věci na tý Veveří, ale záleží, kam jdeš ty, žejo.
🙂

teryem
14. črc 2023

To nevím, s kámoškou jsme byli dokonce tři.. .jeji chlap a já se svým..u našeho druhého byl můj se starším synem..pokud je tam místo, je jim to jedno

lusiana777
16. črc 2023

@kadz na Veveří a na Zahradníkové, tak snad by to tak mělo být i v Heliosu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru