Som tehotná a pijem coca colu. Vadí to?

erika2909
7. pro 2011

ahojte som v 19tyzdni a chcela som sa spytat este ci vadi ze si dam sem tam coca colu

m_artinav
23. únor 2012

Nebýt koly, tak první tři měsíce nezvládnu. Nic mi nepomáhalo na nevolnosti jen lehká kola. doktorka říkala, že to nevadí, když si dám, když to nepiju po litrech....že jsou horší věci a je lepší dát si radši kolu než třeba cigáro nebo panáka🙂))

jennyska
26. únor 2014

Ahoj @m_artinav @pepibubu @slundo @weri1 @maudn @werunqa @maximka33 @pavlanatlinka @marketa97 @jancaroj @barbarik @sussanah @ronyx @jankabudova @kludsisek @peroli @popelka @jetynka @tyrisa @mifinka @marinka @salomee @certatana @kristynaw @luciebx @zdeniii @amallie @ia. @sookie @erika2909 @cucie25 a ostatní těhulky, maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Coca Cola v těhotenství https://www.modrykonik.cz/coca-cola-v-tehotenstvi/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své případné zkušenosti s pitím Coca Coly v těhotenství, pomůžete další spoustě maminek, které pití Coly v těhotenství zvažují, nebo už ji pijí a tady na koníku hledají Vaše rady, tipy a doporučení.

Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

glimmer
26. únor 2014

já jsem "závislá" na cole, pepsi ... při prvním těhu jsem omezila pití tak na skleničku denně, při druhém těhu bych bez coly nedala první 3 měsíce, pomáhala mi na žaludek. Pak jsem jí taky pila, ale opravdu asi tak skleničku denně, spíš abych neměla "absťák" :o) ... ale je pravda, že při kojení jsem jí nepila vůbec.

martina_z
26. únor 2014

Uplne zdravy to neni, ale to ostatne plati o vsech limonadach s barvivy a dobrotami jje slaba kyselina fosforecna atd.. Neumres na to a pokud Coly nevypijes nekolik litru denne...mne Colu doporucil i doktor, kdyz jsem v prvnim a v pulce druheho trimestru blila jak amina. Ale radsi bych sahla po te klasicke s cukrem, nez po light s aspartamem. Co se tyce kofeinu - neni ho tam zase tolik a pry neskodi ani jedna kava denne. Ja si ji davam, protoze je lepsi jeden salek kavy, nez abych sebou nekde mazla. Mam nizky tlak a mota se mi hlava jak praseti po prvni rane.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru