• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenství 3 měsíce po porodu :-) Stalo se vám?

9. listopadu 2012 
Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je tu nekdo, kdo otehotnel 3 mesice po porodu????????? Pripadne i po SC?
Diky za odpovedi.....
2. črc 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
otěhotněla jsem 4 měsíce po porodu...
2. črc 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kaleilah -JOOOOO? A tehotenstvi v poradku? JA jsem mela ted naposledy sc, kvuli abrupci placenty.
A ted se mi zda, ze na testu je duch //......pockam za par dni.....MS nemam, kojim takze se nemam podle ceho jineho orientovat.....Miminko mi nevadi.......ale zvlastni pocit tohle..no uvidime
2. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joo vlastne, mela jsem neco jako MS.....Asi pred 3 tydny...ale ja si prave myslim, jestli to nebylo implantacni krvaceni, pac atk zadna.....
2. črc 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem otěhotněla 3 měsíce po porodu císařem. Rodit mám za 2 měsíce, tak uvidíme, jestli to pak přežiju :grinning:
2. črc 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivaanka- a porod bude zase sc? nebo te nechaji normal?
2. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně otěhotněla 3 měsíce po porodu, manža je na konci srpna a švagrovka v půlce září následujícího roku :grinning:
Co se týče SC tak radí počkat minimálně rok, kvůli regeneraci....
7. črc 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivaanka ahoj, jak dopadl druhý porod? taky císař? mám totiž asi ten samý "problém" :grinning:
31. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 ahoj,porod dopadl dobre, byl to zase cisar, tentokrat planovany. Vse uplne v klidu a mladsi bude mit za tyden rok :wink:
31. srp 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivaanka super, děkuju :slight_smile:
31. srp 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje ségra má kluka 7.8. a holka 18.7.po necelém roce.Oba porody spontální děti vpořádku a matka v pohodě.Dnes už sou skoro dospělý.
9. lis 2012 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek