Těhulky, budete jíst bramborový salát na Vánoce?

dita1979
22. pro 2015

Mám 2 týdny do porodu a dostala jsem chuť na ten bramborový salát na Vánoce. Doposud jsem se majonéze vyhýbala, ale myslím, když se to udělá z majonézy Hellmanns, kde jsou vejce údajně pasterizovaná, že to nemůže vadit. Budete si dávat salát na Vánoce?
,

xpila
22. pro 2015

A proč ne???

hani1234
22. pro 2015

Ano, určitě. Čemu by to mělo vadit.

izzybickerstaff
22. pro 2015

Samozřejmě že budu jíst salát.

sarivojvodova
22. pro 2015

Proč vyhýbat majonéze?? A proč ne?? Nechápu.

sapra
22. pro 2015

Jasně, už jsem si ho dělala asi před měsícem, protože jsem na něj měla chuť. 😀 😉

eliska_z
22. pro 2015

Pokud bychom ho na Vánoce dělali, tak si ho bez problémů dám. Nevidím důvod, proč nejíst majonézu, stejně jako si dávám tatarák a další věci, které se údajně nesmějí. Myslím, že někteří lidé to zbytečně přehání s tím řízením se "dobře míněnými" radami.

lamia
22. pro 2015

Domácí majonéza by mohla byt problém,kupovana ne. Ale my salát nejime, tak to neresim.

aklin
22. pro 2015

Bramborovy salat bez problemu. Vsak nevadi ani domaci majoneza.

veraga
22. pro 2015

Kdybych se měla vyhýbat všemu, o čem se na internetu píše, že bych se tomu měla vyhýbat, jsem dávno mrtvá já i dítě. Jo, salát si dám. A pěkně se ho přežeru.

mollyweasley
22. pro 2015

Pasterizované vejce jsou ve všech kupovaných majonézách a tatarkách. Osobně doporučuju ty z Billy - se žlutým víčkem, Clever. Mají 8% žloutků a neuvěřitelnou chuť. Kam se hrabe Hellmann's!

keny123
22. pro 2015

to jem řešila u prvního... žádnou majonézu,tatarku ,plesnivý sýr :D u druhého už jsem toneřešila a ted? tsss :D vůbec,,,

10lulu04
22. pro 2015

Já teda jak tatarku nejedla před těhotenstvím, tak teď když na ni mám chuť, tak neodolám. Co se týče majonézy tu nemusím. U nás se do salátu ale naštěstí ani nedává. Děláme ho jen se zeleninou a je suprovej.

evkadol
22. pro 2015

Já jím komplet všechno. Co se údajně ma a nemá mi je celkem jedno. A mám spokojený téhotenství.

pincola
22. pro 2015

Klidně můžeš, kupovanou ano, domácí mjonézu z domácích syrových vajec ne. Já to jíst budu, je to bezpečné.

markves83
22. pro 2015

To já spíš řeším celer, kam se podívám, tak v tom jídle je celer-polévka, bramborový salát a na Silvestra celerová pomazánka, ale asi to risknu.

kamaradicek
22. pro 2015

tak si dej salat bez majonezy ne 🙂 staci salat polit trvanivou slehackou a chuta lepe nez s majonezou 😝

bartovka83
22. pro 2015

Nejsem sice už tehu, ale když jsem byla, tak jsem si ho dala na Vánoce normálně. Jediné na co jsem dávala pozor byly plisnove sýry a syrové maso. Kupovaný ne, ale domácího bych se nebala.

deelayces
22. pro 2015

Co je na celeru spatnyho proboha ?

petzy
22. pro 2015

Určitě si dám a už se nemůžu dočkat 🙂 brambory a vejce už jsou vařené a zítra hurá na to, ať se na štědrý den rozleží 🙂

puutalo
22. pro 2015

Do bramborového salátu jsme majonézu, ani tatarku nikdy nedávali. Pouze jogurt a zakysanku. A to určitě nevadí.

weri1
22. pro 2015

já když byla těhotná, tak jsem salát jedla i s majonezou a tatarkou

semisovamys
22. pro 2015

Já byla část těhotenství na kupovaných chlebíčcích se šunkou, vejci, majolkou atd, nikdy mi nic nebylo a syn je zdravý 😉

nipeal
22. pro 2015

to je zase otázka proboha 😕 😅 🙄

hojda
22. pro 2015

Salát ne - majonéza, rybu ne - olovo a vzduch raději taky nedýchat 😀 těch 9 měsíců se to vydržet dá, ne? Holky, trošku rozumu to chce.

luckapol
22. pro 2015

Bramborový salát jsem v těhotenství jedla několikrát.

bledulka
22. pro 2015

Ahoj...už sice několik let nejsem těhotná. .

Ale jak jsem četla název tématu,tak jsem si vzpomněla na mého gynekologa,který mi před vánoci v těhotenství kladl na srdce salát odlehčit a rybu z omastku vysat...a to z důvodu toho,ze salát a smažena ryba je dost velka zátěž pro žlučník.V těhotenství vlivem hormonů se mohou tvorit kaminky a ty mohou po tucnem vanocnim jidle zazlobit...během svátků prý vzdy byva par těhotných na pohotovosti s zlucnikovou kolikou. .

Tak si salát s majonezou dejte,ale rozumne...

Krásné vánoce 🙂

barumat
22. pro 2015

Nechápu, co by v tom měl být za problém, pokud si majonézu neuhňácáš z domácích vajec...

jamia
22. pro 2015

Já si salátem rozhodně naperu nácka 😀

opicaa
22. pro 2015

Ahoj, ja jak se vyhybam majoneze a tatarce a vsude to nahrazuji jogustem,tak v tehotenstvi miluju majonezu, mohla bych ju mit vsude...a salat delame klasicky s majolkou, urcite si dam.. Krasne Vanoce holky..🙂

lipli
22. pro 2015

Úplně v pohodě, dám si celou misku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru