Téměř nehybný na UTZ v 13+3tt

kristiin
21. dub 2016

Ahoj holky, myslíte si, že je v pořádku, když se dnes mimčo na UTZ téměř nehýbalo? ☹ Srdíčko tlouklo ale jak se tam jen tak nehybně vznášel, bylo mi z toho úzko ☹ Dr. do něj párkrát malinko šťouchla, to pak udělal tak 2-3 pohyby ale zas klid! Je možné, aby spal? Dr. mi řekla, ať se neznepokojuju ale když on byl vždycky čilý jak rybička a teď toto... Uvažuju, že před dalším UTZ si udělám silný kafe, co vy na to?

mrskato
21. dub 2016

Ja myslim,ze spinkalo...

puresin
21. dub 2016

@kristiin Jasne ze spinkalo, neplas! 🙂 A nekdo se taky proste nerad foti. 😀

alkuska
21. dub 2016

@kristiin Naše prcka se taky na UTZ moc nehýbala a jak se teď mrská... Neplaš 🙂

kamimnichov
21. dub 2016

mela jsem to uplne stejne...v patek se moc nehybal, v utery uz v poho. No a sice do nej dr. zkousela stouchat, ale opoti tomu, co mi nas 16ti mesicni pinda skace po brichu to bylo jak hlazeni...takze se mimi vubec nevzrusovalo.

rousse
21. dub 2016

Naši malou nevzbudilo ani to, když mi na KTG ke konci těhotenství sestry třásly břichem😀 a zůstalo jí to doteď - když spí, tak ji nevzbudí ani výstřel z kanónu. Takže bych se hodila do klidu a těšila se na mimi pohodáře 😎

lajla
21. dub 2016

Nechte ho spinkat... Vzhůru bude až až

ppejskova
21. dub 2016

@rousse přesně tak!!! Totéž, ale teda pak při přenášení už to bylo o kyslíku ale to je jinam, spinká krásně a je hodnoucka
@kristiin neplaš 🙂 přesně jak psala rousse bude to pohoda když mu to zůstane, jinak kafe neee zkus nejdřív něco sladkého tak 20 min před 🙂 u nás zabralo

kristiin
autor
22. dub 2016

Holky, děkuju! Cítím se teď mnohem líp! Mám začít pomalu vysazovat utrogestan a estrimax (jsem po IVF) takže další obava z toho jestli to mimi ustojí. Jsem hrozně ustrašená, s přítelem jsme se snažili 3 roky - z toho rok pod dohledem IVF kliniky (plán. styk, IUI..) až letos to konečně klaplo, tak mě vyděsí každá "maličkost". Koupila jsem si i angelsounds, abych prcka mohla slyšet, když už jsem moc nervozní. Nemám totiž vůbec žádné příznaky těhotenství, kromě častého čůrání 😀 A před příštím UTZ do sebe natlačím tabulku čokolády, ať si mimi zacvičí 😵

micaella23
22. dub 2016

Moje se zacla hybat az v 22tt :D prvni pidi pohyby, kopla 1x za 2 dny, proste porad spala, v den porodu se mrskala silene.. pak prochrapala i 2,5m vkuse tady na svete a nic ji neni.. Proste gaucak po tatovi:D pokud organy, pupecnik atd vse fungovalo na utz jak ma, tak pohodicka..🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru