• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test pohlaví s jedlou sodou, slyšely jste o něm?

20. července 2017 
Znám, zkoušela jsem, vyšlo mi to u obou děti, kamarádce také. Já na to verim.
19. zář 2016 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odvarkova všechno je kravina :D :D když to vyjde je to náhoda, že to sedlo :D
24. zář 2016 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketovna vždyť to říkám, že je to blbost :wink: soda šumí v kyselém, protože reguluje kyselost. Ne že by to tam reagovalo na těhu hormony :grinning:
24. zář 2016 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě to vyšlo, ale jen zvědavost, nevěřila bych.
24. zář 2016 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to zkoušela nejdriv v 10.týdnu a teď v 16. a nesumela,tak uvidime co mi v únoru reknou na uz :slight_smile:.
11. led ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me
11. led ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak môžem potvrfiť, že u mňa test so sódou vyšiel:blush:
12. led v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem si udělala dnes odpoledne test se sondou počtvrté a poprvé vyšuměla,ale je pravda, že se to má dělat ráno a taky jsem dopoledne měla 2 šumivé tablety vit. C a to prý okyseluje moč. Zkratka si myslím, že je hodně vlivů které můžou výsledek zkreslit,tak je třeba se zamyslet, zda si člověk pred tim nedal nějaký ten multivitamin ;)
23. led v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 já si dělala teď ráno a nesumelo tak uvidíme příští týden jdu k panu doktorovi tak uvidim jestli to bude pravda :slight_smile:
13. únor v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to nevyšlo, ale s prstýnkem dvakrát ano.
13. únor v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani me nevyslo, vychazel kluk a cekame holku :slight_smile:
13. únor v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mne to nakonec nevyšlo. Respektive je to 50:50... Dělala jsem si test opakovaně (asi 5x) vždy ráno. Z toho 4x nic a jednou maličko zasumelo. A bude to nejspíš chlapeček:heart:. Ja bych dala víc na intuici- ta mi pořád říkala,ze to bude vysněný kluk, i když za holčičku bych se taky vůbec nezlobila :slight_smile:. Třeba podruhé to bude tatínkova princezna :slight_smile:.
2. bře v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky cetla jsem vase zkusenosti tak se jdu taky podelit s tou mou :slight_smile: jsem v 7+4tt i kdyz se test ma delat od ukonceneho 13tt tak jsem to nekolikrat zkusila a vysledek je ze 4x vysla holka 2x kluk takze jestli necekam dvojcata ( coz snad ne :grinning:) tak se priklanim k nahode :slight_smile: prstynek mi tez vychazi na holku ale treba je na ,,testovani" jeste brzo :slight_smile: holcicku si ale z celeho srdce preju :slight_smile: mam doma uz 2,5 leteho syna :slight_smile: ale at je to holka nebo kluk je ve finale jedno nejdulezitejsi je zdravý :slight_smile:
26. čer v 09:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka92 Ja mám termín za 3 dny a i když jsem zkoušela teď,tak mi to nesumi. Takže podle toho by to mela byt holka,ale ma to byt kluk. Na druhou stranu i doktoři se myli,takže dam vědět jak to dopadne ;). Jinak holkam to spis tady vycházelo,takže třeba na tom neco je,ale jako vždy ne 100%. Tak držím palce, ať je to ta holcicka. A když ne,tak dva kluci jsou taky fajn- zase si víc vyhrajou ;)
27. čer v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me a kamaradce to taky nevyslo... ona zkusila nesumelo a ceka kluka.. no ja taky nesumela ale pohlavi jeste nevime.. I kdyz nejak vnitrne citim ze to holka bude.. no uvidime.
testu neverim
27. čer v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám, nevyšlo =) záleží co jsi předtím jedla a podobně..
27. čer v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nešumělo a čekám kluka...
27. čer v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
V předešlém těhu mi to vyšlo - nešumělo - měla být holčička.
Teď ještě nevím.....zatím nešumíme :grinning:. Tak se nechám překvapit do porodu :slight_smile:.
To bude největší jistota.......
27. čer v 08:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris5 dekuji :slight_smile:
jako na jine strance jsem zac cetla ze kdyz sumi -holka , kdyz nesumu-kluk ...to same u ruznych tech vypoctu, kyvadel atd...7x tak 3x naopak a pak tomu ma clovek verit :grinning: ale jo docela se tim bavim :grinning:
27. čer v 10:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zkoušela jsem jen při 3. těhu, nešumělo, máme kluka.
27. čer v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co já měla info, tak kluk nešumí, holka šumí.
27. čer v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze holka zadna reakce soda v klidu , kluk sumi .....http://www.rehabilitace.info/zajimavosti/domaci-test-pohlavi-miminka-co-budete-mit-vy/

ale tak to je napr i s prstynkem na jedne strance kruh -holka ,ze strany na stranu kluk ...na druhe strance kruh -kluk , kyvani -holka , nebo vypocet mesice poceti a veku matky v dobe poceti na jedne strance liche cislo kluk na druhe strance liche znaci holku ....pak at si clovek vybere :grinning: ale jako zabava pri cekani na velky ulz dobry :grinning:
ale ani ulz neni na 100% znamé tvrdili cele tehu doktori holku nakoupila vse ruzove kdyz to mela tolikrat potvrzene a kdyz porodila rekli ji ze ma krasneho zdraveho kluka coz je pak sok :grinning:
27. čer ve 12:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (33. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Me pred rokem kartarka predpovedela,ze jestli budu mit mimco bude to holka.Neplanovane jsem otehotnela a prstynek mi ukazuje holku a dneska test s jedlou sodou nesumel takze taky potvrzuje holku....jsem 18+6 tt a zitra jdu k dr.na velky ultrazvuk kde se snad dozvim co cekame tak jsem zvedava zda se holka potvrdi nebo to bude treti kluk...:slight_smile:
20. črc v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek