• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test pohlaví s jedlou sodou, slyšely jste o něm?

2. března 2017 
podle mě blbost, protože soda funguje jako regulátor kyselosti, takže záleží na tom, co jste před tím pili a jedli, když bude kyselost v moči, bude šumět (např. kyselá moč je třeba po jablečné džusu atd...), když moč nebude kyselá, nebude soda šumět
14. srp 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
tak jsem to taky zkusila .... máme několikrát potvrzenou holčičku a taky to šumělo :D.....jako pivo :D
13. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak šumí,,, tak doufám v kluka... uvidíme jak dopadneme... i podle prstýnku vychází kluk....
13. kvě 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak podle toho čínského kalendáře jsem asi to 1%.. :slight_smile:) I když počali jsme 1,5 měsíce před 30. narozeninami, takže "skoro" to vyšlo... :slight_smile:
13. kvě 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co teda je kdo schopen vymyslet... :confused: :wink:
13. kvě 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sodu jsem nezkoušela, ale řekla bych, že šumí, když je moč kyselá, což asi nebude souviset s pohlavím miminka :slight_smile:
Podle čínského kalendáře mi vychází holka, podle diagnostiky tepu na klinice č. medicíny u jednoho terapeuta spíš holka, podle druhého asi kluk, tak si asi mám sama vybrat :grinning: Ale oba říkali, že na to je brzo, že bezpečně se to dá poznat až kolem 20 tt a to už určitě budu dávno vědět z utz :sunglasses:
25. kvě 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všichni nám prorokují chlapečka, i kamarádka čarodějka, kterou znám už dvacet let a předpovědi ji vychází na 80-90%. Podle prstýnku, kyvadla i čínského kalendáře je to taky na chlapečka. Podle krve to moc neřeším, protože jsem byla dárce a to prý stáří krve ovlivňuje. Osobně tuším kluka, u dětí jsem se trefila. To se sodou slyším poprvé, pro srandu to vyzkouším :grinning: . Doma bychom všichni byli rádi kdyby to takhle vyšlo, ale myslím že i když to bude holčička, taťka ji obuje stejně kopačky ještě v porodnici.... :grinning: . Hlavně aby bylo všechno v pohodě a byli jsme oba zdraví. Myslím že ať kluk nebo holka, že si s nimi "užijeme" stejně...
30. kvě 2014 v 01:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to podle této čínské tabulky vychází jen na to třetí dítko, co čekáme. Na první dvě to nesedí. Ještě mě napadlo, zda to, že to nesedí, nebude mít souvislost s tím, že čínský astrologický rok začíná jindy než ten náš, ale ani tak by výsledek nebyl stoprocentní. Takže čínská tabulka zklamala. S tou sodou nevím, nezkoušela jsem to, ale řekla bych, že to bude šumět asi skoro vždy, nebo ne? Nemám moc chuť to zkoušet, ale zase v rámci zvědavosti to možná udělám...čekáme dle genetických testů holku, takže pokud to nevyšumí, dám se na babské povídačky...:slight_smile:
30. kvě 2014 ve 04:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U mě i ségry, taky fungovala- my jasná holka, ona jasný kluk :slight_smile:
30. kvě 2014 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to také zkusila a doufám, že mi to nelže:sparkling_heart::sparkling_heart:
Ukazuje mi to holcicku a tu bych si přála jelikož kluka Máme .. a přitel má i z prvního manželství kluka
Tak Budem doufat a čekat ....:wink:
27. led 2015 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨zkoušela jsem sodu i pritel:grinning: a obema šuměla takže je to podvod
17. led 2016 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já jsem to zkoušela 3 pokaždé po pár týdnech. Vzdy to nesumelo takže by to mela byt holka, podle ultrazvuku kluk. Takže za Mé nefunguje
24. led 2016 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle kalendáře je Jiřík holka a Anežka kluk, teď to vychází, čekáme holčičku. A test se sodou? Dobrá blbost, soda bude šumět, když jí počůráte ať jste nebo nejste těhu.
24. led 2016 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nešumí. Ve 12tt to vypadalo na holku, v 15tt na kluka, čínský kalendář - holka. Nevím, jak je časté, že by se mohla stát z kluka v 15tt holka???
17. únor 2016 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se nedelo nic a je to kluk,takze me taky nefungoval
19. bře 2016 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle sody kluk,podle lunarniho kalendare holcicka,takze si asi muzu vybrat :grin:
19. bře 2016 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi. Jasne ze jsem vyzkoušela všechno :slight_smile:) Me dle sody vyšla holka a holka to je :slight_smile:
19. bře 2016 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě podle tabulky - vyšlo přesně naopak u obou dětech :wink: ,sodu jsem zkoušela jen u dcerky a vyšlo :dizzy_face:
19. bře 2016 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
POdle toho čínskýho kalendáře holka, podle mámi taky holka (prý mám obličej hnjusnej a plnej pupínků) a já vnitře cítím kluka, tak jako nevím :grinning:
25. bře 2016 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prstýnek a soda holčička, ale na utz jdeme v pátek tak uvidíme co nám řekne doktor :slight_smile:
5. črc 2016 ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
soda holka, prstynek, cinskej, podle krve a intuice rika kluka....v patek posledni moznost na velkem utz, takze uvidime
5. črc 2016 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
slyšela, z legrace zkusila, a nefunguje:D. Podle sody měl vyjít kluk a máme krásnou holčičku :grinning:
5. črc 2016 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle sody někdy v 9tt holka,na 3utz kluk...takže za mě ne :wink:
5. črc 2016 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počula, vyskúšala a vyšlo dievčatko. A to nám potvrdili aj na ultrazvuku :slight_smile:
5. črc 2016 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle sody holka .... podle čínského kalendáře kluk :D tak to jsem zvědavá na utz. :D
5. črc 2016 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to nezkoušela, ale bude to jako všechno ostatní - 50:50 :slight_smile: mně vychází podle čínského teď holčička, podle krve kluk - takže uvidíme :slight_smile:
5. črc 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha me to podle te tabulky nahore take vyslo:D
5. črc 2016 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
soda mi šuměla jako blázen a mám holku.
5. črc 2016 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za me nesouhlasi podle sody a cinskeho kalendare devce a cekame chlapce :slight_smile:
5. črc 2016 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 Ja to slysela presne naopak :D kdyz to sumi a peni tak je to holka a kdyz to nic nedela tak je to kluk :D no jsem zvedala :D zitra to jdu zkusit :D
19. zář 2016 v 19:48  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (44. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek