V 7tt, mohu si udělat melír?

veronikapigi
30. bře 2015

Ahojky holky chci se zeptat. Jsem v 7tydnu těhotenství a cekam dvojčatka. Mohu si udelat melir? Od palette color creme. Vypadam uz strašně a neco s tema vlasama musim udělat. Neuškodí to mimcum?

sim007
30. bře 2015

@veronikapigi .ja si v tom tydnu barvila vlasy, ale sla jsem radsi ke kadernici a rekla jsem ji o tehotenstvi....

veronikapigi
autor
30. bře 2015

@sim007 ja nikdy na barveni u kadernice nebyla barvim si je sama.. A mimcum to neuskodilo ju?

krixi
30. bře 2015

ahoj, řešila jsem to se svou kadeřnicí a říkala, že je to spíš nějaká pověra... že zatím neměla zákaznici, které by špatně chytla barva nebo to mělo vliv na mimčo... Dávala jsem si barvu či přeliv v prvním těhotenství a teď při druhém také.

lv
30. bře 2015

Já si barvim porad, jsem od 27 šedivá, nebudu chodit jak stoletá babka..vlas je přece podobný nehtu, ten taky lakujes, strihas..

veronikapigi
autor
30. bře 2015

Nekde jsem prave cetla, ze do prvního trimestru se to nedoporučuje to je taky povera?

evcann
30. bře 2015

@veronikapigi me to ani v jednom tehotenstvi nedelalo nic 🙂

misutkamc
30. bře 2015

Já jsem se také v těhu normálně barvila 🙂 Ale moje kadeřnice říkala,že měla holčičnu,které to chytlo jinak,než obvykle 🙂

krixi
30. bře 2015

@veronikapigi podle mě to je něco, jako když se říká, že dokud kojíš, tak neotěhotníš...:D

veronikapigi
autor
30. bře 2015

Tam ja to tedy zkusim.. Jsem těhotná poprve takze mam strach kord, kdyz tam jsou dve a prvni trimestr je nejdůležitější pro vyvoj

misutkamc
30. bře 2015

@veronikapigi Neboj se,miminkám to neublíží 🙂 😉

veronikapigi
autor
30. bře 2015

@misutkamc děkuji to jsem potřebovala vedet

misutkamc
30. bře 2015

@veronikapigi 🙂 Každá jsme u prvního těhotenství "vyjukaná" 🙂

ronyx
30. bře 2015

Já si barvím vlasy sama a to od začátku těhu.Nemyslím si,že by to mělo miminku nějak ublížit.Jediné na co si dávat pozor je asi to,abys neseděla ve vaně,když si barvu smýváš,zkrátka abys neseděla v té smyté barvě 🙂

scruffy
30. bře 2015

Možná to je pověra, ale já radši počkala až do druhého trimestru a i pak jsem si dala jen přeliv.

naomi6
30. bře 2015

@veronikapigi Neboj, barvení vlasů fakt nemůže mimču ublížit 😉. U prvního těhotenství jsem se na to ptala jak kadeřnice, tak doktora 😉.

veronikapigi
autor
30. bře 2015

Děkuji holky, a ani ten smradek nemuze uskodit?

aajda
30. bře 2015

Barvila jsem si sama obě těhu, teď ve třetím chodím ke kadeřnici, no a bohužel jsem ten případ, že to blbě chytlo. Teď poprvé. Místy mi to nechytlo na šedinách... byla jsem se barvit a ne stříhat, přišla jsem domů a manžel mi řekl, že ostříhaná jsem dobře, ale měla jsem se i nabarvit. Takže tak.
Ale mimču ta barva neuškodí. Ptala jsem se pro klid i doktora.

agne
30. bře 2015

Já otěhotněla zhruba dva měsíce po stříhání a melíru a pak jsem si nechala dělat účes až zhruba měsíc a půl před termínem porodu 😉 . (No, a pak jsem se dostala ke kadeřnici až před prvními narozeninami dcery).
Sice jsem chodila jak cácorka, ale ten smrad (vůně barev) mi nedělal vůbec dobře 😖 , ale chápavá a zkušená kadeřnice mi v těhu naštěstí otevřela okno... 😅 😀

brebruska
31. bře 2015

Ahoj, já četla vědeckou studii, kde byly jasně prokázány chemikálie z barvy na vlasy v embryích (testy asi na zvířatech 🙂 ). Já osobně bych barvení doporučila až po prvním trimestru, kdy je menší riziko potratu. Stejně tak lakování nehtů, vážně věříte, že se do vás chemikálie z laku na nehty nedostanou? Každopádně chemie v našem životním prostředí je tolik, že jsme jí plní. Myslím, že miminko to nijak významně negativně neovlivní ve vývoji, nicméně to bude mít v sobě. Otázka je, jestli tomu malému tělíčku hodláte dát do začátků chemii z barvení vlasů, jenom proto, že si zrovna nepřipadáte úplně nejkrásnější. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru