Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
3. led 2010

mari já právě taky marodila hned asi od 5tt a drželo se mne to pěkně dlouho 😝 Taky jsem měla teploty, navíc hroznej kašel a k tomu mne bolelo v krku. Doktor na mne kouknul, určil angínu a normálně mi dal pedecilin po osmi h., ten říkal, že můžou i těhule v prvním trim. a že je to menší zlo než ta nemoc. No a na letáku fakt psali, že se může. K tomu jsem brala ještě ten paralen na teplotu a jitroc. sirup. Jo a to mi pak podle výtěru ještě zjistil, že mám streptokoka, takže sem musela brát peňák hned za sebou ještě jeden 😝
No ale malej to naštěstí ustál 😵 chudák ten si se mnou už zažil 😅 😝 teda alspon doufám, že to všechno ve zdraví ustál..teď jedu ve středu do TU na ten screning nebo co to je-prostě vyloučení ňákejch těch vad. Tak mi držte paluše! 😉

mari111
3. led 2010

cajori piju jak jen muzu, uz sem prechlastana. no musim to vydrzet

cajori17
3. led 2010

eelisko,tak ty //carky vypadaji opravdu velice nadejne 🙂

ee.liska
3. led 2010

holky myslíte?? 😵
farminko budu držet všechny palůše 😉

cajori17
3. led 2010

eelisko,opravdu jsou videt!!!!! 😉

markee
3. led 2010

Farmy, a na kašel ti dal ten jitrocelový sirup? Mě se nechce k doktoru s tím kašlem. Přijde mi,že trochu polevil,ale mě se jen kvůli kašli nikam fakt nechce.

pe.martina
3. led 2010

eli to vypadá jako že ano 😉

teď jsem koukala přes net na mailyv práci a mám jich tam 150 😠 se z toho zmrcnu 🙄

ee.liska
3. led 2010

cajori tak zítra přidáš fotečku ty, jo?
jen doufám, že to není falešně pozitivní 😒

mari111
3. led 2010

farminko dik a doufam ze to taky moje mimi ustoji, tak sem zvedava na dr. co mi da.
eelisko vidim to nadejne tak opatrne gratuluju a budu drzet palecky at silnie carecka 😉

cajori17
3. led 2010

eeliska....no kdyz na tom testiku neco uvidim,tak pridam,ale neverim tomu....a nemyslim,ze to je falesne pozitivni....

pe.martina
3. led 2010

tak holky v rámci diety jsem zbodla domácí ferero cukrovíčko a zapíjím to carolansem ............... já fakt nemám žádnou vůli ☹

mari111
3. led 2010

dobra dieta martinko 😉

cajori17
3. led 2010

pe.martina,nezoufej,ja zacnu az kdyz bude snezene cukrovi a az nic doma nebude ,tak uz nebudu ani pect ani nakupovat aby me to nelakalo

markee
3. led 2010

martina,já taky mám slabou vůli. Líp mi jde hubnout na jaře a v létě,pže se mi fakt nechce do fitka. No a když je teplo,tak vyběhnu do sadu,oběhnu ho v mezích možností-spíš jdu,běžim,jdu běžim,atd. 😀 Ale hubne se krásně.

cajori17
3. led 2010

eelisko,mas nejake priznaky?

pe.martina
3. led 2010

no tadu nás začínají kurzy aquaerobiku, tak budeme s kámoškou chodit, abych měla aspoň trochu kondičku a pak chci začít chodit na pilates a hlavně se donutit cvičit doma, ale to sladký je pro mě mor ☹

mari111
3. led 2010

hlavne je ted po vanocich Martinko zaludek rozmlsanej a nejde to moc dobre, tkze nezoufej, musis pekne pomalunku uberat a jednou to pude neboj, ja sem taky jeste pred vanocema zacala dietkovat ale tak ze sem delala jen zdrave jidla, jako maso na vode, vareny brambor a na pare zeleninku, na svacinku celozrnnej rohlicek a tak, hlavne hodne zeleninky

ee.liska
3. led 2010

no břicho mě bolí na ms už 3 týdny, trochu pnutí v prsou, ale ne že by byli nalité, a mám často hlad
holky, vyprdněte se na diety, do plavek daleko a v létě už buete určitě těhu 😎

mari111
3. led 2010

jo holky to ma eli pravdu, v lete to uz bude jedno, uz budeme vsechny pupkaňe 😀

cajori17
3. led 2010

ma prave taky boli bricho a trochu prsa,ale jinak nic,takze tomu moc neverim...

ee.liska
3. led 2010

jj a budeme pyšné na každé to kilčo navíc 😀
no právě mě také zaráží že žádné příznaky nemám 😲 ale podle testu bych to tipoval tak na 3-4 týden, nevím, no, k dr se objednám asi tak za 3 týdny aby už bylo něco vidět, minule jsem tam chodila pořád a poznal to až v 7 tt

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ee.liska
3. led 2010

kopi aby ses nedivila 🙂

cajori17
3. led 2010

ja uz si z toho nic nedelam,taky jen porad testuju a nic......ale jednou to prijde,Kopi.....nechame se prekvapit

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
markee
3. led 2010

tak jsem si udělala cibulový čajík a snad to zabere 😅

ee.liska
3. led 2010

prášky jsem nebrala od revize v březnu, v září jsem byla na tom zákroku ale chtěla jsem hned po térevizi takže asi tak jak píšeš jen by mě teda zajímalo, kdy jsem měla ovu 😅

kulenka
3. led 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen něco pro Kopi: http://www.pilates.cz/kurzy.htm 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru