Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
7. led 2010

farminko,to je dobře,že vás mladej přivádí na jiný myšlenky a ten brouček v bříšku taky moc pomůže k tomu,aby to přebolelo! 😉 😉 🙂

aja.83
7. led 2010

Farminko, moc děkuju 😵 ! To bych si taky přála!

aronek
7. led 2010

kerrie, on by to měl 40km domu pak 25km do porodky a kdoví jaké bude počasí. Prostě bude doma a basta. Má ještě loňskou dovolenou, tak na co jiného než na péči o mně by jí měl vybrat 😀
Zkusila jsi tu sprchu?

farmarska
7. led 2010

holky těhulky, základ je viset na noze a šíííleně u toho řvát! 😀 😀 aby si byli ty naše protějšky vědomi, že todle už fákt není žádná sranda 😉 😎
😀 😀 😀

farmarska
7. led 2010

aron skvělej přístup!!! 😀 😀 😀

holky jdu si dát prát prádlo a udělat čajdu a pak zas najuknu 😉

kerrie
7. led 2010

Aronku, ještě ne.....................ale jdu na to.............teď je to po 8 min. a jde mi to do zad a to teda moc příjemný není..........jdu do koupelny 😉 Chvíle pravdy 😀 😀 😀

aronek
7. led 2010

farmi, přítel naštěstí poslouchá 😀 Takže to vezmu rozkazem a řvací výstup si nechám do porodnice 😀

katyna6
7. led 2010

aji-taky na tebe budu moc myslet,kdy přesně tam máte jít?Já se s přítelem dohodla,že počkáme max.do léta a pak taky popř.začínám zařizovat nějaký vyš.Nechci mít první mimi někdy v 35.

aja.83
7. led 2010

Ty jo, kerrie, jsem na tebe moc zvědavá! 😉

aja.83
7. led 2010

Katy, jdeme příští čtvrtek. Manža nejdřív ještě nechtěl, taky chtěl počkat, aby to byl rok od potratu. Ale já jsem ho ukecala, chci mít jistotu. Když bude někde problém, aspoň se to začne hned řešit, ono to pak dlouho trvá. A když budem v pořádku, uklidním se a nechám tomu volnej průběh. Při poslední mrše jsem se takhle odhodlala! Musíme jít holt tomu štěstíčku trochu naproti! 😉

ee.liska
7. led 2010

ahojky 🙂
jak se máme?. to je sněhová nadílka, co?
katynko mracha jedna protivná 😠
tý jo kerri jestli je to ono tak přeju rychlý porod 😵 ty jsi nějaká akční ne? já si půjdu sednout na lavičku před porodnici snad v sedmém měsíci 😀 mě se dneska nechce do práce 😝

katyna6
7. led 2010

aji-přítel už taky přemýšlel nad tím,jestli aspoň nemá zajít na spermiogram,ale počkáme ještě.I když mě docela,a moc mile,překvapilo,že o tom začal mluvit sám.

jinak holky moc díky,jsem z té mršice hnusné taky zdrblá,ale co se dá dělat.A k těm našim starostem,kromě toho,že máme dluhy jak blázena všechny možnosti,jak mít penízky nám různí blbci jen komplikují,jsem se včera dozvěděla,že v tomhle bytě,který jsem koupila před rokem a půl a rok z toho tu bydlíme,mají původní majitelé ještě trvalý bydliště.Já jsem myslela,že mě trefí.Dala jsem jim měsíc na to,ať si to pořeší,jinak začnu řešit já.To by mi fakt ještě scházelo,aby tady nedejbože zazvonil exekutor,že třeba neplatí hypotéku. 😅 😅 😅

katyna6
7. led 2010

eeli-a jak je tobě,těhulinko? 🙂

sarlotta
7. led 2010

kerrie, tak to nebudou poslíčci🙂)))

aja.83
7. led 2010

Katynko, to je fakt děsný! Snad si to bydliště okamžitě přehlásí! 😠 To není sranda! A nemůžeš to někde nahlásit ty?

farmarska
7. led 2010

El to je dobrý prej nalavičku v sedmým měsíci! 😀 no jo, když tobě by to vycházelo na teplíčko, kdežto chudák kerie kdyby tam seděla v tý zimě a v tom sněhu..to už by jí tam taky nikdo nemusel najít 😀 😀 😀
Elí a neuvažuješ o PN?
katy6 no to je teda mazec s tím bytem! 😕 😝

kvetinka7
7. led 2010

Pekne rano holky,
ze bysme tu mely dalsi porod v primem prenosu? 😝

Kerrie,jak to s tebou vypada? Nam v porodce rikali cekat na 6 kontrakci po 5 minutach..
kdyby to bylo ono, tak moc drzim palecky,at to vse ,co nejlepe zvladnes, co nejmin to boli a Emicka je naprosto v poradku 🙂

aronek
7. led 2010

kerrie, tak co sprcha???
Už se neozývá 😨 Snad je v poho v rámci možnosti 😉

flair
7. led 2010

Čaute kočky🙂
Teda Farmi, tvoje koza je teda fakt pěkná kráva, když jsi ji musela nahánět 😀 Se z tebe fakt picnu 😀 😀 😀
Kerrie, tyyyyyy bláho, to vypadá na porod!!!!!!!!!!!!! Jsem napjatá jak malý gatě!!!!!! Jsem zvědavá, co sprška!!!!!!
Katynko, ta mrcha mě mrzí 😖 a to trvalé bydliště bývalých majitelů, to nemyslíš vážně??!!! Já teď na jaře budu prodávat svůj byt a hned si přehlásím trvalé bydliště k manželovi. Přece neprodám byt a nenechám si tam trvalé bydliště. Myslela jsem, že to ani nejde!!!

kerrie
7. led 2010

Holky, tak sprška trochu pomohla 🙂

katyna6
7. led 2010

flair-ahojky-No mně by tohle taky nenapadlo.Oni se totiž stěhovali do nového domku a nás prosili,jestli si tady nějakou dobu můžou ještě nechat chodit poštu,protože ten dům nemají zkolaudovaný.Já blbec jim to dovolila a kromě toho,že tohle trvá už rok,si asi do toho nezkolaudovanýho domu nemůžou dát trv.bydliště.Což mě mrzí,ale jaksi moc nezajímá.Takže pokud to nevyřeší oni,je to zase jen na mně.Spousta papírů,běhání po úřadech a sepisování žádosti o ukončení jejich trv.bydl.No začíná nám ten rok fakt skvěle.Po všech stránkách ☹

farmarska
7. led 2010

aron třeba je ještě v tý sprše 😅 já jsem tak nervozní za ní 😀
flair však ta kráva dostala tolik hnusnejch nadávek! 😀 😀 a pak jsem jí řekla, ať si jí to vemeno klidně praskne, že se na ní můžu... 😠 Jí půjdu nahánět ještě odpoledne,si dám druhý kolo, koza verzus rozzuřená chovatelka 😎 doufám, že do tý doby se jí v tý kebuli hloupý rozsvítí 😠 😅

farmarska
7. led 2010

holky ted koukám po madračkách do postýlek..co myslíte která je nejvhodnější? Ale tak nějak taky aby nestála majlant 😅 Přemejšlím nad kokosouvou, ale nevím.. Za Robči před deseti lety nic jinýho snad než klasická molitanka nebyla 😅 No a je fakt, že to na ní taky přežil 😎

sarlotta
7. led 2010

katyna normálně je nahlas na městský úřad... když nenmůžou mít trv. bydliště u Vás ani doma-tak takoví lidi mají bydliště na adrese městského úřadu.

aronek
7. led 2010

kerri, tak o případných změnách informuj, to víš, jsme zvědavé 😀
farmi já mám objednanou nějakou kokos s pohankou, ale ještě jí namám ani doma natož odzkoušenou 😉

farmarska
7. led 2010

kerie konečně nové info 😉 😀 tak o sobě nezapomeň i nadále podávat hlášení 😀 😀

mirax
7. led 2010

ahoj holky 🙂

farmísku, my máme taky nějakou kokosovou..je fajn ,taková tvrdší, ale Tobi si nestěžuje 😀

jdu vás dočítat 🙂

farmarska
7. led 2010

aron tak šup šup, kuli mně rychle odrodit a odzkoušet a dát mi vědět 😀 😀 😀

kvetinka7
7. led 2010

Kerrie, jeste to nevzdavej.. treba se to rozjede pozdeji.. nechci te strasit 😉 ..miminko pujde ven,az to pro nej bude nejlepsi 🙂

farmarska
7. led 2010

ahoj mirax, díky za info, tak já do ní asi taky půjdu. Tak si hezky počti a pak nám přijď ještě napsat, jak ti je 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru